Přejít k hlavnímu obsahu

Takhle svůdná Jennifer Aniston ještě nebyla: Pózovala polonahá s prodlouženými vlasy

Je jí 53 let, ale rozhodně to není poznat. Nejnovější focení s Jennifer Aniston dokazuje pravý opak. Kráska se ukázala polonahá s neuvěřitelně dlouhými vlasy. Podívejte se sami, jak to jedné z nejslavnějších hereček světa sluší.

Jennifer Aniston není pouze herečka a podnikatelka, nyní už by se mohla řadit i mezi modelky. Na nejnovějším focení ukázala dokonalé sexy tělo, krásné vlasy a vitální vzhled.

Během pandemie přestala cvičit

Sama herečka přiznala, že během pandemie polevila ve cvičení a její tělo si toho hned všimlo. „Moje tělo je měkčí,“ přiznala během rozhovoru. Každý den se snaží hned po probuzení odcvičit alespoň 20 minutový trénink, během dnes si hlídá stravu a cvičení si přidá i odpoledne.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Britney Spears se ukázala v kalhotkách s povoleným bříškem. Fanoušci jsou naštvaní. "Tohle není normální," píší

A zase ta Britney! Vypadalo to, že se hvězda po svatbě a stěhování vrhne do práce na novém CD, místo toho ale plní svoje sociální sítě videi, které nejsou nic víc, než děsivě zmatené. Z jejich tanečků se fanoušci dříve radovali, teď jsou vyděšení.
svetzeny.cz

Jennifer se postavila proti šikaně ohledně lidského těla

Myslím, že problém je v bulvárních médiích a klepech, které berou lidské tělo a zařazují ho do kategorie. Buď zahanbují tuky, zahanbují tělo, nebo se zahanbují lidi bez dětí," řekla v rozhovoru pro Vogue.

Kvíz: Marie Poledňáková byla královnou českého filmu. Odhalte, zda znáte všechny její filmy

Marie Poledňáková byla dámou s velkým D. Do českého filmu přinesla řadu komedií, které se zapsaly do našich srdcí navěky. Jak vytrhnout velrybě stoličku, S tebou mě baví svět nebo Líbáš jako bůh. To je jen krátký výčet toho, co za sebou tato legenda zanechala…
svetzeny.cz

Téma tělo je Jennifer vlastní 

Je to zvláštní posedlost, kterou lidé mají, a já přesně nechápu, proč potřebují hodnotit lidi, kteří jsou venku, aby vás bavili, a kvůli tomu je šikanovat?" rozčílila se jednou hvězda seriálu Přátelé.

Pro Vogue také řekla, že si myslí, že body-shaming je špatným příkladem pro mladé ženy. I ona ho zažila, ačkoliv jak můžete vidět na videu, není k tomu nejmenší důvod.

Jennifer Aniston a její dokonalé tělo
Zdroj článku