Přejít k hlavnímu obsahu

Láska z archivu: Johnny Depp a Amber Heard. Na začátku byla vášeň, nyní jsou z nich trosky

Pár, který poutal pozornost a budil kontroverzi už od svého seznámení. Jejich krátký vztah se brzy proměnil v manželství a jejich italská domácnost plnila dlouhou dobu přední stránky bulvárních magazínů. Pojďme si zavzpomínat na to, jak to vše začalo a zjistit, proč se manželství hollywoodského páru rozpadlo.

Seznámení

Někdy se mylně uvádí, že se Johnny a Amber prvně viděli až na natáčení Rumových deníků. To však není pravda, jelikož se znali mnohem déle, v rámci natáčení se potkávali od roku 2009. Pomyslná jiskra však opravdu přeskočila až při natáčení Rumových deníků. Johnny měl v tu dobu partnerku, francouzskou zpěvačku Vanessu Paradis, se kterou má dvě děti. Do Amber se však natolik pobláznil, že se rozhodl vztah ukončit téměř okamžitě. Pro Vanessu to byla velmi bolestivá zpráva, s Johnnym totiž tvořili pár krásných 14 let. Ani Amber však v počátcích románku nebyla nezadaná. Kvůli Johnnymu nechala svou partnerku Tasyu van Ree.

 

Hvězdný pár

V roce 2014, po dvou letech randění, se spolu pár oficiálně začal ukazovat na veřejnosti, což vzbudilo obrovský zájem médií, protože na scéně se ocitla nová mimořádně atraktivní hollywoodská dvojice. Novináři si okamžitě povšimli impozantního prstenu s velkým kamenem, který Amber v tu dobu nosila a ihned se začalo v Hollywoodu šuškat, že je pár zasnouben. A ani ne rok na to se dvojice tajně vzala na soukromém ostrově na Bahamách, který Johnnymu patří. Zde ale romantická idylka končí.

Mohlo by se vám líbit

4 nejlepší romantické filmy roku 2021, které vám nesmí uniknout

Milujete romantiku a nejradši se díváte na filmy o zamilovaných? Pak pro vás máme dobrou zprávu, rok 2021 vám toho má hodně co nabídnout. Vybere si každý, nouze nebude o nové muzikály, napínavé romantické filmy s originální zápletkou, bláznivé komedie a romantická dramata.
svetzeny.cz

Na ostří nože

Hádky údajně začaly ihned po svatbě. A nešlo jen o slovní potyčky, ale i o fyzické napadání, ze kterého se herci dodnes vzájemně obviňují. Bulvár prvně zpozoroval Johnnyho zraněnou ruku na natáčení Pirátů z Karibiku, kdy se spekulovalo, že se tak stalo během hádky s Amber, která mu údajně zranění měla způsobit.

V březnu zase mělo údajně dojít k „řádění“ Johnnyho v okolí domu, kdy měl ve vzteku po hádce s Amber rozbíjet předměty a sám si při tom způsobil zranění. Do už tak vypjatého vztahu ještě v květnu 2015 zasáhly právní potíže. Těm čelil pár ze strany australské vlády, jelikož při pobytu nelegálně přivezli do země své psy, za což jim hrozilo až 10 let odnětí svobody. Nakonec oba vyvázli jen s omluvou, ale jejich vztah to ještě více pošramotilo.

 

Ostře sledovaný rozvod

Jejich ,manželství nakonec končí žádostí o rozvod, kterou Amber podala pouhých 15 měsíců po svatbě. Jako důvod tehdy uvedla „nepřekonatelné rozdíly“ mezi nimi. Pár se okamžitě dostal pod drobnohled novinářů a začal plnit titulní stránky bulvárních plátků. To pravé šílenství vypuklo, když se Amber objevila na veřejnosti s modřinami a požádala soud, aby Johnnymu udělil zákaz přiblížení. Pár se oficiálně rozvedl v srpnu 2016, kdy Amber vysoudila 7 milionů dolarů, které následně věnovala na charitativní účely. Zdálo se, že je všemu konec, ale pak přišel rok 2018. V tomto roce The Washington Post otiskl zpověď Amber Heard, ve které otevřeně mluví o domácím násilí, avšak nikoho přímo nejmenuje. Řada čtenářů si však domyslela, že Amber mluví o svém bývalém manželovi. A očividně to tak pochopil i Johnny, který v roce 2019 Amber zažaloval o 50 milionů dolarů. V žalobě tvrdil, že agresorem ve vztahu byla ve skutečnosti Amber! Následoval kolotoč vzájemných obvinění, předvolávání svědků a vlekoucí se soudní stání. A to hned na dvou frontách, jelikož Johnny svoji exmanželku zažaloval i v Británii. Britský soud pod tíhou důkazů, které mimojiné zahrnovaly fotky i videa, rozhodl ve prospěch Amber Heard. Ještě se však čeká na verdikt amerického soudu, který by snad měl být vynesen do konce tohoto roku a měl by už jednou provždy uzavřít jejich příběh.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Vyzkoušejte japonskou metodu na ploché břicho. Efekt je vidět za dva týdny.

Žádné doplňky stravy, drastické diety ani hodiny „pod palbou“ fitness trenéra. K dokonalému bříšku, které se po vánočním hodování tak nějak zakulatilo, stačí jen dvě minuty denně věnované speciální technice dýchání. Nevěříte? Tak to zkuste!
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Skutečný příběh luxusní společnice (2.díl): Jaké typy mužů si objednávají společnice?

Až potom, co jsem začala psát blog a s tím začaly přicházet nejrůznější dotazy čtenářů, jsem zjistila, že většinu lidí nejvíc zajímá, proč si muži společnice objednávají. Na tenhle dotaz se nedá odpovědět v krátkosti, mohlo by to být klidně téma na nějakou zajímavou sociologickou studii. Nemusíte se bát, rozhodně nemám v plánu místo dnešního článku provádět výzkum.
svetzeny.cz