Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie vašeho minulého života: Zjistěte podle data narození, kým jste byli a jaké byly vaše vlastnosti

Info ikona
numerologie

Datum vašeho narození není důležité jen pro rodné číslo do občanky a každoroční oslavu vašich narozenin. Není to jen pouhé datum. Do značné míry určuje kombinace čísel nejen vaší budoucnost, ale lze podle ní nahlédnout i do minulosti. Zjistěte s námi, kým jste byli v minulém životě a jaké jste měli charakterové vlastnosti.

Datum narození: od 14. do 28. července, od 23. do 27. září a od 3. do 17. října

V minulém životě jste byli guru s velkým srdcem. Lidi okolo jste uchvátili svým šarmem a také svou inteligencí a měli jste velký vliv. Byli jste skutečným vůdcem, učitelem lidu, spravedliví jedinci, ať se to někomu líbilo, nebo ne. Měli jste mnoho obdivovatelů, ale také těch, kterým se nelíbilo vaše rozhodnutí.

Datum narození: od 22. do 31. ledna a od 8. do 22. září

V minulém životě jste byli cestujícím umělcem. Potulný bavič s talentem, který miloval lidi a to, že je může pobavit svým talentem. Přitahovalo je dobrodružství a byli jste tedy tam, kde to žilo. Měli jste okolo sebe neustále mnoho lidí a také milostné pletky vám nebyly cizí. Bystrá a pronikavá mysl pomáhala dostat se z kdejaké šlamastiky.

Datum narození: od 29. července do 11. srpna a od 30. října do 7. listopadu

V minulém životě jste byli předními obhájci spravedlnosti, kteří se uměli bít za pravdu. Tak trochu chladnokrevné chování bylo v tomto povolání výhodou. Stranou šly city a zůstala jen holá fakta, která však pomáhala vyhrát nejeden spor. Vše jste si uměli dobře naplánovat a nepoháněl vás vztek, ale racionální rozhodování. Byli jste také dobrým řečníkem a lidé vás následovali.

Datum narození: od 8. do 21. ledna a od 1. do 11. února

V minulém životě jste byli milostným banditou. Narodili jste se do rodiny chudých poměrů a tím pádem jste už odmalička věděli, že se svět dělí na bohaté a chudé. Motto z vaší minulosti je pro vás bohatým brát a chudým dávat, jste velcí idealisté, ale tím, že víte, jak to ve světě chodí, umíte být opatrní.

Numerologie vašeho jména: Zjistěte, jaký osud máte předurčen

Přemýšleli jste někdy o významu svého jména? Někdo ho dostane po svých předcích, jiný zkrátka proto, že se líbilo jeho rodičům. Stejně tak jako vaše datum narození, i jméno nese energii a ovlivňuje váš život víc, než si možná myslíte.
svetzeny.cz

Datum narození: od 1. do 10. března a od 27. listopadu do 18. prosince

V minulém životě jste byli pánem velké říše. Hrdí, ambiciózní, disponovali jste ohromující inteligencí a vždy jste se uměli dostat tam, kde to bylo důležité. Postupně jste se dopracovali k moci a trůnu, i když to nebylo vždycky napřímo. Ono takoví poradci měli často větší slovo než samotný panovník. Přísnost a disciplína je vaším druhým jménem a tedy ne vždy jste byli oblíbení.

Datum narození: Od 12. do 29. února a od 20. do 31. srpna

V minulém životě jste byli oblíbenci králů a vládců. Moc jste se nenadřeli, práce rukama vám nevoněla a uměli jste se jí velmi dobře vyhnout. Nebyli jste však nijak zákeřní, násilí v jakékoliv formě se vám příčilo. Vše jste dělali s jemností a taktem, takže jste byli ve společnosti lidí oblíbení, ať už to byl boháč nebo chudák.

