Přejít k hlavnímu obsahu

Manželství podle horoskopu: Jak spolehlivými polovičkami jsou jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Placeholder image

Říká se, že žádný vztah dvou jedinců není stejný. A pro manželství to platí dvojnásob. Kromě různých životních situací a zkušeností, které s sebou život přináší, ho samozřejmě ovlivňuje také povaha lidí, kteří do něj vstupují. A svou roli v něm může hrát také horoskop. Jaký vliv na manželství má astrologie? Zjistěte více o slabostech i silných stránkách jednotlivých znamení horoskopu.

Klape vám to, ale bojíte se, že se váš partner po svatbě změní k horšímu? Začínáte spolu chodit, ale vy už uvažujete, jaká je vaše budoucnost? K tomu, jaké bude vaše manželství, zcela jistě přispívá také povaha vašeho drahého. Jaké jsou jeho silné stránky a kde se nachází jeho Achillova pata? Spolehlivě napovědět, jak vám to spolu půjde, vám může jeho znamení. Budete mít doma ochranáře, džentlmena, puntičkáře nebo flegmatika?

Vodnáři

Manžel ve znamení vodnáře je skutečně kreativní dobrodruh. Nudit se s ním rozhodně nebudete. Jeho neposednost je však zároveň jeho slabou stránkou, která vás občas může trochu vytáčet. Když však toto vzdušné znamení trochu „zkrotíte“, dokáže být vodnář opravdu pozorným a romantickým manželem.

Ryby

S partnerem ve znamení ryb to může být občas těžké. Nejen, že se na něj nemůžete pro jeho flegmatickou povahu vždy tak úplně spolehnout, ale potíže mají ryby také s dodržováním pravidel. Může se tak snadno stát, že si naplánovaný program váš partner rád vyloží po svém nebo nedodrží, na čem jste se domluvili. Pozitivní vlastností ryb je naopak jejich citlivost a přátelskost.

Týdenní horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou muset překročit své stíny. Patříte sem i vy?

svetzeny.cz

Berani

Muži ve znamení berana jsou energičtí a tvrdohlaví. Pokud ale zkrotíte jejich vášně, dočkáte se milujícího a romantického partnera. Jen pozor, abyste s živelným beranem udržela krok. Rád totiž poznává nová místa a žádné dobrodružství mu není cizí.

Býci

Býk je jedním z nejstabilnějších a nejzodpovědnějších znamení zvěrokruhu. Právem tak patří mezi nejlepší manžele a být s býkem ve vztahu je zkrátka radost. Dokáže být pozorný, milý a romantický. Pozor si dejte pouze na býkovu tvrdohlavost, která vás ve chvílích, kdy se na něčem neshodnete, dokáže trochu potrápit.

Blíženci

Muž ve znamení blíženců bývá nápaditý, zábavný, ale zároveň také nezkrotný. I když se vám v jednu chvíli zdá, že jste si vzájemně padli do oka, druhý den už tomu může být jinak. Stejně jako totiž mění neposedný blíženec svůj program, mění často také objekty svého zájmu. Výjimkou může být situace, kdy si o vás blíženec začne myslet, že jste ta pravá. V takovém případě máte šanci, že vám vztah vydrží, a vy se navíc už nikdy nebudete nudit.

Raci

Ačkoliv mohou mít raci sklony k flegmatismu, na svou rodinu nedají dopustit. Pokud tedy máte to štěstí, že je vaším partnerem rak, můžete od něj očekávat spolehlivost a ochotu. Do vínku mu bývá dán také rodičovský instinkt, který v případě potřeby funguje naplno. Toto znamení navíc většinou zakládá rodinu poměrně brzy, takže máte šanci, že se se svým partnerem včas dočkáte i potomstva.

Týdenní horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou muset překročit své stíny. Patříte sem i vy?

svetzeny.cz

Lvi

Muži narození ve znamení lva bývají otevření, přátelští a optimističtí, ale také tvrdohlaví. Menším úskalím vztahu se lvem je to, že bývají pro svou dobrosrdečnou povahu rádi a často středem pozornosti. Často se tak může stát, že vás ve vztahu se lvem bude pokoušet žárlivost. Kromě toho jsou lvi upovídaní, takže se nemusíte bát, že byste si neměli společně co říct. Diskutovat s vámi bude manžel lev kdykoliv o čemkoliv.

Panny

Muži narození ve znamení panny jsou zdrženliví a romantičtí. Zároveň však patří mezi velké perfekcionisty a největší puntičkáře zvěrokruhu. V manželství s pannou se tedy nebudete muset obávat nepořádku v domácnosti, ani chvilek nudy. Je ale možné, že budete muset zároveň také procvičit svoji trpělivost, až váš muž začne dělat z komára velblouda.

Váhy

Jak už z názvu tohoto znamení vyplývá, muži váhy patří mezi váhavce a nerozhodné jedince. Často tak muže ve znamení vah budete muset o něčem přesvědčovat, směřovat ho k požadovanému cíli, nebo mu rovnou pomáhat s rozhodováním. Zlobit se za to ale na vás nebude. Naopak, to jistě ocení. Navíc jsou váhy vzdušné znamení, takže vás pobaví svou upovídaností a nudit se s věrnou a romantickou váhou rozhodně nebudete.

Horoskop: Tato dvě znamení zvěrokruhu tvoří nejdokonalejší pár v celém vesmíru podle astrologie. Jste ti vyvolení?

svetzeny.cz

Štíři

Se štírem vás čeká život jak na horské dráze. Tito zábavní a upovídaní jedinci nezkazí žádnou legraci. Podobně jako opravdoví štíři dokáží být i lidé narození v tomto znamení stejně tajemní a nečitelní. Záleží na jejich momentální náladě. Když své tajuplnosti ale využijí pozitivně, bude na vás doma každý den čekat jiné romantické překvapení, například v podobě uklizené kuchyně a romantické večeře na stole. Přemýšlivý štír zkrátka ví, co musí udělat, abyste se měla dobře.

Střelci

Střelci bývají klidní, ale někdy také trochu laxní. Bývají dobrými otci a s dětmi si velmi rozumí. Není se čemu divit, protože jsou vlastně sami také tak trochu dětmi. Kromě toho dokážou střelci poměrně bez problémů zvládat jakýkoliv chaos, za což vděčí svému vnitřnímu klidu, takže hravě zvládají výchovu potomků. Rádi cestují, a je tedy dost dobře možné, že se s manželem střelcem dočkáte různých dobrodružných výprav.

Kozorozi

Kozorozi bývají tvrdohlaví a zároveň také velmi přemýšliví a citliví manželé. Můžete si tak být jistá, že vaše starosti a problémy kozorohovi nebudou jedno. Zábavný a chytrý manžel kozoroh vás v ničem nenechá a budete v něm mít skutečnou oporu.

Barvy podle horoskopu: Která barva je podle znamení pro vás nejvhodnější?

svetzeny.cz