Přejít k hlavnímu obsahu

Čtyři znamení, že váš minulý život ovlivňuje ten současný: Pokud je budete ignorovat, nikdy se vám nepřestanou dít špatné věci

Víte, jak je možné poznat, že váš minulý život ovlivňuje váš současný život? Zjistěte, která znamení vám napoví, že se tak děje. Není radno je ignorovat, protože v ten moment se ocitnete v bludném kruhu, kdy se karma postará o to, aby se vám určité události cyklily stále dokola.

1. Vybíráte si dokola stále stejný typ partnera

Mít svůj „typ“ partnera, ke kterému inklinujeme, je běžné. Pakliže si však uvědomíte, že vás stále dokola přitahují ti samí nevhodní partneři, který mají vždy společný rys, je to znamení, že se váš minulý život promítá do toho současného. Je důležité si to uvědomit, existuje důvod, proč k sobě stále přitahujete určité typy lidí. Musí to být pro vás frustrující a je možné, že nakonec začnete hledat chybu u sebe a obviňovat se. Přestaňte s tím a berte to jako holý fakt, v životě se vám z určitého důvodu cyklí ty samé události a jediné, co s tím můžete dělat, je konečně tento kruh událostí narušit. Příště, až se vám bude opět líbit stejný typ partnera, který vás už několikrát zklamal, neignorujte varovné signály.

Mohlo by se vám líbit

Vztah na život a na smrt? Tato znamení po tom přímo touží

Vztah na věky věků není jen pohádka. Klidně se to může stát i v našem reálném světě, ovšem netýká se to každého z nás. Podle znamení zvěrokruhu existují tři znamení, která jsou zastánci „a žili spolu šťastně až do smrti“. Patříme mezi ně nebo máte partnera, který ano?
svetzeny.cz

2. Opakujete ty samé vztahové chyby a doufáte v jiný výsledek

Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky,“ řekl kdysi Albert Einstein. Pokud jste si vědomi toho, že ve vztazích děláte stále dokola ta samá špatné rozhodnutí a nejste schopni přestat, možná je na vině váš minulý život. Tato nesprávná rozhodnutí vás totiž mají něco naučit, je to karmická lekce. Vaším úkolem je napravit chybu z minulého života v tom současném. Už jen to, že si tuto skutečnost uvědomujete, je skvělý začátek. Pamatujte, že vztahy vám nebudou vycházet, dokud tento karmický koloběh nepřerušíte a nezachováte se správně.

Info ikona
Žena pláče

3. Nedokážete se odpoutat od své „spřízněné duše“

Jste jedním z těch lidí, co se neustále rozcházejí a pak zase vrací ke svému bývalému partnerovi? Máte pocit, že jste „spřízněné duše“ a že se znáte celá staletí? Pak to je známka toho, že s tímto člověkem jste se už někdy setkali v minulém životě, proto se od něj nemůžete odtrhnout ani v tom současném. Pravděpodobně jste si v minulosti nevyjasnily některé věci, a tak vás osud stále dává dohromady. To však bohužel neznamená, že jste souzeni jeden druhému. Naopak, karma se vás snaží přimět, abyste tuto celou záležitost jednou pro vždy uzavřeli.

Info ikona
Spřízněná duše

4. Vysoká míra empatie

Dalším znamením, že se váš minulý život promítá do toho současného, bývá vysoká míra empatie. Pokud se do ostatních lidí dokážete vcítit, skvěle jim poradit se vztahy a problémy, je možné, že jste si tyto zkušenosti sebou přinesli už z minulého života. Například pokud jste v minulém životě zažili nevěru, budete se lépe umět vcítit do situace vaší kamarádky, kterou partner podvedl a prochází si bolestivým rozchodem.

Mohlo by se vám líbit

Psychologický test: Určete pomocí 20 otázek stupeň svojí empatie. Jste jako skála nebo spíše emoční houba?

Udělejte si test, který vám ukáže, jak moc empatičtí jste. Emoce jsou podstatnou součástí každého člověka a společnosti jako celku. Jsou to emoce, které nás činí lidmi. Je zásadní nejen vyjádřit emoce, ale také porozumět pocitům partnera.
svetzeny.cz

Rada na závěr

I když možná na minulé životy nevěříte, stejně si z tohoto článku můžete odnést jednu obecně platnou radu – přestaňte opakovat stejné vzorce chování, které v minulosti vedly k selhání a nedělejte ty samé chyby. Lidé mají tendenci uvíznout v bludném kruhu. Někteří si dokola hledají toxické partnery, protože už na počátku vztahu neposlechnou svou intuici a ignorují varovné signály a rady okolí. Jiní jsou nešťastní v práci, ale nenajdou odvahu ji změnit. A takto bychom mohli pokračovat dál. Neztrácejte čas s lidmi, kteří si vás neváží. Najděte v sobě odvahu to tentokrát udělat jinak a uvidíte, že se vám to vyplatí.

Mohlo by se vám líbit

Blíží se zatmění Slunce v Blížencích: Přináší velké změny. Jak ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Blíží se zatmění Slunce v Blížencích. Tento astronomický jev nastane 10. června v 11 hodin 44 minut. Pozorovat jej budete moci i v České republice. Co do života přináší jednotlivým znamením zvěrokruhu? Většinu z nich čekají zásadní změny, na co se musíte připravit vy?
svetzeny.cz