Přejít k hlavnímu obsahu

Lásky z archivu: Britney Spears a Justin Timberlake: Bolestivý rozchod sledovaly miliony lidí. Vztah ukončila tato fatální chyba Britney

Info ikona
Britney Spears a Justin Timberlake

Není pochyb o tom, že Britney Spears a Justin Timberlake patřili mezi největší hvězdy své generace v době, kdy tvořili pár. Okamžitě si je zamilovali jejich fanoušci i média, ale po třech letech vztahu namísto žádosti o ruku přišel rozchod. Pojďme společně zavzpomínat na tuto slavnou dvojici.

Seznámení

Poprvé se Britney Spears a Justin Timberlake setkali už jako děti. Stalo se tak při natáčení zábavné show The Mickey Mouse Club. Tehdy bylo Justinovi 11 let a Britney byla o rok mladší. O 7 let později mezi nimi přeskočila jiskra. Oba se tou dobou už pohybovali v hudební branži a Britney tehdy dělala předskokanku jeho chlapecké kapele NSYNC. Zamilovali se do sebe a začali spolu chodit. Stali se rozhodně nejslavnějším párem v hudebním odvětví, okamžitě na sebe strhli pozornost novinářů.

Britney Spears děsí internet. Podívejte se na video, které vzbudilo pochybnosti

Britney Spears je ikona. Fanoušci ji sledují od jejího mládí a enormní zájem o její osobu ji doslova připravil o zdraví. Nevyhnula se desítkám skandálům a nyní přesvědčuje své fanoušky, že je zdravá a psychicky stabilní. Podívejte se sami.
svetzeny.cz

Velká láska

Britney Spears a Justin Timberlake byli tehdy považováni za dokonalý pár. Britney ve svých rozhovorech dávala najevo, jak moc Justina miluje: „Miluji ho celým svým srdcem. Pokud jde o lásku k němu, nemá to hranic. On je moje všechno.“ Pár se spolu na veřejnosti velmi často ukazoval. Svým fanouškům udělali radost vystoupením na Super Bowlu, kde hrál Justin se svou kapelou a společně s Britney si zazpíval píseň Walk This Way. Navzájem si také dali roztomilé přezdívky, Pinky pro Britney a Stinky pro Justina. Údajně měl Justin Britney skutečně rozmazlovat, měla dostávat drahé šperky a dokonce jí přichystal krásné narozeninové překvapení, kdy z okvětních lístků růží vytvořil její jméno. To, že jim to tehdy skutečně klapalo, potvrdila Britney v show Oprah Winfrey, kdy řekla, že by si přála být s Justinem navždy.

Lásky z archivu: Tom Cruise a Katie Holmes

Po dlouhou dobu byli ikonickým párem Hollywoodu. Veřejnost a novináře pár překvapil hned dvakrát. Poprvé rychlým zasnoubením, podruhé nečekaným rozvodem. Pojďme si zavzpomínat na jejich šťastné chvíle i složitý rozchod a podívat se na to, jak velkou roli v jejich vztahu hrála scientologická církev.
svetzeny.cz

Namísto zásnub rozchod

Po třech letech vztahu už všichni netrpělivě očekávali, kdy Justin požádá Britney o ruku. V roce 2002 spolu nafotili zamilované fotky pro magazín Hello, na kterých dokonce byli společně s Justinovou rodinou. Pár se však rozešel, než stihnul magazín fotografie otisknout. A okamžitě se začalo šuškat o nevěře ze strany Britney. Údajně měla Justina podvádět se svým choreografem Wadem Robsonem. Ten jí pomáhal s nácviky tance pro některé její videoklipy a také se prý velmi dobře znal s Justinem.

Tyto spekulace však nikdo z nich ani nepotvrdil, ani nevyvrátil. Justin se tehdy nechal slyšet: „Rozchod byl pro mě úplně zničující. Nechci mít vztah, který nikam nevede. Chci najít tu pravou pro vztah. Bude to velký okamžik, až mi vstoupí do života.“ Krátce po rozchodu Justin Timberlake vydal nový singl Cry Me A River. Někteří fanoušci věří, že právě tato píseň pojednává o nevěře Britney. K singlu je natočen i videoklip, který zachycuje zraněného Justina, který se dozvěděl o nevěře své přítelkyně. Když se na videoklip pozorně podíváte, zjistíte, že dívka v něm nosí kšiltovku. A to bylo poznávací znamení pro Britney v té době.

Mluví se i o tom, že odpověď Britney se ukrývá v její baladě Everytime, kde se zpívá o ztracené lásce a prosbě o odpuštění. Dnes je Justin šťastně ženatý s herečkou Jessicou Biel, se kterou má dvě děti. S rodinou žijí poblíž luxusního lyžarského resortu Big Sky. Britney Spears má za sebou nevydařené manželství s Kevinem Federlinem, se kterým má zpěvačka dva syny. V současné době je jejím přítelem o dvanáct let mladší Sam Asghari, který se netají tím, že touží po manželství a dětech.

Lásky z archivu: Bruce Willis a Demi Moore. Skutečné šokující důvody rozvodu, které ukončily 11 leté manželství

Láska mezi nimi vzplanula jako oheň, když se potkali na promítání filmu. Po pár měsících se vzali v Las Vegas a rázem se stali jedním z nejslavnějších hollywoodských párů všech dob. Jejich šťastné manželství trvalo krásných 11 let. Co jim však rodinnou idylku překazilo? Pojďme spolu zavzpomínat na tuto slavnou dvojici.
svetzeny.cz

Lásky z archivu: Václav Noid Bárta a Gabriela Dvořáková. Vášnivý vztah jak z filmu skončil alkoholem a nevěrou

Začátek jejich vztahu byl jako z filmu, po zjištění, že jsou jim jejich tehdejší partneři nevěrní, se rozhodli potkat a vznikla z toho velká láska. Následovala svatba a narození dcery, vše se zdálo být idylické. Za zavřenými dveřmi ale probíhaly hádky a pár si musel zodpovědět otázku, zda nedokáží žít bez sebe nebo spolu.
svetzeny.cz