Přejít k hlavnímu obsahu

Sestra popové hvězdy Britney Spears vypadá jako její mladší kopie. Jsou si stále velmi blízké

Info ikona
Britney Spears

Mladší sestra popové hvězdy, která slaví své 30. narozeniny

„Zdálo se nemožné překonat její vzpurnou sestru, ale uspěla!“ I takové byly titulky v americkém bulváru, když v roce 2007 prozradila Jamie Lynn Spears, že čeká dítě. V té době jí bylo pouhých 16 let. Stala se dokonalou obětí. Její „bláznivá sestra“ Britney si jen pár měsíců předtím oholila hlavu a zaútočila na novináře, což byl skandál, který obletěl doslova celý svět.

Jako by si z oka vypadly!

Jamie Lynn vypadala v pubertě jako kopie Britney Spears. Ani dnes se jejich podoba nezapře. 

Vztah Britney a Jamie

Britney a Jammie mají velmi blízký vztah a Britney svoji mladší sestru opravdu miluje a důvěřuje. Jamie se dlouhá léta o sestře nijak veřejně nevyjadřovala, nicméně v únoru letošního roku prolomila hradby mlčení. Reagovala totiž na dokument „Osvoboďte Britney Spears“ a na svém profilu sdílela citát: „Každý bojuje ve své vlastní bitvě, o které ostatní neví nic. Buď milý. Vždy.“ Dokument ohledně Britney a následná mediální smršť Jamie přiměli, aby promluvila i směrem k médiím. „Drahá média, neopakujte chyby z minulosti. Podívejte se, kam nás to dostalo. Buďte lepší.“

"Jsem na Britney hrdá"

Na otázku, co se naučila od své sestry, Jamie odpověděla: „Upřímně, nejdůležitější věc, kterou jsem se od Britney naučila je, že musím upřednostňovat svou rodinu a lidi, kteří vás opravdu znají. Musíme mít ty lidi blízko u sebe. Protože tito lidé váš přivedou zpět k tomu důležitého.“ Celý život žila Jamie ve stínu své slavné sestry, ačkoli zpívala a prosadila se i jako herečka. Kdo by si ale myslel, že mladší sestra na celosvětovou celebritu Britney žárlí, ten je na omylu. „Je mi ctí být sourozencem někoho, kdo pracoval tak tvrdě, splnil si sen a vytvořil odkaz, který bude trvat věčně. Jsem na Britney tak hrdá za všechno, co dokázala, a jaký měla vliv na popovou hudbu a i hudební průmysl jako celek.“

Britney vyšlapala cestu v hudebním průmyslu a Jamie podle zdrojů a nejbližších zdrojů dodala sebevědomí, aby se nebála o sobě rozhodovat a naučila se říkat ne. Jamie se nakonec z veřejného života stáhla a věnovala se rodinnému životu, mateřství a manželovi. Nyní se ovšem dostává zpátky na prkna, co znamenají svět.

Chcete vidět Jamie v televizi?

Jamie Lynn Spears se nyní vrátila na televizní obrazovky v seriálu Sladké magnólie na Netflixu. Málokdo ale ví, že Jamie bojovala i o roli Belly ve Stmívání, kterou nakonec získala Kristen Steward.

Britney Spears děsí internet. Podívejte se na video, které vzbudilo pochybnosti

Britney Spears je ikona. Fanoušci ji sledují od jejího mládí a enormní zájem o její osobu ji doslova připravil o zdraví. Nevyhnula se desítkám skandálům a nyní přesvědčuje své fanoušky, že je zdravá a psychicky stabilní. Podívejte se sami.
svetzeny.cz

Lásky z archivu: Britney Spears a Justin Timberlake: Bolestivý rozchod sledovaly miliony lidí. Vztah ukončila tato fatální chyba Britney

Není pochyb o tom, že Britney Spears a Justin Timberlake patřili mezi největší hvězdy své generace v době, kdy tvořili pár. Okamžitě si je zamilovali jejich fanoušci i média, ale po třech letech vztahu namísto žádosti o ruku přišel rozchod. Pojďme společně zavzpomínat na tuto slavnou dvojici.
svetzeny.cz