Přejít k hlavnímu obsahu

Nerozlučné slavné páry - jejich recept na šťastný vztah

Info ikona
Nerozlučné páry

Ačkoliv je svět showbyznysu co se týče vztahů dynamické prostředí, kde jsou rozchody téměř na denním pořádku, existují i slavné dvojice, které spolu jsou již roky a stále září štěstím, mají k sobě vzájemný respekt a i po letech se hluboce vzájemně milují. Jaký je jejich recept na šťastný vztah?

Blake Lively a Ryan Reynolds

Slavná herecká dvojice se poprvé poznala na natáčení filmu Green Lantern v roce 2010. I když už tehdy mezi nimi přeskočila jiskra, oba dva tehdy respektovali, že jsou zadaní a oficiálně spolu začali randit až v roce 2011. Velmi brzy si uvědomili, že jsou nerozluční a se svatbou neotáleli, uskutečnila se po 2 letech známosti. V současné době spolu mají tři děti – Jamese, Inez a Betty. Blake Lively prozradila, jak si takový vztah udržet, v jednom rozhovoru řekla: „Děláme vše společně. Když pracuji na nějakém filmu, pomáhá mi s mou rolí. A já pro něj dělám to samé.“

A za pravdu jí dává i věda. Vědci z Kalifornské univerzity zjistili, že vzájemná podpora je klíčovým faktorem, který ovlivní, zda vztah vydrží. Pokud jsou partneři schopní spolu sdílet těžkosti i radosti, které život přináší, má jejich vztah mnohem větší šanci vydržet. Proto se nebojte svému partnerovi svěřit se svým trápením a požádat jej o pomoc.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

David a Victoria Beckham

Beckhamovi jsou dozajista jedním z nejslavnějších párů světa. Seznámili se roku 1997 na fotbalovém zápase. Stejně jako u předchozího páru, měli pocit, že jsou pro sebe jako stvoření a zásnuby na sebe nenechaly dlouho čekat, David požádal Victorii o ruku o rok později. V roce 1999 se pak konala velkolepá svatba. V současné době spolu mají čtyři děti.

I oni prozradili tajemství jejich šťastného manželství. Především se snaží užívat si spolu volné chvíle plnými doušky, stále něco podnikají, cestují, pořádají tématické rodinné večery, jejich velkým společným koníčkem je sport. Důležité je dle nich mít na prvním místě rodinu, nikoliv práci. Victoria v jednom rozhovoru uvedla, že se i přes své vytížení snaží být především skvělou manželkou a matkou. Proto po příchodu domů vypíná telefon a věnuje se již pouze manželovi a dětem. O práce v domácnosti se všichni dělí rovným dílem, aby nevznikaly konflikty, rovnováha v rodině je pro ně základ.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Tom Hanks a Rita Wilson

Pár se seznámil při natáčení filmu Blázni a dobrovolníci v roce 1985, kde oba shodou okolností představovali zamilovanou dvojici a zajiskřilo to i mimo kamery. Zpočátku jejich vztah zůstal v utajení, protože tou dobou byla Rita Wilson zasnoubená a Tom Hanks ženatý. Po třech letech se ale Tom Hanks odhodlal k rozvodu a pořádal Ritu o ruku. První nevydařenou svatbu vidí Hanks jako mladickou nerozvážnost a radí: „Nevstupujte do manželství před třicítkou.“

Dále zdůrazňuje, že by se partneři měli milovat za všech okolností, říká: „Moje žena mě milovala, když jsem byl štíhlý a miluje mě, i když jsem ztloustnul. Miluje mě plešatého, stejně jako mě milovala, když jsem měl vlasy. Jsem šťastný muž.“ Své manželce se snaží její nehynoucí lásku a podporu vracet, velkou oporou jí byl, když se léčila s rakovinou prsu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Krásné i bez make-upu. Tyto hvězdy nepotřebují nánosy líčidel, aby vás okouzlily

Ukážeme vám přirozenou krásu těchto žen - bez make-upu. Otázkou zůstává, kdy to těmto kráskám sluší více? Bez líčidel nebo s perfektním make-upem. Rozhodnutí už necháme na vás!
svetzeny.cz

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

Herečka Jennifer Aniston spoléhá na velmi specifický typ půstu. Nejen, že má díky němu dokonalou postavu, ale i dobrý pocit. Vyzkoušíte ho také?
svetzeny.cz