Přejít k hlavnímu obsahu

Jak by celebrity vypadaly bez plastik: Grafik si s touto myšlenkou pohrál a změnil slavné k nepoznání

Info ikona
Versace

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak by celebrity asi tak vypadaly, kdyby neexistovala plastická chirurgie? Talentovaný grafik, který si říká Hidreley tuto myšlenku uvedl do praxe. Podívejte se na výsledky, nevypadaly by tyto slavné ženy bez plastik dnes lépe?

Donatella Versace by bez plastik vypadala mnohem lépe

Donatella Versace kdysi bývala velmi pohlednou ženou. Plastiky ji ale změnily k nepoznání. Řada lidí je toho názoru, že si jimi spíše uškodila, než pomohla. Poprvé si její proměny začala média všímat v roce 2002. To bylo dva roky od jejího rozchodu. Její obličej začal vypadat jinak, spekulovalo se o výplních, ale i mnohem více invazivních procedurách. V roce 2005 přiznala, že má botox a nevěří v přírodní ženskou krásu. V roce 2008 byla změna v obličeji ještě výraznější. V roce 2014 měla dle názorů plastických chirurgů výplně ve tvářích, rtech, spodní části obličeje a krku. V roce 2014 se v médiích psalo o tom, že se jí leskne čelo, což může být známkou přemíry botoxu. Jak Donatella dnes vypadá, je zachyceno na třetí fotografii. Na druhé je zachycena Donatella Versace kdysi, když byla ještě přirozeně krásná. Na první fotografii si pak můžete prohlédnout, jak by dnes vypadala, kdyby neměla žádné plastiky.

Ikonické oční linky ve skutečnosti Kleopatra vůbec nenosila. Jaké jsou další omyly o starověkém Egyptě, kterým věříte díky filmům?

svetzeny.cz

„Kočičí žena“ Jocelyn Wildenstein by bez plastik byla milou stařenkou

Jocelyn Wildenstein budete znát spíše pod přezdívkou „Kočičí žena“. Říká se jí tak z důvodu, že investovala miliony dolarů do plastik ve snaze potěšit svého manžela Aleca Wildensteina, který byl známým milovníkem kočkovitých šelem. Jocelyn podstoupila speciální proceduru, která vám pozvedne oči tak, aby se co nejvíce podobaly těm kočičím. Jenže to s úpravami přeháněla. Její manžel pro Vanity Fair tehdy řekl: „Byla bláznivá. Vždycky jsem se to dozvěděl jako poslední. Myslela si, že si může upravit obličej jako by to byl kus nábytku. Kůže tak ale nefunguje. Ona mě ale neposlouchala.“ Zemřel v roce 2008, Jocelyn však i přesto v úpravách svého vzhledu pokračovala. Podstoupila také lifting horních a spodních víček a obočí, facelift, nechala si injekčně zvětšit rty, má augmentaci brady i lícní implantáty. Její obličej se změnil k nepoznání. Na první fotce můžete vidět, jak by Jocelyn vypadala dnes, byla by to milá vrásčitá stařenka. Na druhé fotce je vyobrazena bez plastik a na třetí tak, jak dnes skutečně vypadá.

Nejkrásnější ženy z eduardovského období, které pro zkrášlení používaly i vysoce jedovatý rulík zlomocný. Byly by symbolem krásy i dnes?

svetzeny.cz

Dolly Parton byste možná ani nepoznali

Dolly Parton se ke svým estetickým úpravám hrdě hlásí. Nechala se slyšet, že se necítí být přírodně krásná, proto se vydala touto cestou. Vylepšit si toho nechala opravdu hodně. Podstoupila plastickou operaci prsou, lifting obočí, operaci očních víček, plastiku nosu a brady. Nemá úplný facelift, ale proti stárnutí bojuje jak se dá, jak prozradil její plastický chirurg. Sami si můžete prohlédnout, jak se její obličej v průběhu let změnil. Na druhé fotce je Dolly Parton před plastikami, na třetí je zachycena její aktuální podoba. Na první je práce grafika, který ztvárnil, jak by dnes slavná zpěvačka vypadala bez plastik.

 

Modelka a nyní nejžádanější herečka HoYeon Jung: Za jediný týden si získala 18 milionů sledujících na sociální síti! Vše, co o ní musíte vědět

svetzeny.cz