Přejít k hlavnímu obsahu

Nejnovější trend barvy vlasů pro rok 2022: Na jaře nosíme nektarovou blond

Info ikona
krása

Stejně jako první květy rozkveteme nyní i my – díky nové jarní barvě ve vlasech. Nektarové blondýnky přicházejí!

Už jste viděli první květy na vaší zahradě nebo váš stůl zdobí kytice jarních květin? Světlé pastelové odstíny květů s oranžovým nádechem jsou líbivé nejen pro včely. Zejména na jaře se rádi inspirujeme barevnou přírodou a tak vítáme nový barevný trend pro naše vlasy: nektarovou blond. Tato skvělá barva je nástupcem chladných blond tónů a je jako stvořená pro začátek jara.

Proč je nektarová blond trendy?

Nová barevná kreace je jasná a poutavá jako platinová blond, ale stále vykazuje teplé nuance, díky kterým je jemná a vhodná pro každodenní použití. Pokud světlo dopadne na vlasy, vytvoří nádherný zlatý třpyt, který vás okamžitě přiměje užít si teplé jarní chvíle. Pěkný kontrast k tmavě hnědým tónům zimy!

Buďte výjimečná

Dokonalé nektarové blond mohou koloristé dosáhnout mnoha způsoby. Doporučuje se nejprve vytvořit základ v tmavší medové, béžové nebo zlaté blond. Poté se do vlasů nanesou lehké, krémové melíry. Ty mohou být v jistých místech o něco intenzivnější, zaměření by mělo být na přední části vlasů. Výsledkem je lichotivé orámování rysů obličeje.

Pro koho je určena nektarová blond?

Každý by měl samozřejmě nosit to, co se mu líbí! Pokud si ale chcete být jisti změnou: nektarová blond funguje nejlépe s již střední nebo světlou základní blond barvou vlasů. Barva na vlasy funguje obzvláště dobře s objemnou, dlouhou hřívou a je ideální pro chladné tóny pleti.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.