Datum narození: Od 20. dubna do 8. května, od 12. do 19. srpna

V minulém životě jste byli nemilosrdnými dobyvateli a je tedy jasné, že oblíbení jste u lidí úplně nebyli. Toužili jste vnutit druhým svou vůli a když se jim to nelíbilo, použili jste násilí. Megalomanie a touha mít všechno jsou charakteristické pro váš minulý život. Mnoho protivníků jste poslali za mříže nebo na smrt. Vůči nepřátelům jste zakročili vždy tvrdě a bez slitování.

Důkazy, že jste prožili minulé životy: To, že oplýváte nevysvětlitelnými schopnostmi a znalostmi, není náhoda

Existuje hned několik známek toho, že jste prožili minulý život či dokonce životy. Mohou vám napovědět opakující se sny, nevysvětlitelné dovednosti nebo třeba časté pocity déjà vu. Možná také pociťujete nevysvětlitelné fyzické bolesti či fobie. Přečtěte si nejčastější známky toho, že jste prožili minulý život.
svetzeny.cz

Datum narození: Od 9. do 27. května a od 29. června do 13. července

V minulém životě jste byli moudrým vzdělaným mužem. Všichni kolem si vás vážili a chodili k vám pro radu. Všude vás znali a sláva se šířila. Moc dobře jste věděli, že je to dobrý sluha, ale zlý pán. Měli jste na sebe přehnané nároky, tvrdost na okolí, ale především na sebe byla samozřejmostí. Šli jste přímo k věci, bez nutnosti okecávání. Měli jste přirozenou autoritu, ale nezneužívali jste ji.

Datum narození: od 11. do 31. března, od 18. do 29. října a od 19. do 31. prosince

V minulém životě jste byli skvělými řečníky. Inteligence vám rozhodně není cizí a byli jste těmi, kteří umí zapůsobit právě mluvou a způsobem vyjadřování. Řečnické schopnosti byli vaší silnou stránkou. Slabostí jsou city, když jste se zamilovali, tak to bylo vášnivé a silné. Když vám někdo zlomil srdce, stal se z vás mstitel s touhou po pomstě.

Datum narození: od 28. května do 18. června a od 28. září do 2. října

V minulém životě jste byli dobrodruhem s něžným srdcem. Rádi jste cestovali a bezhlavě se vrhali do nových a nových situací a to i těch nebezpečných. Smyslem vašeho života bylo objevit se tam, kde jste ještě nebyli. Fascinovala vás nová a neznámá místa, která jste mohli obdivovat. Vaše představivost byla hodně bujná a touha po dobrodružství byla velmi silná. 

Minulé životy: Jak poznat, že tohle možná není váš první život, který na zemi žijete

Přemýšlíte nad minulými životy? Máte pocit, že tohle není váš první život a nesete si nějaké vzpomínky nebo zatížení z toho minulého? Opakují se vám stále stejné či podobné sny a vy si to neumíte vysvětlit? Možná tohle není váš první život, který na zemi žijete.
svetzeny.cz

Datum narození: od 1. do 19. dubna a od 8. do 17. listopadu

V minulém životě jste byli vzbouřenci, tedy ti, kteří neustále něco prorokovali a obvykle jim to vycházelo. Lidé vás měli ve velké oblibě a jak už to tak bývá, pro svá proroctví jste potřebovali publikum, takže vám nedělala společnost lidí problém. Osobnost s kritickou myslí, která se možná zabývala i bílou magií. To byl vystihující popis, který na vás v minulosti zcela seděl.

Datum narození: od 1. do 7. ledna, 19. do 28. června, 1. do 7. září a od 18. do 26. listopadu

V minulém životě jste byli velkým intelektuálem. Moudrost byla vaší hlavní doménou a díky své mysli jste uměli velmi dobře poradit druhým lidem. Byli jste ti, kteří měli konspirační a prorocké vize, které byly hluboce spjaty s vaší intuicí, která vám dávala najevo, kdy se co děje. Objevovali jste nové poznatky a situace.

Zdroj článku