Přejít k hlavnímu obsahu

Plastika a úpravy nejsou jen doménou žen. Simon Cowell podstoupil botox, Sylvester Stallone byl na liftingu. Vypadali lépe předtím nebo nyní?

Info ikona
plastika

Plastika už se dávno netýká jen žen, ale i mužů. Zjistěte, které celebrity z řad mužů podstoupili plastické operace a proč.

Sylvester Stallone

Zdravotní důvody způsobily, že Sylvester Stallone nechal provést lifting levé strany obličeje.

 

Simon Cowell

Simon Cowell prozradil, že si v minulosti nechal udělat botox, dokonce připustil: „Doufám, že teď vypadám lépe – před pár lety jsem měl pravděpodobně botoxu trochu moc, protože ho má každý v televizi.“

 

Enrique Iglesias

Enrique si nechal odstranit znaménko už v roce 2003. Přibližně v době odstranění Enrique řekl Access Hollywood (prostřednictvím Entertainment Weekly): „Jednoho dne jsem šel k doktorovi a on řekl, že bych ho mohl odstranit za pět minut. Tak jsem to udělal."

 

Christian Bale

Před převzetím role Patricka Batemana ve filmu Americké psycho si Christian Bale nechal udělat nové zuby. V roce 2000 pro The Guardian řekl: "Líbily se mi moje staré zuby. Mám jejich otisk na poličce. Ale u Patricka Batemana je jeho tělesnost mnohem důležitější než u většiny postav. Zabývá se totálně povrchností a je neuvěřitelně narcistický. Podíval jsem se na sebe do zrcadla a prostě to nebylo správné."

Gene Simmons

V roce 2006 prodělali Gene Simmons a manželka Shannon Tweedová facelift.