Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity, jejichž přírodní barvu byste neuhodli : Angelina Jolie je ve skutečnosti blondýnka, Jennifer Aniston brunetka

Info ikona
Angelina

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy. Ve světě šoubyznysu to platí dvojnásob, mnoho slavných si ze svých vlasů udělalo poznávací znamení. Ve skutečnosti však mnohdy mají slavné osobnosti úplně jinou přírodní barvu, kterou byste snad ani neuhodli.

Angelina Jolie je ve skutečnosti blondýnka

Angelinu Jolie máme všichni zafixovanou jako uhrančivou tmavovlasou krásku. Občas sice mění odstín – už jsme ji mohli vidět v oříškové, kaštanově hnědé i čokoládové, ale zůstává věrná tmavým vlasům. Ve skutečnosti je ovšem slavná herečka přírodní blondýnkou.

Moje přirozená barva je tmavě blond. Ale když mi byly čtyři nebo pět let, moje matka mi obarvila vlasy na tmavě hnědou a rozhodla se, že to tak zůstane. A já se toho držím.

Paradoxem je, že k Angelině tmavá barva vlasů pasuje opravdu mnohem lépe. Dává vyniknout jejím kočičím zeleným očím a výrazným rysům tváře. Blond vlasy podědila po svém otci, herci Jonu Voightovi. Blond vlasy mají i její biologické děti – Shiloh, Knox a Vivienne.

Veronika Žilková se poprvé vyjádřila k rozvodu. "Diplomat a rozchod e-mailem? To není diplomat, ale sr*č," píší fanoušci

svetzeny.cz

Jennifer Aniston je přírodní brunetka

Jennifer Aniston je nejenom jednou z nejoblíbenějších a nejslavnějších hereček na světě, ale také už od devadesátých let inspiruje vlasové trendy. Její ikonický postupně sestříhaný účes, který ještě zvýrazní podtočení natáčkami, je dnes již legendou. Nosila jej v době, kdy natáčela Přátele. Miliony žen po celém světě pak chodily s fotkou Jennifer za svou kadeřnicí, aby je ostříhala stejně. Milovali jej všichni až na samotnou Jennifer Aniston, ta prohlásila: „Je to nejošklivější účes, který jsem kdy viděla.“ Diváci si ji ze seriálu pamatují se světle hnědými melírovanými vlasy. Ve skutečnosti je však Jennifer Aniston přírodní brunetka. V této barvě vlasů jsme ji mohli vidět například ve filmu Šéfové na zabití.

Emma Stone není ve skutečnosti pravá zrzka

Emmu Stone si všichni vybavíme jako ohnivou zrzku s pronikavýma zelenýma očima. Vidět jsme ji mohli ve filmech jako Bláznivá, zatracená láska, Amazing Spider-Man 2 či La La Land. Možná jste díky jejím roztomilým pihám a světlé pokožce ani na moment nepochybovali, že Emma Stone je přírodní zrzka. Není tomu však tak, ve skutečnosti je to pravá blondýnka. Zrzavá barva vlasů je ale její poznávacím znamením a už ji nosí tak dlouho, že se v plavé barvě vlasů cítí nesvá. Když si kvůli roli ve filmu Spider-Man musela obarvit vlasy zpátky na blond, prohlásila: „Někdy se dívám do zrcadla a cítím se, jako bych na sobě měla paruku.“

Drama v královské rodině: Princ Harry a Meghan se nezúčastní vzpomínkové akce na zesnulého prince Philipa

svetzeny.cz

Madonna má ve skutečnosti tmavé vlasy

Ke královně popu Madonně neodmyslitelně patří blond vlasy. Ty nosila téměř po celou svou kariéru. Ačkoliv je zpěvačka tak trochu „chameleon“, co se týče oblékání, blond barvu opustila jen párkrát. Ve skutečnosti je ovšem přírodní tmavovláska, jak dokládá foto, které sdílela na svém Instagramu.

 


 

Být blondýna je rozhodně jiný stav mysli. Muži na to opravdu reagují. Miluji blond vlasy, opravdu vás promění.

Jaký osud čeká dceru Leoše a Moniky Marešových: Hvězdy jí předpovídají umělecký talent, dle numerologie je to vůdčí osobnost

svetzeny.cz