Přejít k hlavnímu obsahu

Krokodýl Dundee Paul Hogan se ukázal po více jak roce veřejnosti! Milého dědečka ale nečekejte

Hvězda Crocodile Dundee Paul Hogan byl spatřen asi poprvé po více než roce, když vyřizoval pochůzky ve své „zločinecké“ a „bezdomovecké“ čtvrti v Los Angeles. Alespoň tak ji on sám nazývá. Mezi nejmilejší vysloužilé herce ovšem nepatří.

Z krokodýla je vlk samotář

Samotářský herec australského původu byl spatřen v džínách a džínové košili. Naposledy byl Hogan (82) vyfotografován na veřejnosti loni v květnu, když se mělo za to, že připíná rozzlobený vzkaz tulákům tábořícím před jeho sídlem za 3,5 milionu dolarů. Hogan popřel, že by napsal ceduli s nápisem: „TO JE MŮJ DŮM, NE TVŮJ“, přestože byl zobrazen, jak drží značku poblíž této poznámky.

Svůdná Scarlett Johansson se ukázala v bikinách: Nadupaný dekolt a dokonalý zadeček

Scarlett Johansson je jedna z nejkrásnějších hereček. Hvězda filmu „The Avengers“ byla v roce 2006 vyhlášena nejsvůdnější ženou a je jedinou ženou, která získala titul dvakrá, podruhé v roce 2013. Nyní se ukázala v plavkách a fanoušci její postavu nemohou vynachválit. Podívejte se, jak to krásce, která si vyrazila užívat letní koupání, slušelo.
svetzeny.cz

Milostný život herce

Hogan je nejlépe známý díky roli dobrodruha Micka Dundeeho v romantické dobrodružné klasice z roku 1986. V roce 2005 se přestěhoval do Los Angeles se svou tehdejší láskou a bývalou kolegyní Lindou Kozlowski, se kterou se setkal na natáčení Krokodýla Dundeeho. Opustil svou první manželku Noelene, aby se mohl věnovat milostnému románku s mnohem mladší Lindou, nyní 64, a vzali se v roce 1990. 

Touží se vrátit domů

V roce 2014 požádala o rozvod, ale prý spolu stále vycházejí dobře a žijí ve stejné čtvrti, zatímco spoluvychovávají svého syna Chance (24). V rozhovoru pro Sunrise v loňském roce Hogan řekl, že se „zoufale“ chce vrátit do Austrálie a nechat svůj život v Americe za sebou. "Zoufale se mi stýská po domově," řekl. 

Jak vypadá dnes Dundee? Podívejte se v galerii
Zdroj článku