Přejít k hlavnímu obsahu

7 znamení, že to s vámi nemyslí vážně: Nepřehlížejte tyto varovné signály

Je těžké si vůbec připustit, že by to s vámi muž, o kterého máte zájem, nemyslel vážně. Avšak čím dříve si to uvědomíte, o to méně bolesti vám to do budoucna způsobí. Přestaňte svůj protějšek donekonečna omlouvat. Věnujte pozornost těmto 7 varovným signálům, které značí, že to s vámi váš partner nemyslí vážně.

1. Nejste pro něj prioritou

Vždy je něco důležitějšího, než jste vy – rodinná návštěva, party s přáteli, posezení s kolegy z práce. Pokud jste vždycky až poslední na jeho seznamu a neváhá pravidelně rušit schůzky s vámi, zpozorněte. Muž, který to s vámi myslí vážně, chce s vámi trávit co nejvíce času.

2. Nenabídne vám pomocnou ruku

Nikdy tu pro vás není. Když potřebujete s něčím pomoct, vždy se z toho „vykroutí“. Pokud mu vyprávíte o svém těžkém dni, mnohdy vás ani neposlouchá, natož aby vám nabídl pomoc, či vás utěšil. Pokud ho požádáte, aby vás doprovodil na nějakou důležitou akci, zasype vás výmluvami, proč to nejde.

Mohlo by se vám líbit

PORADNA: Přítel přehnaně žárlí a podezřívá mě (Monika 28)

Monika (28) je svému snoubenci věrná, přesto ji jedna věc trápí. Přítel ji podezřívá, že ho podvádí a často kvůli tomu podlehne svým emocím. Co by měla vědět o vztahu s žárlivcem, radí speciální pedagožka a psychoterapeutka Mgr. Charlotte Benátská.
svetzeny.cz

3. Časté změny nálad

Očividně neví, co chce, a jednou se k vám chová s láskou a něžně, posléze je schopný na vás být protivný, nebo se i pár dní neozvat. Takže vůbec nevíte na čem jste, akorát ztrácíte čas analyzováním jeho nálad. Ve skrytu duše doufáte, že se něco změní, že se do vás zamiluje. Ve skutečnosti marníte čas, protože on neví, co chce.

4. Je stále aktivní na seznamce

Tohle by pro vás měla být červená vlajka. Jestliže je na seznamce stále aktivní, nenechte se obalamutit tím, že si zapomněl deaktivovat konto. Znamená to, že si nechává zadní vrátka a je dost pravděpodobné, že tam udržuje kontakt s někým dalším. Kdyby to s vámi myslel vážně a byl přesvědčený, že našel ženu svého života, nebude mít potřebu psát si s jinými. Pokud jste ho požádala, aby si konto smazal a on to odmítá, zvažte, zda v takovém vztahu chcete setrvávat.

5. Odmítá vás představit přátelům a rodině

Už spolu nějakou dobu randíte, ale na seznámení s přáteli a s rodinou stále nedošlo. Pamatujte, že muž, který to s ženou myslí vážně, ji vždy chce představit svému okolí, aby také poznali, jak úžasná jeho vyvolená je. Pokud se tomu brání zuby nehty, může to mít více důvodů. Buď to s vámi nemyslí vážně, nebo se za vás dokonce může stydět. Výjimkou mohou být muži s komplikovanou rodinnou situací, ale ruku na srdce, i ti vás stále mohou představit kamarádům či kolegům z práce.

Mohlo by se vám líbit

Jak zůstat přitažlivý pro svého partnera v dlouhodobém vztahu?

Najít partnera je jedna věc, ale vybudovat si dlouhodobý a kvalitní vztah je věc druhá. Poradíme vám, jak udržet ve svém vztahu jiskru a nezabřednout do zaběhlých kolejí. Objevte zaručené typy se Světem ženy krok po kroku.
svetzeny.cz

6. Nezajímá ho to, co říkáte

Stále mluví jen o sobě, já, já, jen já. Když začnete vyprávět nějakou historku vy, je duchem nepřítomný a vůbec vás neposlouchá, jen pohledem sleduje dění z okna. Právem si pak připadáte odstrčeně a nechtěně. Tohle je jasný signál, že to s vámi nemyslí vážně. Muž, který je do vás zamilovaný, totiž bude hltat každé vaše slovo a zajímat se o vás. Přece chcete znát životní příběh člověka, se kterým plánujete budoucnost, to je přirozené.

7. Pravidelně chodí na schůzky pozdě, nebo nedorazí vůbec

Tohle poukazuje na nulový respekt k vám. Pakliže vás pravidelně nechává čekat, nebo je schopen schůzku zrušit těsně před tím, než se máte setkat, je hodně zle. Ukazuje tím, že si vás neváží. Někdy se může stát něco nepředvídatelného, takže jednorázově se to dá omluvit. Pokud se to však děje s železnou pravidelností, je to jasná známka toho, že tento muž o vážný vztah s vámi nestojí.

Mohlo by se vám líbit

Sedm věcí, které říkají manipulátoři, abyste se cítili špatně

Shodneme se, že manipulaci nemáme spojenou zrovna s hezkým a milým chováním. Ovšem někdy se může stát, že manipulaci ani nepoznáme! V našem článku najdete sedm nejčastějších vět, za kterými se skrývá manipulativní chování.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Jednoduché kroky, jak ho přimět, aby se do vás zamiloval. Kolik z tohoto desatera už ovládáte?

Ruku na srdce, každý se chce někdy zamilovat. Tento článek není návod na každého muže, ale třeba vás upozorní na něco, co by mohlo potencionální lásce vadit a vy jen malou změnou dosáhnete svého cíle. Přečtěte si jednoduché kroky, které se vyplatí zkusit, pokud chceme na někoho zapůsobit.
svetzeny.cz