Přejít k hlavnímu obsahu

Krásná Eva Perkausová se tajně vdala na Mauriciu! S fanoušky sdílela jedinou svatební fotografii a s gratulacemi se roztrhl pytel

Info ikona
Eva Perkausová

Moderátorka Eva Perkausová je vdanou paní. Své "ano" řekla příteli Ivanu Heckovi. První svatební vlaštovka na jejím Instagramu dojala fanoušky.

Eva Hecko Perkausová. To je "nové" jméno krásky, kterou vídáme na televizních obrazovkách. Své "ano" řekla podnikateli, který pochází z Ukrajiny. Eva a Ivan se zasnoubili v roce 2021 a manželi se stali po necelém roce.

Svatba v luxusním ráji

Sexy Eva Perkausová si naplánovala svatbu na ostrovním státě v Indickém oceánu. Splnil se jí sen, protože o klasickou svatbu Eva nestála. "Svatba na Mauriciu byla vždy podle mých představ v tom smyslu, že jsem vždycky chtěla mít svatbu v exotice. Někde v zahraničí. Čistě jenom pláž, moře, palmy a ten sen se mi splnil," řekla krásná moderátorka a nyní již vdaná paní Eva Perkausová v pořadu Showtime. 

12. 1. 2022 byl den D

"Byla to opravdu krásná, milá a čistá svatba. Opravdu, bílý písek, moře, palmy, člověk si vyzná tu lásku, řekne si ano, předá si prstýnky, rozkrojí dortík, nakrmili jsme se navzájem dortíkem a byli jsme manželé, prozradila v pořadu Showtime.  

První svatební fotografie