Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie dětských jmen: Jaký osud jste vybrali svému dítěti?

Info ikona
numerologie

Při výběru dětského jména jste jistě přemýšleli nad tím, jak se hodí k příjmení, jaké jsou jeho zdrobněliny či jaký je jeho původ. Podle numerologů jste však svým výběrem mohli předurčit i povahu, jakou vaše dítě v budoucnu bude mít!

Jak spočítat numerologické číslo podle jména

Nejprve musíte pomocí následující tabulky zjistit numerologické číslo vašeho dítěte podle jména bez diakritických znamének.  Pokud má vaše dítě více křestních jmen, proveďte výpočet pro všechna křestní jména dohromady.  Za každé písmeno ve jménu dosaďte číslo podle následující tabulky a jednotlivá čísla sečtěte, dokud nedostanete jednociferné číslo. Výjimku tvoří čísla 11, 22 a 33, která se dále nesčítají a mají podle numerologie svůj vlastní význam.

1 - A, J, S

2 - B, K, T

3 - C, L, U

4 - D, M, V

5 - E, N, W

6 - F, O, X

7 - G, P, Y

8 - H, Q, Z

9 – I, R

Info ikona
Dítě

Vaše dítě podle čísel

1: Vůdce

Pokud má vaše dítě numerologické číslo 1, nejspíš ho čeká úspěšná kariéra na vedoucích pozicích. Pro děti s číslem 1 je typická kreativita, vyšší sebevědomí, smysl pro vedení, individualita, nezávislost a touha po úspěchu.  Také však bývají vzpurnější, sobečtější a uzavřenější. Své dítě můžete podpořit tím, že mu pomůžete rozvíjet trpělivost, důvěru a schopnost fungovat v konkurenčním prostředí.

2: Diplomat

Děti s numerologickým číslem 2 mají rozvinutý smysl pro diplomacii, harmonii, rovnováhu, spolupráci a přijímání či rozdávání bezpodmínečné lásky. Jsou mírotvorci, mají vysoce rozvinuté emoční schopnosti a potřebují ve svém životě lásku, uznání a souhlas. Je také možné, že se ve svém životě setkají se šikanou, než dojdou svého cíle. Pokud máte dítě s tímto číslem, můžete jej podpořit tím, že jej naučíte emocionálních hranic, naučíte ho říkat „ne“, budete ho podporovat ve skupinových aktivitách a často jej budete chválit.

3: Tvůrce

Děti s číslem 3 mají smysl pro kreativní sebevyjádření, emoční citlivost, komunikaci a umějí si užívat života. Pokud máte dítě s tímto číslem, máte doma kreativní uzlíček štěstí, který s vámi bude komunikovat velmi rafinovaně, ale zároveň nebude šetřit projevy radosti. Vaše dítě můžete podpořit tak, že mu pomůžete se soustředěním, se kterým bude mít nejspíš problémy. Vaše dítě také dost divoce prožívá emoce, měli byste mu tedy být jejich průvodcem a jednotlivé emoce mu pomoci pochopit.

Numerologie: Jak vypočítat osudové číslo vašeho jména? Prozradí o vás víc, než si myslíte!

svetzeny.cz

Info ikona
Dítě

4: Dříč

Děti s číslem 4 mají velmi rozvinutý smysl pro stabilitu, bezpečnost, tvrdou práci, budování kariéry a shromažďování znalostí. Tyto děti nesnášejí chaos, jsou tvrdohlavé, praktické a doslovně smýšlející. Rády se učí o všem, co je zajímá.  Pokud máte dítě s tímto číslem, vaše dítě se bude snažit tvrdou a poctivou prací vždy dosáhnout vytyčeného cíle. Zkuste podporovat své dítě v riskování, ale zároveň s ním zaveďte uklidňující rutiny, které mu dodají pocit bezpečí.

5: Dobrodruh

Děti s číslem 5 jsou rozenými dobrodruhy. Mají rozvinutý smysl pro všestrannost, nebojácnost, dobrodružství a milují změny. Přijímají rády všechny okolo bez ohledu na jejich povahu. Tyto děti prožívají svět v celé jeho kráse a chtějí toho zažít co nejvíce! Bývají hyperaktivní a nesnáší stanovené hranice. Pokud máte dítě s tímto číslem, musíte usměrňovat jeho svobodu. Zároveň však podporujte jeho dobrodružného ducha a nebojte se zapojit plně do jeho aktivního života. Vaše dítě také miluje, když jej obejmete.

