Přejít k hlavnímu obsahu

3 zaručené tipy, jak dosáhnout úspěchu

Každá z nás by si přála být krásná, inteligentní, oblíbená, k tomu navíc být štíhlá, mít skvělého partnera, báječné děti…

Člověk míní a život mění. Ne vždy nám vyjde to, co si tolik přejeme. Z toho, kdo umí zazpívat jen jeden tón, operní hvězda nikdy nebude, i kdyby se snažil sebevíc. Naštěstí většina z nás má realističtější cíle, toužíme třeba najít si víc času sama na sebe, uklidit skříně, zajít si častěji do divadla apod. A to už jsou přání, která zvládnout můžeme.

1. Nejdůležitější je motivace

Chcete zhubnout? Pak si tedy připusťte, že bez diety a cvičení to nepůjde, přestaňte nakupovat čokoládu a zmrzlinu, vyměňte je za sáček s mrkví a po večerech, kdy se vám bude stýskat po starých časech, si pod sebe do sloupečku vypisujte důvody, proč to všechno vlastně děláte. Podobně postupujte třeba při výuce jazyků. Nastolte režim a jděte za svým cílem!

Depositphotos_36606389_s

2. Nenakládejte si více, než unesete

Studovat současně tři jazyky nebo chtít zhubnout za jediný týden pět kilo, to je opravdu nesmysl. Mnohem rozumnější je plánovat věci dopředu, klást si cíle krátkodobé a až pak dlouhodobé.

Depositphotos_1952304_m

3. Nikdo není dokonalý

Nemusíte být zrovna tenisová přebornice, tlumočnice švédštiny ani mít vědecké znalosti o tom, jaká atmosféra je na Marsu. Určitě však nezaškodí, pokud se budete zajímat o okolní svět a alespoň trochu budete vědět od všeho něco. Ve společnosti pak budete schopná zapojit se do konverzace na jakékoli téma a to se také počítá.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček