Přejít k hlavnímu obsahu

Lvi, Blíženci a Štíři jsou většině lidí trnem v oku: Kdo z nich je silný manipulátor, kdo má dvě tváře a kdo jsou nabubřelí sobci?

Info ikona
Horoskop

Lvi, Blíženci a Štíři jsou řadě lidí trnem v oku. Patří mezi nejméně oblíbená znamení zvěrokruhu. Čím si však vysloužili takovou averzi druhých? Poznejte stinné stránky těchto třech znamení zvěrokruhu.

Lvi jsou nabubřelí a sobečtí

Prvním znamením, které lidi štve, jsou Lvi. Jsou to totiž nabubřelí egomaniaci, kteří jsou přesvědčeni o tom, že by je jejich okolí mělo bezmezně milovat a uctívat. Muži narození v tomto znamení bývají ješitní, zkuste odmítnout Lva a počkejte si na to, jakou komedii bude předvádět. Absolutně nejsou zvyklí na to, že jim někdo řekne ne. Lev miluje sám sebe nade všechno, považuje se za dokonalého. Urputně touží po pozornosti, když se mu jí nedostává, dovede dělat psí kusy, jen aby zaujal. Zvláště ženy ve znamení Lva jsou typické „královny dramatu“, které nesnesou, aby byla věnována pozornost někomu jinému. Lvi bývají zahledění sami do sebe, pečlivě se starají o svůj zevnějšek a užívají si, když jim lidé skládají komplimenty. Běda jak se byť ve srandě dotknete Lvova vzhledu, to se se zlou potážete. Nesympatické na Lvech je také to, že mají tendenci chovat se jako sobci, sice je to mnohdy zpětně mrzí, ale vrátit čas nejde.

Ženy narozené ve znamení Vah: Marnivé krásky, jejichž srdce není snadné získat

svetzeny.cz

Blíženci mají dvě tváře a jsou nestálí ve vztazích

Blížence řada lidí nemá ráda z prostého důvodu, absolutně jim nerozumí a nechápou je. Blíženci totiž mají dvě tváře a velmi rychle dovedou střídat své nálady. Je to zapříčiněno tím, že jim vládne planeta Merkur, která jim propůjčuje rychlost ve všem, co dělají. Blíženci jsou schopni se během krátké chvíle nahněvat, rozplakat, snažit se s vámi udobřit nebo vás odehnat. Ostatní znamení na tento rozkol nejsou zvyklá, proto jsou jim Blíženci extrémně nesympatičtí. Přijdou jim jako velmi nestabilní a neurotické osobnosti, na druhou stranu je něčím Blíženci přitahují a fascinují. Zejména o mužích – Blížencích se říká, že jsou to největší lamači dívčích srdcí. O Blížencích se často povídá, že jsou nestálí ve vztazích a s ostatními s jen hrají. To skutečně lze Blížencům vyčítat, ale v momentě, kdy si najdou partnera, kterého skutečně považují za spřízněnou duši, tohoto chování zanechají. Také je pravdou, že Blíženci ohromně rádi mluví a drbou. Neumí udržet tajemství a všechno hned „vyžvaní“.

Minulý život dle numerologie: Byli jste boháči, válečníci či jasnovidci?

svetzeny.cz

Štíři jsou zákeřní manipulátoři

Štíři jsou dalším velmi neoblíbeným znamením zvěrokruhu. Říká se o nich, že umí být zákeřní, podlí a také mistrně využívají manipulaci a hrají si s ostatními lidmi, jako by to byly figurky na šachovnici. Nalijme si čistého vína, pokud Štír po něčem skutečně prahne, je ochoten pro splnění svého cíle použít všechny dostupné prostředky. A je mu úplně jedno, jestli je to morální, nebo vůbec ne. Řada lidí se ve Štírech ošklivě spletla, a proto už si na ně dávají pozor. Jenomže Štíři stejně jako všechna znamení zmíněná ve článku mají obrovské charisma. Proto je tak těžké nezaplést se to pavučiny jejich intrik. Navíc je ještě obklopuje jakási aura tajemna, jsou pro ostatní znamení velmi přitažliví. Je těžké jim odolat a ještě těžší nevyhovět. Umí být totiž velmi přesvědčiví. Pokud jste pro ně byli jen pěšákem na šachovnici, jsou schopni po dosažení svého cíle se vám už neozvat. Dále jsou to ukrutní žárlivci, jejich scény bývají nesnesitelné. Jsou majetničtí a chtějí mít vše pod kontrolou, včetně svého partnera.

Zdroj: Pinkvilla

Předpověď na měsíc říjen 2021 podle postavení planet: Čeká nás měsíc velkých změn. Zapište si nejdůležitější data v měsící, která nás ovlivní nejvíce

svetzeny.cz