Přejít k hlavnímu obsahu

Blíží se zatmění Slunce v Blížencích: Přináší velké změny. Jak ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Blíží se zatmění Slunce v Blížencích. Tento astronomický jev nastane 10. června v 11 hodin 44 minut. Pozorovat jej budete moci i v České republice. Co do života přináší jednotlivým znamením zvěrokruhu? Většinu z nich čekají zásadní změny, na co se musíte připravit vy?

Beran

Zatmění Slunce v Blíženích vám dává příležitost začít dělat to, co vás skutečně baví a naplňuje. Začnete si plnit svůj sen, hvězdy vám přejí. Pokud podnikáte, investujte v tomto období peníze do reklamy, je to skvělý čas na zviditelnění. Pozor byste si měli dávat na podepisování smluv, ideálně byste se tomu měli vyhnout. Určitě se zaměřte na část psanou malými písmenky, než cokoliv podepíšete.

Býk

Změny, které zatmění Slunce přináší se u vás dotknou financí. V tomto období možná objevíte nový zdroj příjmu, který vylepší finanční situaci vaší rodiny. Také je možné, že se vám podaří zpeněžit váš talent, pokud jste například jako koníček měli zpěv, teď může přijít nabídka na placené účinkování. Pokud podnikáte, tento měsíc najdete spoustu nových klientů. V tomto období se však také může stát, že vás něco přinutí odložit vaše dlouhodobé plány.

Mohlo by se vám líbit

Perfektní muž pro vás podle znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu nám toho prozradí mnohé. Pokud se vám nedaří v lásce, vaše znamení vám může pomoci odhalit, zda nehledáte ve špatném rybníčku. Zjistěte, který typ muže se hodí k vašemu znamení horoskopu. Budete překvapeni, jak moc pravdivý tento horoskop je.
svetzeny.cz

Blíženci

Zatmění Slunce se odehrává ve vašem znamení, znamená to, že vy se v červnu můžete stát úplně novým člověkem. Pokud jste se v minulosti cítili ztracení a frustrovaní, je tomu konec. Nyní se vám život změní k lepšímu. Zvláště tato astronomická událost pomůže Blížencům, kteří dosud tápali, jakým směrem se vydat. Je dost možné, že v tomto období změníte práci.

Rak

Raky ovlivní zatmění Slunce po stránce duševního zdraví. Změny mohou být jak pozitivní, tak negativní. Někteří Raci v sobě najdou vnitřní sílu a odpoutají se od minulosti a ošklivých vzpomínek. Také se však může stát, že se některým Rakům zhorší dosavadní psychické problémy a upadnou do deprese. V této době můžete obdržet dar či se vám může dobře zhodnotit investice.

Lev

Zatmění Slunce Lvům přeje. Jste na dobré cestě k tomu, abyste si splnili své dlouhodobé cíle. K jejich dosažení vám dopomůže vlivná osoba, která v daném oboru vyniká. Může to být váš životní partner, kamarád či známý, někdo z rodiny. Pokud jste zadaní a už dlouho jste s partnerem plánovali, že si splníte společný sen, je dost možné, že se to stane v této době.

Panna

U vás nastanou pozitivní změny, co se týče kariéry. Zatmění Slunce vám přináší respekt, uznání a obdiv. Může se stát, že v práci zazáříte natolik, že vaše práce bude prezentována i v médiích či odborném časopise. Rovněž můžete být povýšeni, dosáhnout na prémie, nebo vás přeřadí na atraktivnější pracovní pozici. Byli byste hloupí, pokud byste lákavou kariérní nabídku odmítli.

Mohlo by se vám líbit

Rozchody podle znamení zvěrokruhu: Od koho se odchází těžko a kdo z vás udělá toho nejhoršího?

