Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkrásnější maminky celebrit: Už víme, po kom Angelina Jolie či Britney Spears zdědily krásu

Podívejte se na ty nejkrásnější maminky z řad celebrit. Pak už vám bude jasné, po kom slavné osobnosti zdědily svou krásu. Rozhodně mezi ně patří maminka Angeliny Jolie, Britney Spears a Jennifer Lopez.

Angelina Jolie se podobá na svou maminku

Matkou Angeliny Jolie byla americká herečka Marcia Lynne Bertrand, známá také jako Marcheline Bertrand. Narodila se ve státě Illinois, ale časem se rodina přestěhovala do Beverly Hills v Kalifornii. Otec Marcheline byl francouzsko-kanadského původu a matka měla předky z Nizozemí a Německa. Kvůli příjmení Bertrand ji měli ve Spojených státech za francouzskou herečku. Její dcera, Angelina Jolie, se tomu vždy jen smála, její maminka prý má do Francouzky daleko. Svou kariéru odstartovala rolí v televizní show Ironside. Následovala malá role v komedii Lookin' to Get Out, na níž se podílel Jon Voight, její tehdejší manžel. S tím měla Marcheline dvě děti – Angelinu Jolie a jejího bratra Jamese. Manželství však nevydrželo kvůli Jonově nevěře. Rozvedli se roku 1980. Jejími dalšími partnery byli filmový producent Bill Day a hudebník John Trudell. Zemřela roku 2007 ve věku 56 let na rakovinu prsu a vaječníků.

Jennifer Aniston ukázala své dokonalé tělo v bikinách na pláži. Fanouškům spadla brada

Jennifer Aniston je sice lehce přes padesát, ale stále vypadá stejně úžasně, jako když hrála Rachel Green v seriálu Přátelé. Herečka to znovu dokázala, když se svými kamarády, včetně svého kolegy z Hrozných šéfů Jasona Batemana, sdílela několik fotek v bikinách ze své poslední dovolené na pláži.
svetzeny.cz

Britney Spears má maminčin úsměv

Zpěvačka Britney Spears svou krásu zdědila po mamince, Lynne Spears. Pozorně se zadívejte na její úsměv na fotografii, je téměř identický jako má slavná zpěvačka. Bohužel si Lynne Spears v současné době není se svou dcerou blízká. Britney Spears je totiž toho názoru, že za celou myšlenkou opatrovnictví stála na samém počátku její matka. Všeobecně se má za to, že s tím přišel její otec, Jamie Spears, se kterým se zpěvačka v minulosti soudila, a nakonec se zrušení opatrovnictví dočkala. Britney Spears ale tvrdí, že strůjcem celé záležitosti ve skutečnosti byla její matka.

Nikdy nevrátím ta léta zpátky. Potají mi zničila život. Ty víš moc dobře, co jsi udělala. Můj otec není tak chytrý, aby sám přišel s opatrovnictvím.

To je citace ze zpěvaččina Instagramu, kde své matce poslala drsný vzkaz. Dodala také, že se může usmívat, protože na ni již čeká nový život. Příspěvek je sice již dnes smazaný, jeho printscreeny však dodnes kolují v médiích. Namířen byl i vůči její sestře Jamie Lynn, se kterou má v současné době také špatný vztah.

Chuck Norris je nesmrtelný stejně jako vtipy o něm: Stáhl se do ústraní a v 82 letech vypadá nezvykle ve formě

Muž, mýtus, legenda: Chuck Norris překonal na počátku 21. století status tradiční celebrity a stal se online legendou. Pamatujete si, když jste už ani nemohli slyšet vtip o Chucku Norrisovi a o jeho nadpozemské síle a fyzické zdatnosti? My ano. Podívejte se, jak legenda nyní vypadá a kolik je její čisté jmění!
svetzeny.cz

Jennifer Lopez zdědila krásu po mamince

Ben Affleck kdysi lichotil své dnes již manželce Jennifer Lopez otázkou, která zjišťovala, kde „Jennifer Lopez ukrývá svou fontánu mládí“. Ve svých 53 letech totiž vypadá naprosto úžasně. Zřejmě za to mohou dobré geny, stačí se podívat na její maminku, Guadalupe Rodríguez. Ta ve věku 76 let vypadá naprosto famózně, mladistvý vzhled jí leckdo může jen závidět. Guadalupe Rodríguez je původem z Portorika, provdala se však za majitele pojišťovací společnosti Davida Lopeze a usadila se s ním v Bronxu. Zde pracovala v jeho firmě jako IT technik. Jennifer Lopez má se svou matkou krásný vztah. Společně si dokonce zazpívaly oblíbenou písničku Jennifer z dětství na koncertě. Poslechněte si, jak jim to společně krásně ladilo.