Přejít k hlavnímu obsahu

Drama v královské rodině: Princ Harry a Meghan se nezúčastní vzpomínkové akce na zesnulého prince Philipa

Info ikona
Harry a Meghan

Královské příznivce, kteří doufali ve shledání královské rodiny koncem tohoto měsíce, čeká trochu zklamání a v královské rodině to opět vře. Co se stalo tentokrát?

Královské příznivce, kteří doufali ve shledání královské rodiny koncem tohoto měsíce, čeká trochu zklamání. Zvěsti o tom, že  se princ Harry a Meghan Markle vrátí do Anglie na vzpomínkovou bohoslužbu prince Philipa, kolují měsíce. Ale Sussexové až nyní potvrdili, že zatím zůstanou na americké půdě. Harry během cesty do Anglie žádal o bezpečnostní služby pro svou rodinu (která má královna a její nejbližší rodina), ale zdá se, že on a ostatní členové královské rodiny nebyli schopni dosáhnout dohody.

Shledání je v nedohlednu

"Vévoda se do Spojeného království koncem března nevrátí, ale doufá, že co nejdříve navštíví svou babičku," stojí v prohlášení.

Vrátit se domů je podle slov Harryho nebezpečné

Princ Philip zemřel loni v dubnu a jeho vzpomínkový akt se bude konat ve Westminsterském opatství 29. března. Očekává se, že se zúčastní princ Charles, princ William a královna. Harry a Meghan původně plánovali, že se objeví spolu se svou dcerou Lilibet a 2letým synem Archiem, ale podle právního zástupce se „nemohou vrátit do jeho domova“, protože je to příliš nebezpečné. Loni v létě, když návštívil dětskou charitu WellChild v Londýně, byl totiž obtěžován paparazzi.

Madonna bez filtrů a retuší vás vyděsí. Nauč se stárnout s gracií, píší fanoušci

svetzeny.cz

O peníze údajně nejde

Ačkoli se Harry a Meghan možná nezúčastní společně, je možné, že Harry podnikne cestu sólo, jako to udělal na Philipův pohřeb v dubnu 2021. Zástupci Sussexů tvrdí, že Harry vznesl dvě žádosti o bezpečnost na britskou vládu, včetně nabídky, že to celé zaplatí sám. Obojí bylo odmítnuto.