Přejít k hlavnímu obsahu

Jennifer Aniston ukázala své dokonalé tělo v bikinách na pláži. Fanouškům spadla brada

Info ikona
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston je sice lehce přes padesát, ale stále vypadá stejně úžasně, jako když hrála Rachel Green v seriálu Přátelé. Herečka to znovu dokázala, když se svými kamarády, včetně svého kolegy z Hrozných šéfů Jasona Batemana, sdílela několik fotek v bikinách ze své poslední dovolené na pláži.

Léto ještě nekončí! Jennifer Aniston (53) dala fanouškům nahlédnout na svou velkolepou dovolenou na pláži na novém fotosetu na Instagramu. Hvězda vypadala, jako by si užila spoustu legrace se svými přáteli a během výletu také předvedla některé ze svých úžasných plavek a rozhodně se nemůže dočkat další dovolené. "Vezměte nás zpátky," napsala k příspěvku.

Dokonalá figura

 

Téměř v padesáti má postavu snů. Penélope Cruz se ukázala na jachtě v plavkách

svetzeny.cz

Na jednom snímku byla vidět bývalá manželka Brada Pitta, jak leží na bříšku na břehu a na jiném je vidět zezadu při chůzi.

Kráska přiznala, že svou dietu drží pod kontrolou tím, když svůj den začíná teplou citrónovou vodou a také chodí na kurzy lezení. Ale nejlepší část jejího dne je čas, který si vyhradí na meditaci

Tajný recept

 

„Když se probudím, dám si teplou citronovou vodu, pak koktejl nebo avokádo a vejce. Našla jsem mnoho způsobů, jak připravit vejce. Ale dělám také ovesnou kaši s rozšlehaným bílkem. Udělejte to těsně předtím, než se ovesná kaše uvaří - poskytuje vám to extra bílkoviny a nadýchanou texturu, která je vynikající," říká slavná herečka.

Bikiny, které sluší její postavě

Jedny z Jenniferiných bikin, které se hodně objevovaly na mnoha fotkách, které sdílela, byly sexy dvojdílné plavky. Horní díl byl obyčejný černý top, zatímco spodní díl bikin byl jasně růžový. Také se zakrývala velkým kloboukem, aby měla během tropické dovolené trochu stínu.

Zdroj: Instagram, DailyMail