Přejít k hlavnímu obsahu

Svůdná Scarlett Johansson se ukázala v bikinách: Nadupaný dekolt a dokonalý zadeček

Info ikona
Scarlett Johansson

Scarlett Johansson je jedna z nejkrásnějších hereček. Hvězda filmu „The Avengers“ byla v roce 2006 vyhlášena nejsvůdnější ženou a je jedinou ženou, která získala titul dvakrá, podruhé v roce 2013. Nyní se ukázala v plavkách a fanoušci její postavu nemohou vynachválit. Podívejte se, jak to krásce, která si vyrazila užívat letní koupání, slušelo.

Herečka Scarlett Johansson si v Hamptons užívala společné chvíle na jachtě se svým manželem Colinem Jostem, které trávili opalováním, rybařením a jízdou na vodním skútru. Blonďatá kráska se ukázala v bikinách a nutno podotknout, že její postava je dokonalá! Ne nadarmo byla opakovaně vyhlášená nejvíc sexy ženou na světě

Nejvíc sexy a nejlépe placená

Není jen nejlépe vypadající herečkou, ale i nejlépe placenou. Je to nejlépe placená herečka na světě, alespoň podle Forbesu, který uvedl, že Scarlett v roce 2019 vydělala 56 milionů dolarů před zdaněním. A zdá se, že většina těchto peněz pochází z její opakující se marvelovské role jako Black Widow. 

Mimochodem...

Scarlett byla v roce 2018 také nejlépe placenou herečkou na světě a vydělala 40,5 milionu dolarů před zdaněním. To je téměř 100 milionů dolarů za dva roky.

 

AVENGERS: ENDGAME POSUNUL VĚCI NA JINOU ÚROVEŇ

Forbes uvedl, že Scarlett získala 14 milionů dolarů z filmu Endgame, plus předem 5 procent backendu, což v podstatě znamená, že také získala část zisku. Vzhledem k tomu, že film vydělal kolem 2,8 miliardy dolarů, činí to přibližně 35 milionů dolarů přímo do Scarlettiny kapsy!

Dokonalé tělo podle Scarlett

Sacharidové cykly-to je její tajný trik. Jde o dietní přístup, během kterého střídáte příjem sacharidů na denní, týdenní nebo měsíční bázi, v závislosti na vašich potřebách. Cílem je dodat tělu sacharidy, když je nejvíce potřebuje, což je v případě Scarlett, když měla intenzivní silové tréninky, a vyloučit je, když je vaše tělo tolik nepotřebuje. Scarlett spojila své sacharidové cykly s přerušovaným půstem. Poslední jídlo dne měla nejpozději ve 21 hodin a nejedla dalších 12 hodin, někdy i déle...

Představitelka stařenky z Titanicu kdysi patřila mezi nejkrásnější ženy světa: Podívejte se na její fotky z mládí

svetzeny.cz

Zdroj článku