Promotion
Promotion
Promotion

Je to váš „pan Božský“? Těchto pět věcí prozradí, zda to s vámi myslí vážně

Promotion
Promotion

Jiní lidé si často všimnou rychleji než vy, zda je vedle vás opravdu správná osoba. S růžovými brýlemi na očích často přehlížíme varovné signály nebo si zkrášlujeme realitu. Ve výsledku se může stát, že se ocitnete ve vztahu, který si v podstatě ani nezaslouží nálepku „vztah“. Jak si ale uvědomit, zda jdeme správným směrem nebo se řídíte do nezdravého vztahu? Zde je pár tipů:

1. Není vám oddaný

Každý, kdo je skutečně zamilovaný do jiné osoby, má velký zájem podělit se o své štěstí s ostatními lidmi. Obvykle jsou to ti, kteří pro něj jako první znamenají hodně, tj. jeho rodiče nebo jeho nejlepší přátelé. Pokud vám tyto lidi nechce představit ani po dlouhé době spolu, máte všechny důvody k podezření.

2. Skrývá před vámi telefon

Jeho smartphone pípne a ohlásí, že byla přijata nová zpráva, on okamžitě zběsile panikaří a bere telefon do ruky nebo obrací displej? Má strach, abyste si zprávu náhodou nepřečetla. Kromě skutečnosti, že jeho mobilní telefon není vaší záležitostí a neměla byste v něm čmuchat, je i přesto jeho chování podivné. Za prvé proto, že zjevně dostává zprávy, které byste neměla vidět, a za druhé proto, že se zdá, že vsi myslí, že špehujete. Totéž platí, pokud před vámi skrývá určitý obsah na Facebooku nebo Instagramu. Jaký rozumný důvod by k tomu měl být?

3. Nemá zájem s vámi mluvit

Možná je sex s ním naprosto úžasný a divoký. Máte i v jiných oblastech něco společného? Pokud spolu vycházíte pouze v posteli, ale nemáte si co říct, ať už proto, že prostě nemůžete najít společné téma, nebo proto, že nemá zájem s vámi mluvit - měla byste se pečlivě zamyslet a zeptat se sama sebe, zda opravdu chcete takového člověka ve své největší blízkosti.

4. Nejste na prvním místě

Bez ohledu na to, co plánuje, nikdy nebudete první. O víkendu chce chodit s kamarády na fotbal, pak na pivo a nebo do klubu. V jeho plánování pro vás v zásadě není místo. A to nejhorší ze všeho?Buď si to ani neuvědomí, nebo je mu to jedno.

5. Rozpláče vás

Možná to nedělá úmyslně a možná myslel všechno jinak, ale buďme realističtí: Nezáleží na tom, proč stále pláčete. Pokud je NĚJAKÝ důvod, něco je v zásadě špatně. Nikdo si nezaslouží trpět kvůli druhé osobě. Pokud se vám slzy pravidelně kutálejí po tváři, je to nesprávný partner. Bez výjimky!

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion