Přejít k hlavnímu obsahu

Životní láska v roce 2022 čeká na tři znamení zvěrokruhu: Býci musí opustit komfortní zónu, Ryby čeká láska jako trám

Nový rok je ve startovních blocích a tři z dvanácti znamení zvěrokruhu se mohou těšit na rok plný romantiky, lásky a vášně. Pro ně by se konečně mohla objevit spřízněná duše a mohl by se rozvinout úžasný vztah. Mějte oči otevřené:

S těmito třemi znameními zvěrokruhu to v novém roce z hlediska lásky vypadá prostě báječně! Svobodný život by mohl skončit, protože tito tři mají velkou šanci se zamilovat.

Ryby

Rybám v roce 2022 už nic nestojí v cestě a mohou se plně soustředit na lásku. Nový rok přináší znamení zvěrokruhu neuvěřitelnou lehkost, která jim umožňuje zažít romantické příležitosti všeho druhu. Uděláte to velmi snadno a nemusíte se příliš trápit. Pro Ryby je největší potenciál k zamilovanosti v první polovině roku. Vodoznak by měl tento čas využít k tomu, aby kultivoval autentické vztahy a viděl, co z nich vzejde. Ke konci roku by si ryby měly dávat pozor, aby si nepopálily prsty. Ale je velká šance, že ryby najdou svou spřízněnou duši do října.

Rak

Stejně jako Ryby, i Rak má před sebou skvělý rok. V podstatě má vždy pocit, že jde vše hladce – výrazně lépe než v předchozích dvou letech. Spolu s celkovým pocitem lehkosti, který Raka vždy doprovází, si uvědomuje, že pravá láska je možná. Pokud se vodní znamení dosud cítilo trochu bezmocné v domnění, že jeho vztahy stagnují a seznamovací aplikace nejsou zrovna nadějné, Rak by se měl připravit na to, že se energie v Novém roce razantně změní. Váš milovaný může být jen pár týdnů vzdálen!

Býk

Býk je velmi fixovaný na dobrý příjem a stabilitu, ale je také jedním z největších romantiků celého zvěrokruhu! Je to dáno především tím, že její vládnoucí planetou je Venuše a kromě materiálních statků hraje v životě Býka hlavní roli láska a sex. V Novém roce nejsou v dohledu téměř žádné výzvy a Býk má jasnou cestu. Měl by se odvážit opustit svou komfortní zónu a zkusit na rande něco nového. Pak by mohla být velká šance, že je tam ten správný člověk a konečně to jiskří.