Přejít k hlavnímu obsahu

Agáta Hanychová zažije první Vánoce bez Veroniky Žilkové. Prozradila proč, a taky, jak reaguje na narážky Jakuba Prachaře

Info ikona
Agáta Hanychová

Agátu Hanychovou netřeba představovat. My jsme ji potkali na křtu dětské knížky Daniely Krolupperové a zajímalo nás, jak se nyní má, co říká na "útoky" jejího ex manžela Jakuba Prachaře a především, jak oslaví Vánoce.

Bez nadsázky můžeme říct, že o Agátě Hanychové slyšel každý. Její život je propírán v médiích víc, než kohokoliv jiného, a ať už na fanoušky a ostatní působí jakkoliv, v jádru je to milá maminka dvou dětí. Pro Světženy.cz se rozpovídala o tom, jak oslaví Vánoce a proč na nich nebude její maminka Veronika Žilková, ale také o sociálních sítích nebo o narážkách jejího ex manžela Jakuba Prachaře.

Agáto, potkáváme se na křtu dětské knihy, tak mě napadá se zeptat, co ty a četba?

Já čtu hrozně ráda, ale většinou jenom na dovolených. Kdybych si knížku vytáhla doma, tak asi okamžitě usnu. Ale Mie čtu každý večer a četla jsem i Kryšpínovi, když byl menší. Milovala jsem knihu Ema naopak. Máma mi jí dala k narozeninám a přelepila jméno Ema na Agáta, protože já jsem dělala vždycky všechno naopak. Teď jsem jí dala Mie a Mia jí taky miluje.

Kdo tě zná, tak ví, že chvíli neposedíš. Na čem teď aktuálně pracuješ?

Já budu zrovna nejvíc pracovat asi na Vánocích (smích). Ale jinak jsem se nedávno vrátila z Like Housu. Pak jsem byla na dovolený a teď nemám nic rozplánovaného.

Jak hodnotíš celkově Like House a neublížila ti účast v reality show u tvých fanoušků?

Věděla jsem, že se na to nekoukají dospělí, ale ani jsem netušila, jaké množství dětí se na to kouká. Taky mě zarazilo, kolik dětí je strašně zlých, kolik dětí má čas napsat tolik zlých komentářů. A  mě osobně to nijak neuškodilo. Moji sledující mi zůstali a přibyly děti.

Kyberšikana není už bohužel nic neobvyklého. Co tě nejvíc zaráží?

Nechápou souvislosti. Když jsem řekla: "Měli byste omezit cukr", neznamená to, že bych někoho nabádala k anorexii, ale že to prostě není zdravý. Nemyslela jsem to nijak jinak. Ty děti se zasekávají na věcech, který jsou mimo chápání dospělých lidí.

Šla bys do toho znovu? Myslím Like House...

Kdybych měla znovu na výběr, tak bych do Like Housu znovu nešla.

Nikdy?

Kdyby tam byli dospělí, to klidně, ale mezi osmnáctiletý děti ne. Ale zase to beru jako zkušenost, protože jsem poznala svět, který je diametrálně odlišnej od toho mýho a já jsem jim opravdu první tři dny vůbec nerozuměla. 

Kryšpín už je taky ve věku, kdy by mohl něco někomu napsat...

Já doufám, že můj syn je chytrej a že by tohle nikdy neudělal. Navíc má koníčky a oba dva rodiče, kteří se mu věnují. Nemá tolik času, jako ty děti, co tohle píšou. Je mi jich vlastně líto.

Jsi šťastná?

Jsem.

A zamilovaná?

Jsem.

To ráda slyším. Máš dvě děti, velkou rodinu, a tak se nabízí otázka, jak letos oslavíte Vánoce? 

Jsem strašně šťastná, protože na Štědrý den budu mít obě dvě děti. S Miou to máme tak, že se každý rok s Jakubem střídáme. Mám tedy bě dvě děti, ale máma odjíždí pryč a nebude s námi.

Info ikona
Albatros

 

S mámou máte blízký vztah, nebudou to bez ní zvláštní Vánoce? 

Představovala jsme si, jaké to bude, když budu sama s dvěma dětma na Vánoce, a říkala jsem si, že Štědrý den ani nebude úplně veselý. Tak jsem zavolala bráchům, kteří budou nakonec u mě oba dva, dvě babičky a strejda na vozejku. Nakonec nás bude hrozně moc. A říkám si, že možná budou Vánoce bez mojí matky, takový jako v klidu (smích). Konečně budu moct koupit svým dětem tolik dárků, kolik chci a nebudu muset poslouchat, že je rozmazluju. 

Jsou to první Vánoce, které organizuješ sama?

Já jsem loňský rok zase vařila pro všechny, ale vždycky se to odehrávalo u mámy. Vlastně úplně poprvé budu letos bez mámy na Vánoce. Byli jsme zvyklí, že jsme vždy pospolu. Letos to bude prostě u mě doma. Bez mámy.

Uzavřela bych to otázkou "na tělo". Poslední dobou se párkrát ukázalo, že si Jakub neodpustí nějaké narážky, reagovala jsi na to?

Jediný, co bych k tomu řekla je, že jsem mu napsala, jestli si uvědomuje, že Mia bude brzy umět číst. Víc bych se k tomu nevyjadřovala. Tečka. 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.