Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie vztahů: Váš den narození prozradí, jaký jste partner. Budete se divit, jak to sedí!

Info ikona
Vztah, rande

Chtěli byste vědět, jaký typ partnera jste a jak se to projevuje ve vztahu? Prozradí to váš den narození. Každé číslo v numerologii má svůj význam, zjistěte, jak vnímáte vztahy, co preferujete a očekáváte. Budete se divit, jak to sedí!

Den narození prozradí, jaký jste parter

Den narození prozradí, jaký partner jste a jak přistupujete ke vztahům. Výjimečně se zde neaplikuje výpočet dle životního čísla, ale vše se odvíjí pouze podle dne narození. Pokud je váš den narození jednociferné číslo (1-9), není co sčítat a rovnou najděte číslo v seznamu.

Pokud jste se narodili např. 23., sečtete obě číslice, 2 + 3 = 5 (toto je výsledné číslo). Měsíc a rok se v tomto případě nepřičítá!

Pokud vám nevyjde číslo od 1-9, sčítáte dál.

Např. Je váš den narození 28, tj. 2 + 8 = 10

1 + 0 = 1 (výsledné číslo)

Energie barev vašeho domova podle feng shui: Zjistěte významy jednotlivých barev a objevte sílu jejich použití

svetzeny.cz

Číslo 1

Lidé, jejichž den narození dává součet 1, mají tendenci ve vztahu velet. Jsou jednoznačně dominantnější než jejich partner a budou si k sobě hledat submisivní protějšek, který jim nebude odporovat. V budoucnu budou chtít být hlavou rodiny a o všem rozhodovat. Tyto osoby touží po dobrodružství a vzrušení, ve vztahu se snadno mohou začít nudit.

Číslo 2

Toto číslo mají empatičtí a starostliví partneři. Hlídají si své soukromí, od těchto lidí nečekejte, že budou na sociálních sítích vystavovat zamilované fotky. Do vztahu se rozhodně nevrhají po hlavě, raději vyčkávají a partnera si dobře „proklepnou“. Co slíbí, to dodrží, pro svého partnera jsou skutečnou oporou.

Číslo 3

Pro číslo 3 je velmi podstatný dobrý sex, rádi v této oblasti experimentují. Říká se o nich, že jsou to ti nejlepší milenci. Nikdy by s nikým nedokázali být jen z rozumu. Nesnáší, když je jejich partner jakkoliv omezuje, ve vztahu chtějí mít hodně osobního prostoru. Tito lidé jsou mnohdy trochu naivní, pokud jde o vztahy, mají tendenci si partnera idealizovat.

Číslo 4

Lidé s tímto číslem touží po stabilním a vážném vztahu. Volné vztahy a „jednorázovky“ nejsou nic pro ně. Svému partnerovi jsou skutečnou oporou, je obdivuhodné, jak snadno si poradí s každým problémem. Zvenku se mohou jevit chladně a nepřístupně, ale pod touto drsnou slupkou se ukrývá laskavé srdce.

Číslo 5

Číslo 5 mají velmi společenští a aktivní lidé, kteří se nikdy na svého partnera příliš neupínají. Neznamená to, že by ho nemilovali, ale chtějí mít dostatek prostor pro své koníčky a přátele. Rádi si zaflirtují, když mají příležitost, ale tím to končí. Nemají rádi závazky, uzavření manželství je neláká, ale někteří z nich podlehnou tlaku partnera.

Číslo 6

Šestka je v numerologii číslo rodiny. Lidé s tímto číslem jsou velmi věrní a oddaní partneři, pro které je rodina na prvním místě. Nesnášejí konflikty, chtějí mít klidný a pohodový vztah. Italská domácnost u nich nehrozí. Ve vztahu potřebují mít jistoty, jinak se cítí ztracení. Mají tendenci zahořknout, pokud jim nevyjde vztah, do kterého investovali spoustu času a úsilí.

Tohle je nejnenáviděnější znamení zvěrokruhu! Proč ho ostatní nemohou vystát?

svetzeny.cz

Číslo 7

Číslo 7 mají lidé, kteří ve vztahu požadují hodně osobního prostoru. Jejich soukromí je pro ně nedotknutelné, mohou být ve vztahu roky, ale stále si budou střežit svá tajemství. Je těžké je „přečíst“ a pochopit. Řídí se zásadně srdcem, jejich představy o lásce mnohdy bývají nerealistické. Jsou velmi nároční na výběr partnera.

Číslo 8

Číslo 8 v tomto případě symbolizuje stabilitu. Osmičky jsou nejvěrnější a nejoddanější partneři ze všech. Pokud najdou toho pravého, snesli by mu modré z nebe. Nenechají se ovlivnit ostatními, do vztahu jim nikdo mluvit nebude. Rozhodně nevyhledávají vztahy jen proto, aby nebyli sami, svou spřízněnou duši jsou ochotní hledat po celý život. Jsou to velmi silné osobnosti, které si hledají sobě rovného partnera, neimponují jim submisivní osoby.

Číslo 9

Číslo devět je v numerologii vždy spojováno s pomocí. Devítky jsou ti nejobětavější partneři ze všech, jen si musí dávat pozor na to, aby je kvůli tomu lidé nezneužívali. Svou lásku projevují tím, že jsou partnerovi oporou a přebírají jeho povinnosti. Hrozí u nich tzv. spasitelský komplex, kdy mají tendenci „zachraňovat“ partnery, kteří si jich neváží a jen je využívají. Často se ve vztazích spálí a zklamou.