Rozchod zpravidla bývá bolestivý a nelehký. Každé znamení zvěrokruhu ho prožívá po svém. Někdo preferuje klidnou rozumnou domluvu, jiný se s rozchodem není schopný smířit a o partnera dál bojuje. Zjistěte, jak jednotlivá znamení zvěrokruhu rozchod prožívají.
svetzeny.cz

Váhy

V období zatmění Slunce se vám kompletně může změnit vaše vnímání života a světa. Změny, které nastanou u vás, budou duchovního charakteru, můžete například zpřeházet váš žebříček hodnot. V tomto období si uvědomíte, co od života chcete. Po kariérní stránce se vám bude dařit a vaše práce se dočká uznání okolí. Rovněž vás čekají dobré zprávy, pokud jste řešili nějakou právní záležitost.

Štír

V tomto období můžete obdržet finanční obnos, který nesouvisí s vaším zaměstnáním či podnikáním. Pokud čekáte na schválení hypotéky, hvězdy naznačují, že všechno dobře dopadne. V tomto období mladí Štíři zvážní, začnou si uvědomovat, že bezstarostná léta jsou pryč a je potřeba zabezpečit rodinu.

Střelec

Střelci se obvykle závazkům brání zuby nehty, ale v tomto období to bude jinak. Pokud je váš partner Střelec, možná vás překvapí žádostí o ruku. Nezadaní Střelci mají velkou šanci potkat lásku svého života, někoho, kdo je natolik okouzlí, že se budou chtít usadit. Zatmění v Blížencích přeje i vaší kariéře. Nezaměstnaní v této době mohou najít stálé pracovní místo. Pracující zase mohou prodloužit smlouvu, nebo podepsat novou smlouvu u jiného zaměstnavatele. Je dost možné, že budete zvažovat přesun za prací do zahraničí.

Kozoroh

Stejně jako Panny, máte v tomto období šanci se kariérně posunout. Bude vás lákat atraktivní pozice uvnitř firmy, kde již pracujete. Také se budou dít změny v pracovním kolektivu, možná vás přiřadí do kompletně nového kolektivu, nebo nastoupí nový kolega. Zvýšenou pozornost věnujte dokumentům, které budete vyřizovat, může v nich být chyba, která vám přidělá starosti.

Mohlo by se vám líbit

Špatná energie v domě: Ve kterých věcech se ukrývá a jak prostor vyčistit?

Našim světem proudí dobrá i špatná energie. Stejně tak jako talismany dokážou přitahovat dobrou energii a nosí štěstí, mohou se v naší domácnosti nacházet věci, které k sobě přitahují negativní energii. Které to jsou a jak prostor od špatné energie vyčistit?
svetzeny.cz

Vodnář

Vodnářům tento astronomický jev do života přivede novou lásku. Pokud jste nezadaní, potkáte konečně někoho, kdo vás zaujme. Také vám zatmění Slunce do života přináší nové koníčky, kreativitu a spoustu energie. V tomto období se budete cítit skvěle a rádi se pustíte do nových věcí. Budete jen hýřit nápady a někteří Vodnáři najdou způsob, jak je zpeněžit. Pokud se s partnerem snažíte o miminko, v tomto období by vám to mohlo vyjít.

Ryby

Řadu Ryb v tomto období čeká stěhování. Nikoliv v negativním smyslu, že byste museli svůj dům opustit, půjde o novou kapitolu vašeho života. Pakliže jste dlouho přemýšleli o sestěhování se s partnerem, koupi nového bydlení či stěhování do zahraničí, nadešel čas váš plán realizovat. Nezadané Ryby budou připraveny začít nový vztah a zadaní zase budou chtít svůj stávající vztah utužit. Je to vhodný čas na zásnuby i vstup do manželství.

Mohlo by se vám líbit

Poslední rozloučení: Co znamená, když ve snech vídáte zesnulé, je to dobré, nebo špatné znamení?

Mnoho lidí na světě má tu zkušenost, že se po smrti blízké osoby měli šanci ještě jednou setkat se zesnulým – ve snu. Řada z nich to vnímá jako poslední sbohem, které jim přišel zesnulý člověk dát. Jsou takové sny dobrým, nebo špatným znamením? Zjistěte, co tyto sny znamenají a proč se nám vůbec zdají.
svetzeny.cz