Přejít k hlavnímu obsahu

Veronika Žilková se poprvé vyjádřila k rozvodu. "Diplomat a rozchod e-mailem? To není diplomat, ale sr*č," píší fanoušci

Info ikona
Žilková

Veronika Žilková (60) prochází těžkou životní zkouškou. Martin Stropnický se rozhodl ukončit jejich společné manželství. Co na to říká Veronika a co píší fanoušci? Pro drsná slova nejdou daleko.

Oblíbená česká herečka Veronika Žilková zažívá těžké chvíle. Dnes ráno vyšla zdrcující zpráva. Martin Stropnický ukončil vztah přes email. "Byl to pro mě šok. Po krásných společných Vánocích a dovolené, ze které jsem se s dcerou před týdnem vrátila, to byla zcela nečekaná zpráva," řekla Veronika Žilková deníku Blesk. 

Rozchod proběhl po e-mailu

Že žijeme ve 21. století a technologie nahrazují kdeco, není žádná novinka. Jsou ovšem věci, které je třeba řešit jinak než mail. To by si jistě přála i Veronika Žilková, ovšem realita byla strohá a jasná. "Dostala jsem mail, že mě už nemiluje, a jeho případný nový vztah je jen toho důsledek a že se omlouvá."

Dcera Kordula tušila, že se něco děje

"V letadle z Dubaje, kam nás pozval, řekla, že to byl tak hezký týden, že má až pocit, že se táta s námi loučí. Že to byla rozvodová dovolená. Netušila jsem, že její instinkt byl pravdivý," prozradila Žilková deníku Blesk. 

Herečka se nehroutí a pere se s osudem statečně

Vysílání, které probíhá pravidelně na jejím Instagramu, ani rozvod nezastavil. Herečka se párkrát dotkla tématu rovodu, jinak ale vedla svou cvičební lekci jako obvykle. "Mnohdy je židle jediné, co vás podrží," řekla Veronika a začala cvičit. K videu napsala popisek: "Když rozdáváte svému okolí úsměv, slzy vám oschnou samy."

Fanoušci jsou na straně Veroniky a neberou si servítky

Velká část Veroničiných fanoušků si nebere servítky. "Na stará kolena rozvod, oh bože, co si od toho slibuje p.Stropnícký," píše jeden z fanoušků a další se hned přidává: "Diplomat a rozchod e mailem? To není diplomat, ale sr*č."

Desítky fanoušků píší Veronice povzbudivé zprávy: "Vy jste sluníčko Veroniko. A přeji, ať ho nic a nikdo ve Vás neuhasí. Jste nádherná žena ve všech směrech."

 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.