Přejít k hlavnímu obsahu

Určete si svou šťastnou hvězdu osudu: Stačí málo a zjistíte, jaké jsou vaše největší přednosti

Každý z nás se narodil pod jednou z devíti šťastných hvězd osudu. Ta vám do vínku dala povahové vlastnosti, které vám na vaší životní cestě pomohou. Zjistěte, která hvězda je ta vaše a jakými dovednostmi disponujete.

Návod na určení šťastné hvězdy

Podívejte se do tabulky níže. Modře jsou zde označené sloupečky s roky a žlutě sloupečky určující číslo šťastné hvězdy. Najděte svůj rok narození. Ve vedlejším sloupečku vidíte, jaké je šťastné číslo vaší hvězdy. Jakmile jej najdete, pokračujte na číslovaný (1 – 9) výklad.

Info ikona
Tabulka
Mohlo by se vám líbit

Týdenní horoskop: Vodnáři, Váhy a Lvi čeká týden plný nejoblíbenější podzimní aktivity

Podzim na nás působí uklidňujícím dojmem. Naše tempo se zpomaluje a nejradši bychom ne jeden večer proleželi na gauči v obětí s milovaným člověkem. Tři znamení zvěrokruhu čeká obzvláště vydařený a romantický týden!
svetzeny.cz

Šťastná hvězda číslo 1

Vaší velkou výhodou je, že jste schopni přizpůsobit se každé situaci, která nastane. Ovšem nejradši máte svůj klid a jen málokdy chcete něco měnit. Jste člověk, který stojí nohama pevně na zemi. Nejste romantici, ale potřebujete k životu hodně lásky, kterou umíte dávat, nejenom brát. Jste velmi dobří v plánování a vyniknete v zaměstnání, kde se nepracuje pod tlakem. Jste přeborníkem v aktivitách souvisejících s vodním živlem.

Šťastná hvězda číslo 2

Vaší největší předností je přátelskost a mírumilovnost, vyjdete naprosto s každým. Nemáte velké ambice, ale přesto vždy pracujete svědomitě a pilně. Jste velmi pozorný partner, který druhému umí dokázat, jak moc ho miluje. Nejvíce zazáříte v profesích spojených s ekologií, zemědělstvím, přírodou a péčí o druhé.

Šťastná hvězda číslo 3

Pokud jste se narodili pod touto šťastnou hvězdou, zůstanete duchem vždy mladí. Jste nezávislí, optimističtí a na všem hledáte to dobré. Nejvíce se vám bude v život dařit mezi 34. a 38. rokem života. Máte umělecký talent, skvěle se hodíte pro kariéru malíře, spisovatele, grafika a hudebníka.

Šťastná hvězda číslo 4

Vaší největší předností je dobré srdce, jste velmi laskavý člověk. Rovněž se o vás dá říct, že jste vzhledově velmi atraktivní. Emočně vyzrajete už v mladém věku. Hodíte se pro kariéru politika, produkčního, manažera i zaměstnance mediální agentury.

Šťastná hvězda číslo 5

Vaší největší předností je opatrnost. Máte silný pud sebezáchovy a neradi riskujete. To vás dovede uchránit před životními problémy. Jste člověk, který miluje celým svým srdcem, ale pouze v případě, kdy cítí, že je tato láska opětovaná. Jste velmi dobrý ve velení a máte manažerské schopnosti.

Mohlo by se vám líbit

Lvi, Blíženci a Štíři jsou většině lidí trnem v oku: Kdo z nich je silný manipulátor, kdo má dvě tváře a kdo jsou nabubřelí sobci?

Lvi, Blíženci a Štíři jsou řadě lidí trnem v oku. Patří mezi nejméně oblíbená znamení zvěrokruhu. Čím si však vysloužili takovou averzi druhých? Poznejte stinné stránky těchto třech znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Šťastná hvězda číslo 6

Vaší největší předností je silně rozvinutá intuice. Dovedete předvídat situace, které nastanou i číst v lidech. Díky tomu jste vždy o krok napřed. Ve vztazích jste dominantním partnerem, který druhého dokáže dobře vést. Hodíte se pro kariéru obchodníka, duchovního, řečníka i kazatele.

Šťastná hvězda číslo 7

Vaší největší předností je přesvědčivost. Na druhé působíte důvěryhodně a umíte si je naklonit na svou stranu. Jste detailista, který nikdy nezapomene na sebemenší maličkost. Jste svobodomyslný a nezávislý člověk, který si nenechá nic diktovat. Pečlivě si vybíráte partnera, abyste předešli zklamání. Byl by z vás skvělý právník či finančník.

Šťastná hvězda číslo 8

Vaší největší „zbraní“ je vaše sebevědomí a charisma. Umíte druhé přesvědčit a jste dobří v prezentování svých názorů. Velkého úspěchu dosáhnete už v mladém věku. Jste spolehlivý člověk, pro kterého je důležitá životní stabilita.

Šťastná hvězda číslo 9

Jste mistři svádění, nikdo vám neodolá. Pro druhé jste mimořádně atraktivní. Zajímáte se o životní prostředí a chováte se velmi šetrně k přírodě. Jste silná osobnost, která se přizpůsobí každé životní situaci. Dokážete klamat tělem, je velmi těžké vás prokouknout. Hodíte se pro kariéru v diplomacii, herectví a pro dráhu umělce.

Zdroj: Twoeggz

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Minulý život dle numerologie: Byli jste boháči, válečníci či jasnovidci?

Zajímalo by vás, kým jste byli v minulém životě? Odpověď vám může poskytnout numerologie. Žili jste v blahobytu a nic vám nescházelo nebo vás naopak sužovalo trápení a zažili jste bídu? Zjistěte, jaké povolání jste pravděpodobně vykonávali.
svetzeny.cz