Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dnes vypadá rošťácká Al Lambertová ze seriálu Krok za krokem?

Info ikona
Step by step

Kdo by nemiloval seriál Krok za krokem? Drzou Al si oblíbilo mnoho z nás, a ačkoli je právě tato role pro herečku Christine Lakin zřejmě tou vrcholovou, filmu se věnuje dál a zdá se, že její krása se zvyšuje s jejím věkem. Podívejte se sami.

Christine Lakin už dávno není drzá puberťačka, ale 42letá vdaná paní, která má dvě děti. Její život je docela obyčejný a její obličej neplní stránky bulvárních plátků ani za sebou nemá žádné aféry či skandály.

 

Krok za krokem je zatím její osudová role

Začala hrát v reklamách už jako malé dítě a svou první hlavní roli Young Rose v dramatu americké občanské války The Rose and the Jackal získala nedllouho poté. Tento film byl vysílán v roce 1990, rok před tím, než byla obsazena do role divošky Alicie "Al" Lambertové v seriálu Krok za krokem. Krok za krokem byl zrušen v roce 1998 a Christine už žádnou výraznou roli, která by jí vynesla slávu, nezískala. Možná jednu – když se objevila ve filmu po boku Paris Hilton. Za tento film pak získala ocenění Zlatá malina za nejhorší filmový pár s Paris Hilton. 

Osobní život je stejně klidný jako pracovní

Ani v soukromém životě neprožívá herečka žádná dramata. Alespoň ne před zraky celého světa. Lakin si vzal herce Brandona Breaulta v říjnu 2014. V listopadu 2015 pár oznámil, že čeká své první dítě. Jejich dcera Georgia James se narodila 6. března 2016. 10. září 2018 porodila jejich syna Baylor B. Breault.

Christine se začala věnovat natáčení podcastů a jako jeden z jejich hlavních hostů byla právě kolegyně ze seriálu Krok za krokem – Angela Watson alias Karen Fosterová. A Christine napsala dojemný popis k jejich společné fotce: "Byla to moje nejlepší kamarádka a pro mě jako sestra. Pak najednou zmizela z mého života a byly jsme odcizeni na 20 let. Byl jsem dlouho zmatená a zraněná, protože zde nebylo vysvětlení. Většina mých pokusů o komunikaci byla odmítnuta. Její rodina a zbytek našeho filmové obsazení byli také drženi ve tmě. Naštěstí jsme se znovu sešli před několika lety a já jsem tak šťastná, že se Angela vrátila do mého života. Odvážně tento týden sdílí svůj příběh v mém podcastu a jsem na ni tak hrdá, že si vzala svůj život zpět."

Jak vypadá neteř princezny Diany? Lady Kitty Spencer se nedávno provdala

svetzeny.cz