Přejít k hlavnímu obsahu

Dvojníci celebrit: Neuvěříte, jak jsou jim tito lidé neskutečně podobní! Našli jsme dvojče Harryho Pottera, Jennifer Aniston, Brada Pitta a dalších! Co na jejich podobu říkáte vy?

Našli jsme dvojníky celebrit, neuvěříte, jak jsou tito lidé slavným hvězdám neskutečně podobní. Harry Potter má své dvojče ve Francii, dvojnice Jennifer Aniston žije v Argentině, svou věrnou kopii má i Brad Pitt, Keanu Reeves a Mariah Carey. Co na jejich podobu říkáte vy?

Felix Lalo z Francie je dvojče Harryho Pottera

Uživatel Instagramu známý jako felixir_tiktok vypadá úplně jako Daniel Radcliffe, představitel legendárního Harryho Pottera. Podoby náležitě využívá, celý jeho profil je stylizovaný do kouzelného světa Bradavic. Zatím si získal pozornost více jak 37 tisíc lidí na Instagramu. Kdyby Daniel Radcliffe někdy potřeboval dvojníka, může se Felixovi ozvat, ti dva se podobají skutečně jako vejce vejci.

Mohlo by se vám líbit

Buckinghamský palác bojuje proti Harrymu a Meghan! Ovšem v tichosti a nenápadně. Co se stalo?

Válka mezi Harrym, Meghan a Buckinghamským palácem je na obzoru už nějaký pátek. Zatímco Harry s manželkou křičí do světa a neustále na sebe upoutávají pozornost, Buckinghamský palác bojuje o něco chytřeji. V tichosti a malými krůčky se snaží zdiskreditovat zaoceánskou rodinku. Co se stalo?
svetzeny.cz

Dvojnice Jennifer Aniston řídí neziskovou organizaci

Antonella Marty žije v Argentině, kde pracuje jako ředitelka neziskové organizace, která se zabývá svobodou a lidskými právy. Je také autorkou několika politologických knih, přičemž se zaměřuje zejména na populismus, kapitalismus a revoluce. Nejenže je to velmi charismatická žena, ale jako by z oka vypadla slavné hollywoodské herečce Jennifer Aniston! Posuďte sami, poznali byste rozdíl? Obě dvě mají i stejnou mimiku tváře.

Adriána Moralese byste si snadno spletli s Bradem Pittem

Pro všechny fanynky Brada Pitta máme dobrou zprávu! Ve španělském Cádizu žije jeho mladší dvojče jménem Adrián Morales. Podoba se slavným hercem je opravdu zarážející, tento mladý muž, který se věnuje modelingu, má před sebou velkou budoucnost.

I Keanu Reeves má svého dvojníka

Slavný hollywoodský herec Keanu Reeves je velmi podobný muži jménem Daniel Volovsek. Na svém Instagramu se Daniel Volovsek prezentuje jako umělec a nadšenec do motorek. Své podoby se slavným hercem je si očividně vědom, na pár fotkách se stylizoval do hercovy asi nejznámější role Johna Wicka. Daniel Volovsek se pro Daily Mail nechal slyšet, že ho lidé v práci často žádají o selfie. Údajně už slýchá od puberty, že je herci podobný.

Dvojnice Mariah Carey je od slavné zpěvačky k nerozeznání

Vsadíme se, že budete mít problém rozeznat, která z žen na fotce je skutečná Mariah Carey! Na podobě se slavnou zpěvačkou Jessie Castro vydělává balík, pro web Daily Mail přiznala, že si účtuje 2000 dolarů na hodinu za to, že představuje slavnou zpěvačku. Nejčastěji zpívá na večírcích její „vánoční klasiku“ All I Want For Christmas Is You. Předtím Jessie Castro pracovala u vojenské policie, dnes pracuje jako administrátorka na univerzitě, tímto způsobem si pouze přivydělává. Ročně si prý koncertováním přijde na více než 20 000 dolarů. V oboru prý má konkurenci, ale snaží se být co nejvěrnější kopií slavné zpěvačky. Být jako Mariah Carey prý bylo vždy jejím snem. „Milovala jsem všechny její staré písničky. Byla jsem její opravdovou fanynkou. Každý chtěl být jako Mariah. Byl to sen každé malé holky, zvláště když vyšla píseň Honey, byla velmi populární. Vzpomínám si, že jsem na ni tančila a snažila se natáčet vlastní hudební videa. Byla jsem docela plaché dítě, ale milovala jsem, když mi lidé říkali, že vypadám jako ona,“ sdělila Jessie Castro pro Daily Mail.

Mohlo by se vám líbit

Jak dnes vypadá rošťácká Al Lambertová ze seriálu Krok za krokem?

Kdo by nemiloval seriál Krok za krokem? Drzou Al si oblíbilo mnoho z nás, a ačkoli je právě tato role pro herečku Christine Lakin zřejmě tou vrcholovou, filmu se věnuje dál a zdá se, že její krása se zvyšuje s jejím věkem. Podívejte se sami.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Je to oficiální! Jennifer Lopez sdílela na profilu tuto fotografii

Na tuhle chvíli se dlouho čekalo. Fotky od paparazzi sice odletěly svět, ovšem sama zpěvačka byla zatím velmi ostýchavá, co se návratu k ex příteli, Benu Affleckovi, týče. Nemohla si vybrat lepší moment. Proč? To se dozvíte.
svetzeny.cz