Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Spears se ukázala v kalhotkách s povoleným bříškem. Fanoušci jsou naštvaní. "Tohle není normální," píší

A zase ta Britney! Vypadalo to, že se hvězda po svatbě a stěhování vrhne do práce na novém CD, místo toho ale plní svoje sociální sítě videi, které nejsou nic víc, než děsivě zmatené. Z jejich tanečků se fanoušci dříve radovali, teď jsou vyděšení.

Zpěvačka Britney Spears má silnou fanouškovskou základnu, a když už se najde jen hrstka těch, kteří ji podporují, něco je špatně. Provokativní polonahé fotky jsou standardem u většiny populace n sociální síti Instagram, a tak není divu, že vyzývavé fotografie už nestačí na to, aby celebrity upoutaly pozornost.

Britney ví, jak na sebe strhnout pozornost

Globální celebrita sdílí zásadně nic neříkající videa, které fanoušci děsí, nebo zcela nahé fotky, kde si zakrývá intimní partie smajlíky. Všichni fanoušci se shodují, že doufali v lepší budoucnost této krásky. Vypadalo to velmi nadějně. Britney letos vyhrála soud a bylo ukončeno opatrovnictví, ve kterém jí ovládal její otec, provdala se, přestěhovala a kdekdo se těšil na novou píseň, album či koncert. Nic z toho se ale nekoná.

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Marie Poledňáková byla královnou českého filmu. Odhalte, zda znáte všechny její filmy

Marie Poledňáková byla dámou s velkým D. Do českého filmu přinesla řadu komedií, které se zapsaly do našich srdcí navěky. Jak vytrhnout velrybě stoličku, S tebou mě baví svět nebo Líbáš jako bůh. To je jen krátký výčet toho, co za sebou tato legenda zanechala…
svetzeny.cz

„Nesmějte se mi,“ píše Britney

Ona sama mluví o svobodě, osobním projevu a štěstí. Nejnovější video, ovšem vzbudilo opravdu velkou pozornost. „Nesmějte se mi, beru sama sebe vážně, když vystupuji,“ píše na úvod svého příspěvku. „Jsem extrémně divná,“ napsala mimo jiné. A fanoušci s ní souhlasí!

Britney šokuje v negativním slova smyslu

„Vypadá to jako by se nic nezměnilo od roku 2019. Stejné příspěvky, stejný dům, žádné rozhovory. Co se to sakra děje?“ začal debatu jeden z fanoušků a poukázal na fakt, že Britney už sice bydlí údajně v novém domě, ovšem na příspěvcích je pořád ten starý. „Přes 40 milionu sledujících, přátelé z řad celebrit a manžel. Stejně ji nikdo nedokáže pomoci,“ posteskl si jeden z fanoušků.

Britney Spears v průběhu let
Zdroj článku