Přejít k hlavnímu obsahu

Jennifer Aniston rozdělila fanoušky na dva tábory. Jedni ji chválí, druzí píší: "Měl jsem tě rád. Teď je konec!"

Info ikona
Aniston

Jennifer Aniston je oblíbená snad po celém světě. Minimálně do chvíle, než vyšel rozhovor v časopisu InStyle a Aniston vyvolala vlnu reakcí, které nebyly pouze pozitivní. Co se stalo?

Jennifer Aniston se kvůli očkování proti COVID-19 distancovala od lidí: „Bylo to nešťastné“

Vzhledem k tomu, že pandemie koronaviru přetrvává převážně mezi neočkovanými osobami, Jennifer Aniston přerušuje vztahy ve svém životě s těmi, kteří se ještě neočkovali. Její věty v rozhovory rozhořčily fanoušku a Jen to v komentářích pod fotkou, kde je s rouškou, schytala. Nutno podotknout, že se objevila i spousta fanoušků, kteří ji pochválili a napsali, že pro ně zůstává stále tou nejlepší hvězdou na světě.

Během rozhovoru hvězda Přátel odhalila své rozhodnutí omezit svůj sociální okruh na základě stavu očkování proti COVID-19 a naříkala, že „je to skutečná ostuda“, že existují skupiny lidí, kteří jsou „proti vakcinaci“ a „prostě neposlouchají fakta“.

"Právě jsem ztratila několik lidí, které jsem vídala pravidelně během týdne, kteří odmítli nebo nezveřejnili, zda byli očkováni, a to bylo nešťastné," řekla Aniston. „Cítím, že je naší morální a profesionální povinností informovat o očkování, protože nejsme všichni podchyceni a testováni každý den."

Co na to fanoušci?

Fanoušky rozdělila Aniston na dva tábory. Jedni ji opěvují, jak je statečná, že se nebojí říct svůj názor a někteří ji ostře zkritizovali. „Ugh. Opravdu jsem ji miloval. Jsem tak zklamaný, že cítí potřebu ovládat své přátele,“ píše jeden z fanoušků a další se hned přidává: „Příliš soudíš Jennifer. Důvody lidí nejsou tvoje věc. Existuje mnoho důvodů, proč někteří lidé nemají vakcínu.“ Jennifer na komentáře nereaguje, sdílela ovšem tuto komentovanou fotku se smutným smajlíkem a napsala k tomu „Tyto komentáře“