Přejít k hlavnímu obsahu

Cameron Diaz se vzdala herectvi. Prozradila, proč si nedokáže představit svůj návrat

Info ikona
Cameron Diaz

Cameron Diaz milujeme všichni. Filmy Svatba mého nejlepšího přítele, Charlieho andílci a mnoho dalších, kde se Cameron objevila v hlavních rolí a vepsala se nám do paměti. Proč se Diaz už do herectví nežene?

Je tomu už sedm let, co se Cameron Diaz objevila na velkém plátně a v nejnovějším rozhovoru uvedla, že rozhodně s návratem nijak nespěchá.

Čtyřicetiletá hvězda nyní aktivně propaguje svoji značku vína a mimo jiné odhalila, že mateřství posunulo její priority úplně jinam.

„Budu někdy natáčet film? Nevím. Nemám ponětí. Možná. Nikdy. Ale nikdy neříkej nikdy,“ odpověděla Cameron Diaz na otázku, zda ji ještě někdy uvidíme na filmovém plátně. „Ovšem nedokážu si to představit. Jsem matka. Jaká matka bych byla, kdybych musela být na filmové scéně, která trvá 14, někdy 16 hodin.“

Cameron Dian je provdaná za zpěváka z kapely Good Charlotte a mají spolu roční dceru jménem Raddix.

„Cítím se tak požehnaná, že mohu být se svým dítětem a být matkou, kterou mám být. Je to požehnání a vím, že je to naprosté privilegium. Jsem za to opravdu, opravdu vděčná,“ svěřila se v rozhovoru Cameron Diaz.

Kromě mateřství se nyní věnuje propagaci svého vína Avaline.

„Avaline je jediná každodenní práce, kterou dělám, kromě toho, že jsem manželka a matka, což je doposud doopravdy nejlepší část mého života.“

Lásky z archivu: Tom Cruise a Katie Holmes

svetzeny.cz

Nerozlučné slavné páry - jejich recept na šťastný vztah

svetzeny.cz