Přejít k hlavnímu obsahu

Moderátorka Joan Rivers: Plastické operace pro ni byly vášní a podstoupila jich kolem 734. Na svůj věk vypadala naprosto neuvěřitelně

Joan Rivers měla kromě své rodiny ještě další dvě životní vášně. Jednou z nich bylo rozesmívat lidi jako komička a druhou byly plastické operace, čímž se nikdy netajila. Během svého života podstoupila neuvěřitelné množství plastických operací a nutno uznat, že její věk by nedokázal podle vzhledu odhadnout nikdo správně.

Komička a moderátorka

Joan Rivers se narodila jako Joan Alexandra Molinsky dne 8. června roku 1933 v New Yorku rusko-židovským přistěhovalcům. Během dětství trpěla Rivers nadváhou, což se mělo velký dopad na její tělesný vzhled a nejspíš i její pozdější vášeň pro plastické operace. Paradoxně jí však její nadváha pomohla v kariéře, kterou si vybudovala na popichování celebrit ve svých stand-up vystoupeních, které byly plné sebepodceňujícího humoru a narážek na tlusté lidi, jelikož lidem často připomínala, že sama bývala tlustým dítětem. Od 50. let minulého století, co se poprvé objevila na televizních obrazovkách, se stala doslova tváří humoru a podle mnohých kritiků se stala průkopnicí žen v komedii. Později získala svou vlastní show na televizní stanici Fox.

Info ikona
Joan Rivers
Mohlo by se vám líbit

Marešovi sdíleli fotografii své novorozené holčičky z porodnice a prozradili jméno: "Já jsem tak šťastný," píše Leoš

Moderátor Leoš Mareš (45) s manželkou Monikou (41) se dočkali svého vysněného potomka. Monika sdílela krásnou fotografii přímo z porodnice a prozradila i jméno.
svetzeny.cz

Dramatická změna vzhledu

Během její dlouhé kariéry se světě showbyznysu se vzhled Joan dramaticky  změnil. Hvězda však často na konto plastické chirurgie vtipkovala, že by si přála mít dvojče, aby viděla, jak by vypadla bez jakýchkoliv estetických zákroků. Těsně před svou smrtí vypadala Rivers naprosto skvěle a snad nikdo by jí nehádal její věk. Stejně těžká hádanka by byla i počet plastických operací a estetických zákroků, které Rivers podstoupila. Její první estetický zákrok byl prý lifting očí, který podstoupila ve věku 32 let. Joan Rivers se však nikdy netajila tím, že podstoupí ještě další řadu operací, navíc prý měla štěstí a jejím dobrým přítelem byl právě plastický chirurg. Chodila k němu prý jednou za dva nebo za tři roky, kdy pokaždé něco „vyladil“. Údajně podstoupila během svého života plastiku nosu, nejméně dva facelifty a nespočet botoxových procedur.

Info ikona
Joan Rivers
Mohlo by se vám líbit

Slavné osobnosti na plátně: Drew Barrymore jako Dívka s perlou, Amy Winehouse jako Mona Lisa a další

Jak by slavné osobnosti vypadaly jako postavy ze slavných portrétů? S touto myšlenkou si pohrálo hned několik umělců. Podívejte se na Drew Barrymore jako Dívka s perlou, Amy Winehouse jako Mona Lisa a další celebrity na plátně.
svetzeny.cz

Neuvěřitelné množství plastických zákroků

Když Joan zemřela, její dcera sice ve svém vyprávění z roku 2015 uvedla, že její slavná matka neměla tolik plastických zákroků, jak si lidé myslí, a udala konečný počet operací své matky na „pouhých“ 365. Dále také uvedla, že její matka si svým vzhledem dlouho nebyla jistá, ale před smrtí se s ním smířila. Počet však zůstává dodnes nejasný a počet procedur se odhaduje na 734, přestože Joan později sama vtipkovala, že to bylo 739. Vzhledem k tomu, že však Rivers přiznala, že jen na botoxové injekce chodila každých pět až šest měsíců, není číslo zas tak nereálné. Přestože Joan podstoupila během svého života neuvěřitelné množství zákroků, paradoxně zemřela v narkóze při rutinní endoskopii. Její dcera Melissa poté podala žalobu u Státního nejvyššího soudu na Manhattanu, ve které tvrdila, že lékaři prováděli nepovolené lékařské zákroky a dokonce byli přistiženi, jak si s její slavnou matkou během operace dělají selfie, když byla v narkóze. Joan Rivers zemřela 4. září roku 2014 ve věku 81 let.

Info ikona
Joan Rivers
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Úchvatná Zorka Hejdová potěší oko nejednoho muže. Její nahé tělo zakrývá pouze syn Nikolas

Moderátorka Zorka Hejdová ukázala fanouškům své dokonalé tělo a mimo jiné i syna Nikolase. Oslavila tak MDŽ a zároveň 11 měsíců svého milovaného syna.
svetzeny.cz