Přejít k hlavnímu obsahu

Úchvatná Zorka Hejdová potěší oko nejednoho muže. Její nahé tělo zakrývá pouze syn Nikolas

Info ikona
Zorka Hejdová

Moderátorka Zorka Hejdová ukázala fanouškům své dokonalé tělo a mimo jiné i syna Nikolase. Oslavila tak MDŽ a zároveň 11 měsíců svého milovaného syna.

Moderátorka Zorka Hejdová vystavila své dokonalé tělo. Oslavila tak Mezinárodní den žen a 11 měsíců svého syna Nikolase. "Dnešní den patří ženám, ale pro mě je dnešní den především oslavou jedenácti měsíců s tímhle chlapečkem ? Těch 11 je pro mě zvláštně symbolických. Už jen měsíc a bude mu ROK! Pořád mi to nedochází a ten milník se přiblížil mnohem dříve, než jsem čekala. Rok. A přitom jako by to byl jen okamžik."

Sdílná s fanoušky už tolik není

"Dřív jsem tu sdílela svoje pocity z mateřství mnohem víc, ale tahle potřeba nějak přirozeně uhasla. Paradoxně čím je můj syn větší, tím křehčí to pro mě všechno je. Už to není jen ležící miminko. Je to prostě “velkej” chlapeček, kterej mi tu “běhá” s autem, křičí “máma máma” a už umí říct i důrazné “ne”."

 

Madonna bez filtrů a retuší vás vyděsí. Nauč se stárnout s gracií, píší fanoušci

svetzeny.cz

"Jsi náš dar," napsala moderátorka

"Je to moje slunce, které mi nedovolí propadat smutku a špatným náladám, ať se kolem nás děje cokoliv. Každý den mu šeptám, jak ho miluju, aby to každý den svého života věděl. Sleduju, jak se neustále vyvíjí, zlepšuje a fascinuje mě každý nový den, kdy mi ukáže něco, co pro něj ještě nedávno bylo tak nedosažitelné. Největší radost a jiskru v očích má v okamžiku, kdy se mu podaří nastartovat auto v obýváku. Asi po tatínkovi."

Zorka napsala dojemný text o svém synovi

Těším se nepopsatelně na všechno, co bude přicházet a co spolu prožijeme a přesto bych někdy aspoň na chvíli zastavila čas. Třeba v okamžiku, kdy si můj obličej chytí oběma ručičkama, sevře ho do dlaní, přitáhne k sobě a svýma třema zubama mě se vší vervou kousne do nosu! Vykládám si to jako gesto plné lásky a věřím a doufám, že se nemýlím. Nikolásko naše… jsi náš dar. A nikdy nepřestanu být vděčná. Máma.