Přejít k hlavnímu obsahu

Je to oficiální! Jennifer Lopez sdílela první fotku s Benem Affleckem. Vášnivě se na ní líbají a fanoušci šílí

Info ikona
Jennifer Lopez

Na tuhle chvíli se dlouho čekalo. Fotky od paparazzi sice odletěly svět, ovšem sama zpěvačka byla zatím velmi ostýchavá, co se návratu k ex příteli, Benu Affleckovi, týče. Nemohla si vybrat lepší moment. Proč? To se dozvíte.

Jennifer Lopez a Ben Affleck obnovili svůj románek 17 let po prvním rozchodu

Fanoušci čekali, kdy se stane ta chvíle a zpěvačka zasdílí ze svého soukromí tu nejočekávanější fotografii – s hercem a jejím bývalým přítelem Benem Affleckem. Pár byl společně vídán od května tohoto roku, ale toto je první fotografie zveřejněná jedním z nich. A Jennifer si nemohla vybrat ůlepší den, aby na sebe strhla všechnu pozornost světa.

Jlo oslavila 52. narozeniny

A právě v tento den, kdy slavila neuvěřitelné 52. narozeniny sdílela sérii fotek z dovolené na jihu Francie. Poslední čtvrtá fotka ovšem fanoušci i známe osobnosti dostala do klen!

Na prvních třech fotografiích se Jennifer Lopez zvěčnila pro fanoušky v bikinách, na poslední se objeví Affleck a pár se vášnivě líbá. Fanoušci nadšení a podporu vztahu, k fotce přibylo rovněž nesčetně srdíček a povzbuzujících vzkazů.

Dávná historie

Lopez a Affleck spolu začali chodit v roce 2002 a stejného roku se zasnoubili. Svou svatbu však v roce 2003, a poté se nakonec rozešli v roce 2004. V květnu letošního roku, 17 let po rozchodu, byla dvojice vyfotografována společně v Montaně.

POSOUVEJTE ŠIPKOU DOPRAVA NA FOTOGRAFII

První fotografii obnovené rlásky páru pořízenou kýmkoli jiným než paparazzi nebo tiskem zveřejnila kamarádka Lopez, Leah Remini, 23. července. Fotce trojice (Jennifer, Ben a Leah) je jako součást videa na Instagramu, které dokumentuje její 51. narozeniny.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.