Promotion
Promotion
Promotion

Zákony flirtování: Fyzický vzhled nehraje při flirtování zásadní roli. Jak svádět, aby vám zaručeně podlehl?

Promotion
Promotion

Psycholožka Monika Moore v první řadě upozorňuje na fakt, že fyzický vzhled nehraje při flirtování až tak zásadní roli, jak byste možná čekala. Mnohem důležitější jsou prý signály, které vysíláme a které mají dotyčného ujistit o našem zájmu a sebevědomí. Podle Univerzity v Kansasu existuje dokonce několik typů flirtování. V průzkumu vyšlo, že 25 % lidí využívá hravé laškování a 30 % chce protějšek upřímně svést.

Co byste tedy o flirtování měla vědět?

1. Oční kontakt vás udělá atraktivnější

To, že zářivý úsměv na tváři je největším magnetem, není třeba zdůrazňovat. Avšak oční kontakt je naprosto zásadní. Nejenže hlubokým pohledem do očí dáváte muži najevo svůj zájem, ale stáváte se pro něj i atraktivnější. Studie dokázaly, že dvouminutový upřený pohled do očí cizince vyvolal pocit vášnivé touhy. Raději si ale tento fakt sama ověřte…

2. Dotyk je naprosto nutný

Zatímco si muži musejí dávat velký pozor, aby letmé dotyky nepřehnali a nepřiletěla jim jedna letmá facka, ženy to mají o něco snazší. Naprosto přirozeně mohou muži položit ruku na rameno, při pozdravu ho líbnout na tvář, připojit hluboký pohled a muži se touhou okamžitě zatmí před očima.

3. Hrajte si na nedostupnou

Opravdu to funguje. Vždycky totiž chceme to, co nemůžeme mít. I když házíte významné pohledy, tak lehce odmítavá fráze vzbudí v každém muži větší zájem a touhu vás dostat.

4. Váš věk pro něj nehraje roli

Přestaňte počítat vrásky a rok, kdy jste maturovala. Když dojde na večer plný laškovného koketování a dvojsmyslných vět, váš věk nehraje absolutně žádnou roli. Podle 83 % mužů je důležitější hravost a dobrá nálada. Pokud se dobře baví, věk je nezajímá.

5. Ztlumte hlas

Sametový tlumený hlas dokáže během chvilky navodit intimní atmosféru. Muži mají trochu nevýhodu, že se svým hlasem nedokážou tak pracovat jako ženy. Využijte tedy svých schopností a nalaďte se na sexy frekvenci.

6. Síla rudého detailu

Ať už si rty namalujete rudou rtěnkou, nebo rovnou obléknete červené šaty, pozornost upoutáte vždy. Symbolizuje totiž sílu a sebevědomí, ale také to, že je žena otevřená k sexuálním dobrodružstvím. To možná hned dávat najevo nechcete, ale jde přece o upoutání pozornosti, ne?

7. Skloňte trochu hlavu

Zatímco naklonění hlavy stranou a odhalení šíje je jedním z tradičních sváděcích triků, zkuste teď hlavu naklonit malinko dopředu. Budete nucená k muži trochu vzhlížet, což jeho egu udělá neskutečně dobře. Tento ženský pohled však nepřežeňte, ať nepůsobíte jako profesorka za katedrou.

8. Buďte přímá

Zkuste se pro jednou vyhnout nudným seznamovacím frázím bez kapky šťávy a buďte přímočará. Muži milují ženy, které vědí, co chtějí, a jdou si za tím. Možná je svou upřímností na chvíli naprosto odzbrojíte, ale o to víc stoupnete v ceně.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion