Přejít k hlavnímu obsahu

Máte milence? Tak si ho bez výčitek nechte a hlavně to nikomu neříkejte!

sex

Manželský stereotyp vystřídala nová příchuť a vaše ložnice právě zažívá neskutečný katapult k  nebesům. Máte mít výčitky nebo si užít románek, který vám vlije omlazující krev do žil?

Po několika letech soužití se všechno tak trochu změní. Manžela máme rády za úplně jiné věci než za jeho mužnost a sexappeal, což nás „tankovalo“ na začátku.  Třeba za to, že nemá moc řečí, když do noci pracujeme, že se dokáže postarat o děti nebo třeba za to, že nám sem tam namasíruje záda. A velkou proměnou samosebou prochází i milování. Motýlci z břicha už dávno odletěly a zbylo po nich dvacet minut pokaždé podle stejného scénáře. Najednou... jakobyste se vrátily v čase. Jen s tím rozdílem, že v posteli máte docela jiný model. Vám se to přirozeně líbí a vzdávat se nechcete. Jenže mít milence se úplně nesluší. Co teď? 

Očima muže: 5 věcí, které na vás nemáme rádi a vy to vůbec netušíte

svetzeny.cz

Jste s  tím OK? Pak je to v pořádku!

Vždycky je potřeba podívat se na situaci jako na celek. Máte výčitky, protože jdete proti konvencím? Protože se bojíte, že vás za to jednou někdo odsoudí? Nebo snad máte špatný pocit vůči sobě?  

Pravdou je, že v prvních dvou případech vám žádný odborník nový vztah vyvracet pravděpodobně nebude. Zvlášť, pokud na věc pohlížíte jako na příležitost, jak si zvýšit si svůj koeficient štěstí. Ono totiž to, že květy začnou najednou víc vonět a slunce více svítit, může přinést do vašeho života slušnou zásobu serotoninu, ze které třeba můžete později i čerpat.  

A máte-li to striktně nastaveno tak, že nevěrou zrazujete nejen životního partnera, ale hlavně sama sebe, je malá šance, že se vám milence život vůbec přihraje.  

Alfa muži: Jsou velmi žádaní, ale ulovit je dokážou jen ženy s těmito vlastnostmi. Jste jednou z nich?

svetzeny.cz

Jednou to stejně přijde 

Milence a manžela stejně dlouhodobě neudržíte a nastane moment, kdy se budete muset rozhodnout. Pak je důležité si zhodnotit pro a proti. Milujete stále svého muže, nebo jste s ním už jen ze setrvačnosti, kvůli dětem, penězům aj. Dokážete opustit člověka, který vás umí rozesmát, zatímco doma o vás už nikdo nezakopne? To, jestli má smysl pracovat na manželském vztahu, či je lepší jej ukončit, poznáte brzy sama. Buď se do milence zamilujete a z krátkodobého flirtu se vyvine láska jako hrom, nebo zjistíte, že vás to táhne k teplu rodinného krbu. Než si to ale rozmyslíte, dejte si pozor, aby se váš románek neplánovaně neprovalil.  

Držte jazyk za zuby! 

Máte milence? Tak to nikomu neříkejte. Ani kamarádkám. Nikdy nevíte, co se může stát. S kamarádkou se pohádáte a ona se neubrání touze po pomstě, nebo se hloupě podřekne při společné oslavě. Pár let starý románek vás může pěkně dohnat ve chvíli, kdy už je dávno spokojeně rozhodnuto, že s manželem zůstanete. Nikdy si také neukládejte jeho číslo do telefonu. Prostě si ho zapamatujte. Až vám bude váš drahý volat na rodinný výlet, nebudete muset nic vysvětlovat. A poslední rada na závěr? Držte se dál od všech míst, kam chodíte s rodinou. Přeci jen vás tam lidé minimálně od vidění znají.  

A užívejte si to – bez výčitek. Třeba je to poslední příležitost, jak si nechat alespoň chvilkově zamotat hlavu!