Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda komedie 10 důvodů, proč tě nenávidím: Dnes je krásnější než kdysi. Nedávno porodila druhé dítě, její nový film slaví úspěch

Julia Stiles se proslavila díky roli ve filmu 10 důvodů, proč tě nenávidím. V komedii si zahrála po boku Heatha Ledgera. Dle štábu mezi nimi byla silná chemie. Od té doby uplynulo již 23 let. Jak dnes Julia Stiles vypadá a čemu se věnuje?

Hvězda komedie 10 důvodů, proč tě nenávidím, je dnes krásnější než kdysi

Herečku Julii Stiles si většina z nás vybaví z komedie 10 důvodů, proč tě nenávidím. Než však získala tuto průlomovou roli, snažila se prosadit v Hollywoodu. Získala roli v komedii Má mě rád, nemá mě rád a následně si v roce 1997 zahrála po boku Brada Pitta a Harrisona Forda v thrilleru Tichý nepřítel. Utekla jí však role ve filmu Interview s upírem, kterou nakonec dostala její „sokyně“ Kirsten Dunst. Julia Stiles byla považována za „příliš starou“pro tuto roli. Naštěstí se Julia Stiles neúspěchem nenechala odradit.

Mohlo by se vám líbit

Rebel Wilson zhubla 35 kilo a je k nepoznání. Kráska prozradila, že stačí pouze chodit, abyste zhubli

Rebel Wilson je na očích celému světu už nějaký ten rok. Kritika, které musela čelit, je jen těžko představitelná. "Tlusťoška" nebo "špekáček, i to jsou označení, která četla pod svými příspěvky.
svetzeny.cz
Zobrazit příspěvek na Instagramu

V konkurzu na roli Kat ve filmové komedii 10 důvodů, proč tě nenávidím, porazila mnohem zkušenější a známější herečky – například Katie Holmes či Kate Hudson. Julia Stiles si opravdu přála hrát v tomto snímku z důvodu, že hlavní hrdinka byla úplně jiná než ostatní hrdinky v populárních komedií té doby. Kat byla nespoutaná, drzá, odvážná, nezávislá a sebevědomá. Navíc si padla do oka s představitelem hlavní mužské role – Heathem Ledgerem. Ačkoliv měla před sebou slibnou kariéru, Julia se rozhodla zanechat herectví a začít studovat vysokou školu. V roce 2005 úspěšně zakončila studium oboru Anglická literatura. Posléze se k herectví vrátila, hrála v divadelních hrách a získala i menší role ve filmech. Podívejte se, jak moc se od doby uvedení komedie 10 důvodů, proč tě nenávidím (1999) změnila. Je krásnější než kdysi.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Nedávno porodila druhé dítě

Julia Stiles je dnes dvojnásobnou maminkou na plný úvazek. Prvního syna porodila v listopadu 2017. Dostal jméno Stummer Newcomb. Otcem je její manžel, herec Preston J. Cook. Nedávno Julia Stiles porodila druhé dítě, které dostalo netradiční jméno Arlo. „Vítej na světě, dítě Arlo! Nejnovější přírůstek do naší rodiny, který mi připomíná, jak nekonečná láska může být,“ napsala herečka, a oznámila tak světu, že už má jejich rodina čtyři členy. O těhotenství herečky neměla veřejnost ani potuchy do listopadu roku 2021, kdy při příchodu na červený koberec ukázala své těhotenské bříško.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Krásná Eva Perkausová se tajně vdala na Mauriciu! S fanoušky sdílela jedinou svatební fotografii a s gratulacemi se roztrhl pytel

Moderátorka Eva Perkausová je vdanou paní. Své "ano" řekla příteli Ivanu Heckovi. První svatební vlaštovka na jejím Instagramu dojala fanoušky.
svetzeny.cz

Její nový film slaví úspěch

Zatím poslední film, ve kterém si Julia Stiles zahrála, nese název The God Commitee. Pojednává o komisi pro transplantaci orgánů, která musí do hodiny rozhodnout, kterému z pacientů bude voperováno nové srdce, a dostane tak druhou šanci na život. Julia Stiles ve snímku ztvárnila roli idealistky Jordan, která je v oboru nová a má na starosti byrokratickou stránku věci. Film si pokládá otázku, zda v tomto případě zvítězí etika, nebo peníze. Film se na Netflixu těší velké sledovanosti, ale recenze jsou rozporuplné. Diváci se však shodují, že herecké obsazení je skvělé, včetně výkonu Julie Stiles. Příběh je ale dle nich plytké melodrama, což celkový dojem kazí.

Mohlo by se vám líbit

První vystoupení v roce 2022: Vévodkyně Kate byla stylová v modrém kabátu jako vždycky

Zimní přestávka je u konce! Vévodkyně z Cambridge při svém prvním vystoupení v novém roce opět zabodovala s typickým vzhledem "Kate". Stylová, krásná a milá jako vždycky.
svetzeny.cz