Přejít k hlavnímu obsahu

Brad Pitt a Christina Applegate a další hvězdné páry z minulosti, na které jste již téměř zapomněli. Tyto celebrity spolu opravdu kdysi chodily

Info ikona
Hvězdné páry z minulosti

Některé vztahy prostě nefungují a páru není souzeno být spolu bez ohledu na to, jak moc si ostatní přejí, aby mu to fungovalo. Ze svých vztahů se člověk učí, roste a doufá, že se posune dál a nalezne ve svém životě tu správnou lásku. Hollywoodské hvězdy nejsou jiné. Někdy se ale zdá, že se posouvají tak rychle, že ostatní jejich vztahy téměř nepostřehnou. Podívejte se na slavné páry z minulosti, na které se již skoro zapomnělo.

Angelina Jolie a Billy Bob Thorton

Angelina Jolie byla vdaná za herce Billyho Boba Thotona. Vzali se ve Vegas po dvou měsících randění a adoptovali dítě z Kambodži. Pro Billyho byla Angelina již pátou manželkou! Oba nosili na krku ampulku s krví toho druhého.  Láska jim však dlouho nevydržela a pár se do tří let rozpadl.

Info ikona
ANGELINA JOLIE & BILLY BOB THORNTON

To tu ještě nebylo: Britney Spears šokovala všechny na Instagramu svojí fotkou v rouše Evině

svetzeny.cz

Sienna Miller a Jude Law

Pár se zasnoubil na Štědrý den v roce 2004. Vztah ale nabral zcela jiný směr, když se na veřejnost dostala nevěra Juda Lawa. Rozešli se v roce 2006, v roce 2009 znovu svůj vztah obnovili, ale opět skončil roku 2011.

Info ikona
UDE LAW & SIENNA MILLER

 

Leonardo DiCaprio a Gisele Bündchen

Než se půvabná Gisele Bündchen provdala za quaterbacka NFL Toma Bradyho, chodila v letech 2000 až 2005 s Leonardem DiCapriem.

Info ikona
LEONARDO DICAPRIO & GISELE BUNDCHEN

Naomi Watts, Gwen Stefani a další celebrity, které se rozhodly mít děti po 40 a dokázaly, že tento věk nebrání tomu stát se matkou

svetzeny.cz

 

Cameron Diaz a Justin Timberlake

Herečka a zpěvák spolu byli v letech 2003 až 2007. Cameron Diaz je nyní vdaná za člena kapely Good Charlotte Benjiho Maddena, kterého si vzala roku 2015. Justin Timberlake si vzal roku 2012 Jessicu Biel.

Info ikona
 Cameron Diaz a Justin Timberlake

 

Natalie Portman a Jake Gyllenhaal

Tento pár spolu krátce randil roku 2006. Přestože se rozešli, dodnes zůstávají herci přáteli a roku 2009 spolu hráli ve filmu Bratři.

Info ikona
Natalie Portman a Jake Gyllenhaal

 

Brad Pitt a Christina Applegate

Tito dva herci spolu měli velmi krátký vztah v roce 1989 a společně se objevili na MTV VMA. Christina Applegate ale Brada opustila kvůli jinému muži.

 

Edward Norton a Salma Hayek

Herci spolu začali chodit v roce 1999, co je dal dohromady jejich chiropraktik. Jejich vztah skončil roku 2003.

Info ikona
SALMA HAYEK & EDWARD NORTON

Kate Middleton oslnila svět ve zlatých šatech na premiéře filmu. Williamovi by mohl závidět každý

svetzeny.cz

Alanis Morissette a Ryan Reynolds

Hvězda filmu Deadpool z roku 2016 a populární zpěvačka byly nerozlučné od chvíle, kdy se v roce 2002 setkaly. Ryan Reynolds a Alanis Morissette se zasnoubili v roce 2004, ale uličkou spolu k oltáři nikdy nedošli, jelikož se jejich vztah roku 2007 rozpadl. Ryan si nakonec vzal Blake Lively v roce 2012.

Info ikona
Alanis Morissette and Ryan Reynolds

 

Tom Cruise a Penélope Cruz

Herec, který se proslavil svou rolí ve filmu Mission: Impossible z roku 1996, randil s herečkou Penélope Cruz od roku 2001 do roku 2004.

Info ikona
TOM CRUISE & PENELOPE CRUZ

 

Michael Sheen a Rachel McAdams

Tito dva herci spolu začali chodit v roce 2010, ale roku 2013 se rozešli.

Info ikona
Rachel McAdams & Michael Sheen

Neuvěřitelná setkání: Celebrity, které hrály slavné lidi a setkaly se s nimi i v reálném životě

svetzeny.cz