6: Soudce

Děti s číslem 6 mají vyvinutý smysl pro zodpovědnost, přijetí, výchovu a spravedlnost. Tyto děti mají silný sklon k perfekcionalismu, jsou přehnaně zodpovědné a celý život se se snaží o kontrolu sebe i okolí. Pokud máte dítě s tímto číslem, snažte se mu ukázat, že dělat chyby je lidské. Chvalte jej a podporujte jeho kreativitu. Snažte se zmírnit jeho starosti, jelikož vaše dítě má tendenci na sebe přejímat i vaší zodpovědnost. Vaše dítě je nejspíš i hudebně velmi nadané, proto jej zkuste v této oblasti podporovat.

Numerologie adres: Odhalte skrytý význam čísla vašeho domu či bytu!

svetzeny.cz

Info ikona
Dítě

7: Filozof

Děti s číslem 7 mají sklon k hledání odpovědí na velké životní otázky: „Kdo jsem? Co tady dělám? O čem to celé je?“. Tyto děti mají často pocit, že jim ostatní vrstevníci nerozumí, jsou zamyšlené a rezervované. Číslo sedm s sebou přináší velké duchovní vibrace a vaše dítě tak bude nositelem této silné energie. Pokud máte dítě s tímto číslem, musíte akceptovat čas, který vyžaduje dítě samo pro sebe. Podporujte jej v jeho myšlenkách, diskutujte s ním, zkoumejte jeho emoce a intuici.

8: Manipulátor

Děti s číslem 8 velmi brzy vyvíjejí svůj vztah k penězům, moci a autoritám. Důvěřují nejvíce své osobní síle a věří, že díky ostatním hodnotám lze s ostatními manipulovat. Tyto děti nebývají příliš empatické či emotivní, jdou tvrdě za svými cíli a mají tendenci překračovat hranice při plnění svých snů. Mívají také velký problém s autoritami, chtějí ovládat a dominovat. Pokud máte dítě s tímto číslem, mluvte s ním o hodnotě peněz, stanovujte mu jasné a pevné hranice a používejte odměny a tresty přiměřené jeho věku.

9: Humanista

Děti s číslem 9 mají humanitární přístup k životu, bývají kreativní, bezúhonné, moudré a duchovně zaměřené. Děti s tímto číslem mají složitou životní cestu, jelikož v numerologii je číslo 9 symbolem pro dokončení. Proto jsou děti s tímto číslem považovány za „staré duše“, které jsou zde proto, aby využily svou mnohonásobnou moudrost ve světě. Děti s tímto číslem jsou vedeny k tomu, aby přijaly všechny pozitivní vlastnosti čísel 1 – 8 a jednaly podle nich. Také mají často pocit, že na tento svět nepatří. Pokud máte dítě s tímto číslem, utvrďte jej, že na své životní cestě není samo, podporujte jeho kreativitu a pomáhejte mu se vyrovnávat s bolestí.

Info ikona
Dítě

11: Snílek

Děti s číslem 11 bývají považovány za snílky, jsou velmi umělecky kreativní, nesobecké, hluboce citlivé a intuitivní na vysoké úrovni. Bývají extrémně citlivé, zasněné a éterické. Jejich citlivost pro ně bývá překážkou v životě a často bývá okolím zneužita jejich důvěra. Pokud máte dítě s tímto číslem, ukažte mu, jak se má bránit a postavit se samo za sebe, podporujte jeho kreativitu a važte si jeho jedinečnosti.

22: Mistr

Děti s číslem 22 mají přirozený talent učit ostatní své nabyté schopnosti. Bývají cílevědomé, tvrdohlavé, ale zároveň často opakují stejné chyby. Mívají vysoké ego, jsou pohodlné a nesnáší, pokud je za něco opravíte. Pokud máte dítě s tímto číslem, snažte se jej dostávat z jeho komfortní zóny, přibližujte mu realitu, podporujte jeho plánování a pomáhejte mu s udržováním pořádku.

33: Léčitel

Děti s číslem 33 disponují bezpodmínečnou láskou. Číslo 33 je považováno za symbol soucitu a uzdravení. Děti s tímto číslem jsou křehké, rozdávají okolo sebe lásku, radost a pomoc. Jsou silně emocionální a empatické, proto občas pociťují bolest celého světa. Pokud máte dítě s tímto číslem, podporujte jeho snahu pomáhat, jeho uměleckou kreativitu a zároveň mu projevujte hlubokou lásku, kterou rozdává a samo ji tolik potřebuje.

Chcete být bohatí? V tom případě musíte přestat dělat těchto 10 zásadních chyb

svetzeny.cz