Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší lháři dle znamení zvěrokruhu: Těchto 5 znamení svými řečmi obalamutí každého, dejte si na ně pozor!

Víte, která znamení zvěrokruhu jsou ti nejlepší lháři ze všech? Překvapí vás, kdo všechno je na seznamu lhářů a jaké úmysly jednotlivá znamení zvěrokruhu vedou ke lhaní. Kdo z nich používá milosrdné lži, kdo manipuluje s druhými a jaké znamení se lhaním jen brání?

Blíženci

Blíženci lžou v situacích, kdy se jim to hodí k tomu, aby dosáhli nějakého svého cíle. Nemají tendenci si vyloženě věci vymýšlet, své lži vždy staví na reálném základu, který si však dosti přikrášlí. Díky tomu jsou jejich lži velmi důvěryhodné a těžko odhalitelné. Blížence jen tak někdo neprokoukne, protože jsou to mistři komunikace, kteří v tom umí chodit. Rádi také zveličují své úspěchy a přikrášlují si své příběhy, aby byly poutavější.

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 5.7.-11.7.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.
svetzeny.cz

Rak

Do citlivého empatického Raka byste dost možná neřekli, že umí tak bravurně lhát. Díky jejich nevinnému kukuči jim okolí jejich lži baští i s navijákem. Raci to moc dobře vědí, svoji jemnou stránku využívají k zakrytí svých pravých úmyslů. Raci nelžou kvůli tomu, aby něčeho dosáhli, spíše se snaží svými lžemi zamaskovat špatné chování, kterého se dopustili. Jsou velmi dobří lháři díky tomu, že jejich příběhy jsou propracované do sebemenšího detailu. Rak se vždy ujistí, že jeho příběh dokonale sedí a všechny souvislosti do sebe zapadají, než vůbec začne lhát. Na to, že vás oklamal, nepřijdete dost možná nikdy.

Lev

Pro Lvy je lež obranný mechanismus, který chrání jejich ego. Pokud by byla ohrožena jejich pověst a image, uchýlí se raději ke lži, než aby to dopustili. Když se cítí nejistí, raději si začnou vymýšlet báchorky a zveličovat úspěchy. Jejich silnou zbraní je, že lžou velmi sebejistě. Nebudete mít důvod jejich vymyšlené příběhy zpochybňovat, jsou velmi přesvědčiví. Někdy je však může prozradit řeč těla, sledujte jejich oči a gesta.

Váhy

Váhy lžou jako když tiskne v situaci, kdy z toho mohou mít nějaký prospěch. Drží se hesla, že účel světí prostředky. Využívají toho, že na ostatní lidi působí velmi důvěryhodně. Mnohdy to bývají lidé, ke kterým ostatní vzhlíží a inspirují se jimi. Toho jsou si Váhy moc dobře vědomé a někdy toho zneužívají. Váhy také nenávidí konfrontaci, udělají cokoliv, aby se vyhnuli konfliktu, včetně lhaní. Určitě lhaní neovládají tak mistrně jako předchozí zmíněná znamení, ale stále se o nich dá říct, že jsou to dobří lháři. Pokud je při lži přece jen nachytáte, snažte se na ně nebýt tak tvrdí, Váhy mají dobré srdce a je dost možné, že lež, ke které se uchýlili, byla milosrdná.

Když duše bloudí: 3 snadné způsoby, jak najít smysl života a štěstí

Cítíte se nešťastní a unavení životem? Děláte práci, která vás nebaví, nenašli jste zatím svou spřízněnou duši a nespokojenost z vás jen sálá? To vše jsou známky toho, že vaše duše bloudí a ještě nenašla pravý smysl života a štěstí. Naštěstí však existují 3 snadné způsoby, jak ji správně nasměrovat.
svetzeny.cz

Štír

Štír na seznamu nejlepších lhářů rozhodně nesmí chybět. Pokud bychom měli vybrat jedno znamení, které naprosto výtečně lhaní ovládá, byl by to právě on. Štíři jsou velmi dobří manipulátoři, kteří jsou schopni své lži skrýt tak, že se o nich v životě nedozvíte a ještě s radostí vykonáte vše, co po vás Štír bude chtít. Toto znamení se neštítí absolutně ničeho v cestě za dosažením svých cílů. Jejich lži jsou velmi propracované, Štír umí sestavit celou spletitou síť věrohodných příběhů, aby docílil toho, že ho na ničem nenecháte. Jakmile jednou uvíznete v pavučině jeho lží, už vás má v hrsti.

Proč se stále zamilováváme do stejných typů lidí, kteří nás nakonec zklamou? Máme odpověď pro každé znamení zvěrokruhu

Uvízli jste v začarovaném kruhu, kdy vám připadá, že se stále zamilováváte do stejného typu partnerů, kteří vás všichni do jednoho zatím zklamali? Máme astrologické vysvětlení toho, proč tomu tak je. Týká se to všech znamení zvěrokruhu, zjistěte, v čem je „zakopaný pes“.
svetzeny.cz