Přejít k hlavnímu obsahu

Neobvyklé koníčky celebrit: Budete se divit, čí záliba je největší úlet!

Info ikona
Kidman, Pitt

Možná už se doma během lockdownu nudíte a hledáte nové hobby. Pak vám přinášíme několik tipů na opravdu netradiční koníčky, které si zamilovaly celebrity. Kdo je vášnivý včelař, koho baví šermovat a která celebrita umí kouzlit? To se dozvíte v tomto článku.

Lov žab – Paris Hilton

Dědička hotelového impéria je velmi kontroverzní osobnost, která ráda šokuje svými prohlášeními a činy. To, že má výstřední koníčky, tak nikoho asi nepřekvapí, ale jeden z nich je opravdu velmi netradiční, jedná se totiž o lovení žab. Paris Hilton ráda tráví čas chytáním žab na svém rozlehlém ranči. Veřejnost ujišťuje, že lov probíhá naprosto humánně a odchycené žáby následně hned vypouští zpět do volné přírody.

 

Včelařství – Beyoncé Knowles

Od Beyoncé byste možná čekali koníčky jako je tanec, zpěv, herectví, ale kdepak! Zpěvačka se ve volných chvílích ráda odreagovává včelařením. Doma má několik úlů a stará se o 80 000 včel. Každý rok naplní stovky sklenic medu. A jak se k tomuto hobby dostala? Inspirovaly ji k tomu její dvě děti, které trpí nespočtem alergií, a tak pro ně chtěla začít vyrábět něco zdravého.

Lásky z archivu: Ben Affleck a Jennifer Lopez. Velká láska, kterou zničila média

svetzeny.cz

Šerm – Will Smith

Will Smith propadl šermu. Hledal nějaký společný koníček, kterému by se mohl věnovat se svými slavnými kamarády, Tomem Cruisem a Davidem Beckhamem. Společně dospěli k názoru, že šerm bude to pravé, jelikož Tom Cruise má ve svém domě tréninkovou místnost a všem jim to přišlo jako zábavný sport, při kterém se budou moci setkat a užít si spoustu legrace.

 

Hraní fantasy her – Mila Kunis

Málokdo by do této krásné herečky řekl, že její největší vášní je hraní počítačových fantasy her. Je to už pár let, co zcela propadla fantasy hře World of Warcraft, ve které o nadvládu nad světem bojuje 13 smyšlených ras. Herečka se přiznala, že jeden čas hraním trávila dlouhé hodiny denně.

 

Kouzelnické triky – Fernando Alonso

Fernando Alonso je jeden z nejznámějších jezdců Formule 1, s rychlými auty si ho asi spojí většina z nás. Málo se o něm ale ví to, že je nadšeným amatérským kouzelníkem. Tuto dovednost trénuje již roky a v zásobě má spoustu úchvatných triků, které čas od času předvede médiím či fanouškům.

Láska z archivu: Johny Depp a Amber Heard. Na začátku byla vášeň, nyní jsou z nich trosky

svetzeny.cz

Výroba bioproduktů – Shailene Woodley

Hvězda filmové série Divergence Shailene Woodley se rozhodla pěstovat vlastní ovoce, zeleninu a bylinky a dále z nich vyrábět bioprodukty. Je totiž skeptická ke kvalitě produktů dostupných v běžných supermarketech, a tak usoudila, že takto bude mít výrobní proces zcela pod kontrolou. Když je to možné, chodí si pro čistou pramenitou vodu do hor, pěstuje si vlastní ovoce a zeleninu nebo je odebírá z lokálních farem. Ze surovin dále vyrábí vlastní zubní pasty, pleťové oleje, tělová mléka a další kosmetiku.

 

Výroba keramiky – Brat Pitt

Na tohle jste svalnatého hollywoodského herce netipovali, že? Brad Pitt se rád věnuje výrobě keramiky. Koníček sdílí se svým hereckým kolegou Leonardem DiCapriem. Brad Pitt má doma vlastní studio pro výrobu keramiky a soch, kde se spolu herci scházejí a tvoří umělecká díla až do časných ranních hodin.

 

Seskok padákem – Nicole Kidman

Australská herečka má ze všeho nejraději adrenalinové sporty. Jeden konkrétní si však obzvláště zamilovala – seskok padákem. Dokonce již získala licenci pro parašutisty. Doporučuje všem, aby si alespoň jednou za život tento adrenalinový zážitek vyzkoušeli.

Cameron Diaz se vzdala herectvi. Prozradila, proč si nedokáže představit svůj návrat

svetzeny.cz

Vyzkoušejte japonskou metodu na ploché břicho. Efekt je vidět za dva týdny.

svetzeny.cz