Přejít k hlavnímu obsahu

Tohle je nejnenáviděnější znamení zvěrokruhu! Proč ho ostatní nemohou vystát?

Info ikona
Horoskop, znamení zvěrokruhu

Toto znamení je nejnenáviděnějším ze všech. Nejste to náhodou vy? Prozradíme vám, co zapříčinilo to, že se o něm můžete dočíst samé nehezké věci. Lidé jej popisují jako falešného člověka, nevěrníka, lháře a podvodníka. Tipnete si, o které znamení se jedná?

Proč ostatní nenávidí Blížence?

Nejnenáviděnějším znamením zvěrokruhu jsou Blíženci. Pokud jste se v tomto znamení narodili a rozhodnete se trochu pátrat po tom, co si o vás myslí ostatní, asi budete zaskočeni množstvím negativity, která se na vás bude valit. Z čeho tento odpor a nenávist pramení? Pojďme si rozebrat hlavní body, které lidé zmiňují, pokud jde o Blížence.

Život po životě: Co se stane po smrti? 3 zajímavé teorie, věříte Aztékům, buddhistům, nebo v existenci paralelních vesmírů?

svetzeny.cz

1. Moc mluví

Blíženci se narodili pod vlivem planety Merkur, která jim propůjčuje svou energii. Díky jejímu vlivu jsou Blíženci velmi výřeční a komunikativní. Jsou to ty typy lidí, kteří „melou a melou“, mají tendenci vám skákat do řeči a nechápou, že ne každý si za všech okolností chce povídat. Na mnohá znamení tak mohu působit vlezle a otravně. Blíženci za to nemohou, to je jejich přirozenost a věřte, že je ani nenapadne, že by to mohlo někomu vadit. Další stinnou stránkou jsou drby a pomluvy. V těch se Blíženci vyžívají, mají rádi senzace a klevety. Říká se o nich, že neudrží žádné tajemství, není se pak co divit, že jsou na ně ostatní znamení naštvaná. Poslední věcí, co ostatní štve ohledně komunikace s Blíženci, je jejich neschopnost naslouchat druhým. Zkrátka si jedou svůj nekonečný monolog a ostatních se tolik nevyptávají.

Info ikona
Blíženci pomluvy

2. Mají dvě tváře

Ano, to je klišé, které Blíženci neslyší rádi, ale je tomu tak. Blíženci jsou dvojčata, dvě odlišné povahy, které žijí v jedné osobě. Ostatní znamení Blížence v tomto ohledu nechápou, zvláště ta stabilní, která mají rigidní názory a netrpí na výkyvy nálad. Blíženec se v jednu chvíli může usmívat, dobře se bavit a vy máte pocit, že je to skutečně sympaťák, ale o pět minut později, když mu něco „přelétne přes nos“ už vás bude probodávat pohledem masového vraha. Stejně tak jako se mění jejich nálady, mění se i jejich názory. Blíženec po zjištění nových skutečností dokáže otočit o 180 stupňů. Na ostatní to pak působí, že nemá vlastní názor a nedá se mu věřit.

Info ikona
Blíženci

3. Jsou nepředvídatelní

Pokud náš mozek opravdu něco nemá rád, jsou to nepředvídatelné změny. Proto může být pro řadu lidí soužití s Blížencem doslova utrpení, u tohoto znamení totiž nikdy nevíte, na čem jste. Je velmi těžké odhadnout jeho kroky a strategii. To je i důvod, proč se ho ostatní znamení ve skutečnosti bojí a vnímají ho jako konkurenci. Blíženci jsou inteligentní, mazaní a umí druhé zaskočit. Nejsou sice až tak ambiciózní jako ostatní znamení zvěrokruhu, ale pokud něco opravdu chtějí, jsou schopni vybudovat si až „posedlost“ a v touze získat danou věc (nebo i osobu), neváhají použít manipulaci a další psychologické triky.

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

svetzeny.cz

Lháři, podvodníci a nevěrníci?

Na závěr vyvrátíme jeden mýtus, který o Blížencích panuje, že to jsou zlí lidé, kteří ubližují druhým, podvádí a lžou. Blíženci jsou velmi upřímní, zakládají si na tom, že říkají pravdu. Ano, umí být chladní, krutí i jedovatí, ale pokud byste tvrdili, že jsou to lháři, velmi byste jim křivdili. Blíženec vždy jedná na rovinu, neuznává milosrdné lži a odmítá si hrát na kamaráda s někým, kdo mu nesedí. Občas si sice věci přikrášlují, ale nemají tendenci si vyloženě vymýšlet lži. Rovněž není pravdou, že by všichni Blíženci byli promiskuitní a nevěrní, jak se můžete dočíst. Pokud je Blíženec bez závazků, je schopen mít to rozehrané na více stran, ale vše se mění, když se doopravdy zamiluje a má pocit, že našel toho pravého. Svého partnera pak podvádět nehodlá, jak už bylo řečeno, pokud si Blíženci něco zamilují, stanou se tím „posedlí“ a chrání si danou osobu či věc za každou cenu.

Jako voda a oheň: Hodíte se k sobě s partnerem na základě toho, k jakému živlu náleží vaše znamení zvěrokruhu?

svetzeny.cz