Přejít k hlavnímu obsahu

Jaký osud čeká dceru Leoše a Moniky Marešových: Hvězdy jí předpovídají umělecký talent, dle numerologie je to vůdčí osobnost

Info ikona
Leoš Mareš

Monika Marešová a Leoš Mareš nedávno oznámili šťastnou novinku – dočkali se vysněného potomka, holčičky, která dostala jméno Alex. Co malé Alex Marešové předpovídají hvězdy a numerologie? Do vínku dostala umělecký talent i manažerské schopnosti.

Hvězdy jí předpovídají umělecký talent

Dcera moderátora Leoše Mareše a jeho manželky Moniky se narodila 10. března 2022. Přesný čas jejího narození není znám, proto bohužel není možné určit její ascendent, který je jedním z nejdůležitějších prvků horoskopu. Vystačit si tedy budeme muset s jejím hvězdným znamením. Malá Alex Marešová se narodila ve znamení Ryb. Jedná se o vodní znamení, kterému vládne planeta Neptun. Ryby bývají neuvěřitelně kreativní. Často se o nich hovoří jako o snílcích, mívají bujnou fantazii. Jsou otevřené novým nápadům a změnám. Mívají umělecký talent, uplatní se jako malíři, spisovatelé, hudebníci, tanečníci, skladatelé či grafici.

Marešovi sdíleli fotografii své novorozené holčičky z porodnice a prozradili jméno: "Já jsem tak šťastný," píše Leoš

svetzeny.cz

Ryby jsou také velmi empatické a citlivé. Dovedou se vžít do pocitů druhých a mají srdce na správném místě. Bývají velmi štědré a rády pomáhají druhým. Někdy jsou natolik dobrotivé, že upřednostní blaho ostatních nad tím svým. Je pro ně extrémně důležité, aby jejich blízcí byli šťastní. Ryby by se měly naučit kontrolovat své emoce, mohou se vymknout kontrole. Často bývají náladové, což vyvolává konflikty, zejména se zemskými znameními. Nezřídka kdy se příliš uzavírají do sebe a těžko nesou zklamání. Pozor by si měly Ryby dát na přehnanou důvěřivost a snadnou ovlivnitelnost.

Dle numerologie je to vůdčí osobnost

Numerologie pracuje s datem narození a také se součtem jména (návod na výpočet naleznete zde). Alex Marešová se narodila 10.03.2022. Její součet vypadá následovně 1 + 0 + 0 + 3 + 2 + 0 + 2 + 2 = 10
1+ 0 = 1 (životní číslo)
Lidé s životním číslem 1 jsou vůdčí osobnosti. Alex Marešové numerologie předpovídá, že se nejlépe uplatní ve vedení společnosti, jako manažerka či podnikatelka. Vyroste z ní silná nezávislá žena, která bude inspirovat druhé. Bude cílevědomá a odhodlaná plnit si své sny. Rozhodně se nespokojí s málem. Bude charismatická, okouzlující a nebude jí chybět smysl pro humor.

Moderátorka Joan Rivers: Plastické operace pro ni byly vášní a podstoupila jich kolem 734. Na svůj věk vypadala naprosto neuvěřitelně

svetzeny.cz

Lidé s životním číslem 1 si musí dávat pozor na to, jaké nároky na sebe kladou, mnohdy jsou přehnané. Tyto osoby jen velmi těžce snášejí prohry. Často mají problém dohodnout se na kompromisním řešení, jsou tvrdohlavé a chtějí si věci dělat podle sebe.

Numerologie také bere v potaz jméno dané osoby, které pomocí tabulky převádí na čísla. U Alex Marešové tento převod vypadá následovně: ALEX MAREŠOVÁ = 1 + 3 + 5 + 6 + 4 + 1 + 9 + 5 + 1 + 6 + 4 + 1 = 46 = 4 + 6 = 10 = 1 + 0 = 1
Opět jsme došli k naprosto stejnému součtu jako v případě životního čísla. Jméno, které holčička dostala se k ní nejenže perfektně hodí dle životního čísla, ale také vyzařuje sílu. O Alex Marešové dozajista ještě uslyšíme. Vidíme, že se nám opakuje v obou součtech 10, ta značí nezávislost a také notnou dávku štěstí. O osobách, které ji mají v numerologickém rozkladu, se dá říct, že se jim daří vše, na co sáhnou. Velmi však lpí na tom, aby vše bylo dle jejich představ.

Zdroje: Blog.Prepscholar, Astroyogi, The Secret of The Tarot

Realita versus Instagram. Kráska odhalila, jak vznikají dokonalé fotky. "Navoněná bída," píší fanoušci

svetzeny.cz