Přejít k hlavnímu obsahu

Minulé životy dle numerologie: Kým jste byli a jak vás to v současnosti ovlivňuje?

Info ikona
Znáte své životní číslo i vy?

Jak váš život mohou ovlivnit minulé životy? V numerologii nalézáme mnohé odpovědi právě z životního čísla. Věci, které se vám nyní dějí jsou podle numerologů odrazem vašich minulých životů, ať už to jsou dobré věci nebo ty špatné, které přináší další zkušenosti.

První je důležité vypočítat vaše životní číslo. V numerologii je to jedno z nejdůležitějších čísel vůbec a je velmi snadné ho vypočítat. Znáte své životní číslo i vy? Podle daného čísla můžete zjistit, jak vaše minulé životy zasahují do toho současného. Stačí pouze sečíst všechny číslice vašeho data narození a vyjde vám číslo od 1 do 9. 

Příklad: narodili jste se 6.12.1995

Součet čísel bude následovný: 6 + 1 + 2 + 1 + 9 + 9 + 5 = 33

3 + 3 = 6

Vaše životní číslo je 6.

 

Životní číslo 1

Pokud je vaším životním číslem jednička, tak jste v minulém životě byli velmi důležití. Mohli jste patřit mezi členy královské rodiny nebo jste byli duchovní vůdce či politik. Problémy, které si z minulých životů můžete nést jsou pocity osamocení a nedůvěřivosti. Kvůli velkému postavení i značnému jmění jste neměli moc pravých přátel a byli jste často sami.

Životní číslo 2

Životní číslo 2 se točí kolem složitých milostných vztahů. V minulém životě vás to dokonce mohlo stát život. Pro člověka, kterého milujete uděláte cokoliv, a to si nesete i do dalších životů. Můžete cítit díru ve svém srdci a možná kvůli tomu nejste schopni najít toho pravého partnera pro vás.

 

svetzeny.cz

Životní číslo 3

Pokud je vaše životní číslo 3, tak jste byli v minulém životě umělecky založenými lidmi. Ať už malíři, spisovateli, sochaři nebo architekti. Pokud jsou vaše umělecké tužby nenaplněné v tomto životě, můžete mít pocit, že život ztrácí smysl. Právě u vás platí fakt, že práce by měla být především zábavou.

Životní číslo 4

Lidé s životním číslem 4 byli v minulém životě buď to vojáci, policisté nebo válečníci. Měli jste život plný nástrah, strachu a nebezpečí. Tím pádem toužíte po adrenalinu a stereotyp vás ubíjí. Pokud nemáte aktivní život, lehce padáte do depresí. Nebojte se riskovat a zkuste objevovat svět, to by vás mělo naplňovat.

Životní číslo 5

V minulém životě se vám stali opravdu zlé věci, mohli jste prožít válku, chudobu, bídu i nemoci. Lidé s životním číslem 5 často trpěli hlady a měli neustále strach o svůj život. V tomto životě se kvůli tomu můžete cítit ve stresu s pocitem, že musíte být pořád ve střehu. Je možné, že trpíte úzkostmi kvůli strachu z budoucnosti.

Kvíz: Jste ranní ptáčata nebo noční sovy? Test vám odhalí, kdo je produktivnější a kdo má zajímavější život

Patříte mezi jedince, kteří ihned vstanou z postele v brzkých hodinách nebo si raději déle pospíte, protože chodíte později na kutě? Výzkumy ukazují, kteří lidé jsou více produktivnější a kteří májí zajímavější osobní život. Udělejte si dnešní test a zjistěte, kam patříte.
svetzeny.cz

Životní číslo 6

Životní číslo 6 sebou přináší duchovní sílu a víru. V minulém životě jste byli kněží, jeptišky nebo duchovní rádci. To vám do nynějšího života přináší silné morální zásady a loajálnost, což může být v dnešním světě nelehké najít. Spoléháte se často na nějakou vyšší sílu a pokud pomoc nepřichází, cítíte se opuštění.

Životní číslo 7

Sedmička je duchovní číslo, které souvisí s hlubšími hodnotami života. V minulém životě jste určitě pomáhali jiným a rodina pro vás byla tím nejdůležitějším. Jste proto nyní silně fixovaní na rodinu a jakékoliv rodinné problémy vás budou velmi trápit. Máte pocit, že všechno musíte řešit a všem pomáhat, což vás často dostane do nepříjemné situace.

Životní číslo 8

Pokud vám vyšlo číslo 8, pak jste v minulém životě byli zajisté velmi bohatí. Peníze hrály ve vašem životě silnou roli a stejně to je i v současném životě. Přikládáte materiálním věcem až přílišnou roli, může se stát, že se váš život obrátil za honbou za penězi. Je nutné se racionálně rozhodovat a nenechat se tím strhnout.

Životní číslo 9

V minulém životě jste byli nejspíše lidé s nadpřirozenými schopnostmi, ať už čarodějové, léčitelé nebo věštci. Trávili jste spoustu času v přírodě, pokud tomu tak v současném životě není, můžete se cítit nenaplnění. Touha pomáhat ostatním je ve vás také silná, měli byste naslouchat své intuici a rozhodovat se na základě vnitřního pocitu, několik faktů.

Zdroj: bustle, astrology, timeofindia