Přejít k hlavnímu obsahu

Svůdná Scarlett Johansson se ukázala v bikinách: Nadupaný dekolt a dokonalý zadeček

Scarlett Johansson je jedna z nejkrásnějších hereček. Hvězda filmu „The Avengers“ byla v roce 2006 vyhlášena nejsvůdnější ženou a je jedinou ženou, která získala titul dvakrá, podruhé v roce 2013. Nyní se ukázala v plavkách a fanoušci její postavu nemohou vynachválit. Podívejte se, jak to krásce, která si vyrazila užívat letní koupání, slušelo.

Herečka Scarlett Johansson si v Hamptons užívala společné chvíle na jachtě se svým manželem Colinem Jostem, které trávili opalováním, rybařením a jízdou na vodním skútru. Blonďatá kráska se ukázala v bikinách a nutno podotknout, že její postava je dokonalá! Ne nadarmo byla opakovaně vyhlášená nejvíc sexy ženou na světě

Nejvíc sexy a nejlépe placená

Není jen nejlépe vypadající herečkou, ale i nejlépe placenou. Je to nejlépe placená herečka na světě, alespoň podle Forbesu, který uvedl, že Scarlett v roce 2019 vydělala 56 milionů dolarů před zdaněním. A zdá se, že většina těchto peněz pochází z její opakující se marvelovské role jako Black Widow. 

Mimochodem...

Scarlett byla v roce 2018 také nejlépe placenou herečkou na světě a vydělala 40,5 milionu dolarů před zdaněním. To je téměř 100 milionů dolarů za dva roky.

 

AVENGERS: ENDGAME POSUNUL VĚCI NA JINOU ÚROVEŇ

Forbes uvedl, že Scarlett získala 14 milionů dolarů z filmu Endgame, plus předem 5 procent backendu, což v podstatě znamená, že také získala část zisku. Vzhledem k tomu, že film vydělal kolem 2,8 miliardy dolarů, činí to přibližně 35 milionů dolarů přímo do Scarlettiny kapsy!

Dokonalé tělo podle Scarlett

Sacharidové cykly-to je její tajný trik. Jde o dietní přístup, během kterého střídáte příjem sacharidů na denní, týdenní nebo měsíční bázi, v závislosti na vašich potřebách. Cílem je dodat tělu sacharidy, když je nejvíce potřebuje, což je v případě Scarlett, když měla intenzivní silové tréninky, a vyloučit je, když je vaše tělo tolik nepotřebuje. Scarlett spojila své sacharidové cykly s přerušovaným půstem. Poslední jídlo dne měla nejpozději ve 21 hodin a nejedla dalších 12 hodin, někdy i déle...

Mohlo by se vám líbit

Představitelka stařenky z Titanicu kdysi patřila mezi nejkrásnější ženy světa: Podívejte se na její fotky z mládí

Stařenka z filmu Titanic se vryla do paměti snad každému fanouškovi tohoto filmu. Její představitelkou je Gloria Stuart, herečka, která ve své době rozhodně patřila mezi nejkrásnější ženy světa. Jaký byl její životní příběh?
svetzeny.cz
Scarlett Johansson v plavkách
Zdroj článku