Promotion
Promotion
Promotion

Plastika a úpravy nejsou jen doménou žen. Simon Cowell podstoupil botox, Sylvester Stallone byl na liftingu. Vypadali lépe předtím nebo nyní?

Promotion
Promotion

Sylvester Stallone

Zdravotní důvody způsobily, že Sylvester Stallone nechal provést lifting levé strany obličeje.

 

Simon Cowell

Simon Cowell prozradil, že si v minulosti nechal udělat botox, dokonce připustil: „Doufám, že teď vypadám lépe – před pár lety jsem měl pravděpodobně botoxu trochu moc, protože ho má každý v televizi.“

 

Enrique Iglesias

Enrique si nechal odstranit znaménko už v roce 2003. Přibližně v době odstranění Enrique řekl Access Hollywood (prostřednictvím Entertainment Weekly): „Jednoho dne jsem šel k doktorovi a on řekl, že bych ho mohl odstranit za pět minut. Tak jsem to udělal."

 

Christian Bale

Před převzetím role Patricka Batemana ve filmu Americké psycho si Christian Bale nechal udělat nové zuby. V roce 2000 pro The Guardian řekl: "Líbily se mi moje staré zuby. Mám jejich otisk na poličce. Ale u Patricka Batemana je jeho tělesnost mnohem důležitější než u většiny postav. Zabývá se totálně povrchností a je neuvěřitelně narcistický. Podíval jsem se na sebe do zrcadla a prostě to nebylo správné."

Gene Simmons

V roce 2006 prodělali Gene Simmons a manželka Shannon Tweedová facelift.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion