Přejít k hlavnímu obsahu

Téměř v padesáti má postavu snů. Penélope Cruz se ukázala na jachtě v plavkách

Penélope Cruz (48) předvedla svou neuvěřitelnou postavu v oranžových plavkách na výletě na jachtě v Portofinu. Herečka vypadá úchvatně! Na sobě měla oranžové plavky, které perfektně ladily k její opálené pleti. Podívejte se, jak to slavné herečce slušelo.

Penélope Cruz se objevila v dobré náladě, když si v neděli užívala slunečné počasí na rodinném výletě na jachtě v italském Portofiu. Herečka, ke které se na dovolené připojila její rodina a přátelé, vypadala neuvěřitelně, když se ukázala v jednodílných oranžových plavkách! 

Dokonalé tělo nemá zadarmo

Když se šla koupat do moře, španělská filmová hvězda v přiléhavých plavkách zvýraznila svou skvělou postavu, a fanouškům spadla čelist. Pro začátek si pojďme říct, že Cruz od mala trénovala jako baletka a tanec je dodnes velkou součástí její fitness rutiny. Po narození syna Lea začala Penelope znovu tančit čtyři hodiny každý den. 

 

 

Penélope Cruz během let

Svůdná Scarlett Johansson se ukázala v bikinách: Nadupaný dekolt a dokonalý zadeček

Scarlett Johansson je jedna z nejkrásnějších hereček. Hvězda filmu „The Avengers“ byla v roce 2006 vyhlášena nejsvůdnější ženou a je jedinou ženou, která získala titul dvakrá, podruhé v roce 2013. Nyní se ukázala v plavkách a fanoušci její postavu nemohou vynachválit. Podívejte se, jak to krásce, která si vyrazila užívat letní koupání, slušelo.
svetzeny.cz

Penelope je provdaná za herce Javiera Bardema. Pár si po třech letech randění řekl "ano" v roce 2010.

Hodiny v posilovně ale netráví

Místo toho, aby trávila hodiny v posilovně, věnuje se nyní Bikram józe. Tento typ jógy se provádí ve vytápěné místnosti a může v závislosti na intenzitě fungovat jako kardio cvičení. Většina Penelopiných lekcí trvá až 90 minut!

Herečka se snaží zamířit do jógového studia alespoň několikrát týdně a vděčí své jógové praxi za to, že jí dodává tolik energie. To ale neznamená, že si stále vynechává tradiční cvičení a často s ní cvičí osobní trenér Gunnar Peterson. Penelope ráda praktikuje taneční cvičení pro budování síly a Gunnar Peterson se "tanečky" snaží začlenit do svých cvičení v tělocvičně. Tradiční silový trénink jí však také není cizí.

Krokodýl Dundee Paul Hogan se ukázal po více jak roce veřejnosti! Milého dědečka ale nečekejte

Hvězda Crocodile Dundee Paul Hogan byl spatřen asi poprvé po více než roce, když vyřizoval pochůzky ve své „zločinecké“ a „bezdomovecké“ čtvrti v Los Angeles. Alespoň tak ji on sám nazývá. Mezi nejmilejší vysloužilé herce ovšem nepatří.
svetzeny.cz

Její jídelníček vás neohromí

V průběhu let zdokonalila svůj docela specifický jídelní plán. To znamená, že jí hodně libových bílkovin, celozrnných výrobků, čerstvé zeleniny a ořechů. Když může, používá ve svých receptech i tuny čerstvého avokáda a extra panenský olivový olej. "Snažím se vyhýbat mléčným výrobkům a cukru a nemůžu jíst lepek, protože mám velkou nesnášenlivost," řekla Penelope pro Hello! "Jím hodně ovoce, zeleniny a kvalitní bílkoviny od zvířat z volného výběhu. Také teď piju galony vody, což je něco, co jsem nedělala. Alkohol téměř nepiju a před lety jsem přestala kouřit. Ne, opravdu mi to v životě nechybí," řekla oblíbená herečka.

Zdroj: Hello!, Rachaelattard.com