Přejít k hlavnímu obsahu

Ženy narozené ve znamení Vah: Marnivé krásky, jejichž srdce není snadné získat

Info ikona
Váhy horoskop

Jaké dobré a negativní vlastnosti mají ženy ve znamení Vah? Říká se o nich, že jsou velmi krásné, chytré, ale zároveň také marnivé. Jejich srdce není snadné získat, z jakého důvodu? Přečtěte si charakteristiku žen ve znamení Vah, budete se divit, jak to sedí.

Rozené diplomatky a elegantní dámy

Pokud jste se narodili mezi 23. zářím a 22. říjnem, pak jsou vašim znamením Váhy. V tomto článku se zaměříme na ženy – Váhy. Jejich největší předností, co se týče fyzického vzhledu, je elegantní oblékání, vytříbený módní vkus a charisma. Zatímco jiným ženám většinou dlouho trvá, než se o sebe naučí starat a hezky se oblékat, Váhy to dělají podvědomě a nutno dodat, že jsou v tom velmi dobré. Žena ve znamení Vah by nikdy nevyšla neupravená z domu, necítila by se ve své kůži. Tyto ženy si dávají velmi záležet na tom, aby v každé situaci vypadaly dostatečně reprezentativně.

Předpověď na měsíc říjen 2021 podle postavení planet: Čeká nás měsíc velkých změn. Zapište si nejdůležitější data v měsící, která nás ovlivní nejvíce

svetzeny.cz

Instinktivně kombinují jednotlivé kousky oblečení, ze kterých vzniká outfit, který je elegantní, ale zároveň vůbec ne fádní. Typická je pro Váhu její ladná chůze, která přijde řadě mužů atraktivní. Mají odzbrojující úsměv, který vás dostane do kolen. Rozhodně patří mezi velmi atraktivní znamení zvěrokruhu. Váhy jsou královnami kompromisů a rozenými diplomatkami. Váhy pečlivě volí slova tak, aby vyšly s každým. Toto znamení touží po rovnováze a životě v harmonii. Často jsou to ony, které urovnávají spory v rodině, partě přátel i pracovním kolektivu. Tato schopnost je jejich darem, jsou to skvělé vyjednavačky.

Info ikona
Váhy

Mají smysl pro spravedlnost, nesnáší pohled na to, když se někomu děje příkoří. Ženy ve znamení Vah se za každou cenu snaží myslet pozitivně. Sklenici s vodou mají tendenci vidět spíše poloplnou než poloprázdnou. To stejné platí pro lidi, Váhy v lidech vidí jen to nejlepší. Ženy ve znamení Vah jsou idealistky, pokud své vizi skutečně věří, dají do toho všechno, aby se jejich sny staly skutečností. Sympatická je také jejich přátelskost a společenskost. Váhy rády poznávají nové lidi a příjemnou konverzaci jsou schopny vést i s těmi největšími morousy. Jsou také velmi inteligentní, kreativní a efektivně umí řešit problémy.

Minulý život dle numerologie: Byli jste boháči, válečníci či jasnovidci?

svetzeny.cz

Ženy narozené ve znamení Vah a láska

Ženy ve znamení Vah berou partnerský vztah vždy velmi vážně. Volné vztahy nejsou nic pro ně, chtějí v partnerovi najít jistotu a oporu. Váha je svobodomyslná a ráda si dělá, co chce, proto po svém boku nesnese žárlivce, který by ji jakkoliv omezoval a brzdil. Ženy narozené ve znamení Vah jsou vždy věrné. Sice rády flirtují, ale tím to končí, svého partnera by nepodvedly. Váhy si musí dávat pozor na to, aby stály nohama na zemi, pokud jde o výběr partnera. Mnohdy mají naprosto nerealistické romantické představy o vztazích, které se neslučují s realitou. Ženy – Váhy mají problém se svým partnerů plně otevřít, není lehké si získat jejich důvěru.

Negativní vlastnosti žen narozených ve znamení Vah

Váhy jsou váhavé – to už jste možná někdy slyšeli a je tomu skutečně tak. Nerozhodnost je pro ně typická, jsou schopné hodiny trávit zvažováním maličkostí. Měli by si uvědomit, že na světě není člověk ten, aby zavděčil se lidem všem, a přestat se o to snažit. Také velmi snadno propadnou sebelítosti, někdy mají pocit, že se celý svět spikl proti nim. A v neposlední řadě jsou také marnivé. Stráví spoustu času péčí o sebe a neváhají investovat horentní sumy do svého vzhledu.

Zdroje: Linguanaut, Astrology, Prepscholar

Máte doma třídního klauna, jedničkáře či zlobivce? Jak se těmto dětem v životě povede a kdo vydělá nejvíc peněz? Vědci znají odpověď

svetzeny.cz