Přejít k hlavnímu obsahu

Minulý život dle numerologie: Byli jste boháči, válečníci či jasnovidci?

Info ikona
Minulý život

Zajímalo by vás, kým jste byli v minulém životě? Odpověď vám může poskytnout numerologie. Žili jste v blahobytu a nic vám nescházelo nebo vás naopak sužovalo trápení a zažili jste bídu? Zjistěte, jaké povolání jste pravděpodobně vykonávali.

Minulé životy souvisejí s životním číslem, jak jej vypočítat?

Numerologická předpověď se většinou odvíjí od tzv. životního čísla, nejinak tomu je v případě určení minulých životů. Vypočítat ho je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo)

Předpověď na měsíc říjen 2021 podle postavení planet: Čeká nás měsíc velkých změn. Zapište si nejdůležitější data v měsící, která nás ovlivní nejvíce

svetzeny.cz

Životní číslo 1

Pokud je vaším životním číslem jedna, znamená to, že jste v minulém životě hodně obětovali pro druhé. Určitě jste byli člověkem, který velí a chrání slabší a svůj lid. Mohli jste být duchovním, který poskytl úkryt těm, kteří to zoufale potřebovali i vyhlášeným vojevůdcem, který v bitvě chránil svou zemi či statečným válečníkem. Možná jste dokonce byli politikem. V tomto životě byste ale měli zastavit spirálu sebeobětování se a konečně se zaměřit sami na sebe, dělejte to, co baví a naplňuje vás.

Životní číslo 2

V minulém životě jste nedopadli dobře. Ačkoliv jste byli při penězích, pochopili jste, že skutečně šťastnými vás učiní jen láska. Jenže váš milostný život byla jedna velká tragédie. Milovali jste osobu, která o vás buď nestála nebo jste ji svými skutky odehnali, případně jste o ni přišli úplně. V tomto životě se možná znovu setkáte.

Životní číslo 3

V minulém životě jste se dlouho hledali, snažili jste se své potřeby vyjádřit pomocí kreativních činností a umění. Měli jste tvůrčí zaměstnání – kuchař, spisovatel, umělec, zahradník, designér či něco podobného. Netoužili jste vůbec po penězích, na prvním místě pro vás byla rodina. I v tomto životě budete hledat cesty, jak se kreativně vyjádřit.

Životní číslo 4

V minulém životě jste jako malé děti osiřeli nebo byli opuštěni rodiči. Proto se v tomto životě budete snažit rozdávat lásku a soucit. Prožili jste dobrodružný život, pravděpodobně jste pracovali u policie, armády či ve věznici. Občas vás však trápila samota. V tomto životě se na lidi můžete fixovat více, než by bylo zdrávo.

Životní číslo 5

Váš minulý život rozhodně nebyl lehký. Pravděpodobně jste zažili utrpení – bídu, válku, hlad. Tento strach se do vaší duše nenávratně vryl, možná v tomto životě pociťujete obavy o své zázemí. Avšak také jste se naučili za pomoci manipulace dostat to, po čem toužíte. Mnohdy jste jednali na úkor ostatních, v tomto životě je vaší karmickou lekcí nebýt sobecký.

Životní číslo 6

Ve vašem minulém životě jste se vydali buď cestou náboženství a duchovna nebo jste se věnovali zábavné činnosti – herectví, zpěvu, cirkusu. Vaše zdraví nebylo v dobré kondici, navíc jste museli bojovat s tím, že vás v životě opustila blízká osoba, na které vám hodně záleželo. V tomto životě toužíte po bezpodmínečné lásce, šťastné rodině a porozumění.

Říjen nepřeje každému. Pro Kozoroha, Berana a Raka přichází nejhorší měsíc v roce

svetzeny.cz

Životní číslo 7

V minulém životě jste to dotáhli daleko. Určitě jste se angažovali buď v církvi nebo v politice. Byli jste člověkem, známým ve svém okolí, dokonce možná slavným. Byli jste velmi soutěživí a chtěli jste být ve všem nejlepší. V toto životě ale budete toužit najít hlubší spojení s partnerem a navazovat opravdová přátelství.

Životní číslo 8

V minulém životě jste žili bezstarostný život v luxusu. Mohli jste být bohatým obchodníkem či majitelem několika nemovitostí. Peníze ve vašem životě hrály naprosto zásadní roli. V současném životě se nenecháváte unést emocemi a rozhodujete se racionálně. Budete hledat jiný smysl života než je hromadění majetku.

Životní číslo 9

V minulém životě jste žili ve složité době, je možné, že jste zažili bídu, hladomor či válku. Byl vám tehdy ale dán dar nadpřirozených schopností, možná jste byli jasnovidcem či lidovým léčitelem. V tomto životě se budete radovat z maličkostí a budete schopni žít naplno.

Zdroje: Astrology Answers, Rgyan

Karmický dluh z minulého života: Důvod, proč se vám v životě nedaří. Zjistěte, jak jej vypočítat

svetzeny.cz