Promotion
Promotion
Promotion

10 nejkrásnějších českých herců: Podívejte se, jak to sluší mužům, kteří nás nejednou okouzlili. Kdo je vaše číslo jedna?

Promotion
Promotion

1. Jakub Prachař

Jakub Prachař má smysl pro humor a to my ženy milujeme. 37 letý herec zamotal hlavu mnoha ženám a tušíme, že ještě není konec!

2. Vojtěch Kotek

Vojtěch Kotek letos oslavil 33. narozeniny a musíme uznat, že rok od orku vypadá lépe. Herec před nedávnou dobou zhubnul pár kilo a sluší mu to neuvěřitelně! Ovšem on je idolem dívčích srdcí už od dob Snowboarďáků!

3. Roman Zach

Herec Roman Zach, stejně jako všichni muži, zrají jako víno. Herec letos oslavil 48. narozeniny, ovšem na sex-appealu mu to nijak neubírá.

4. Vojtěch Dyk

Vojtěch Dyk brzy oslaví 36. narozeniny. Po boku herečky Tatiany Dykové našel herec opravdové štěstí, protože jen a jen kvete! 

5. Marek Lambora

Nejmladší z naší desítky, teprve 26 letý herec, který se, díky seriálu Slunečná, zapsal do srdcí mnoha dívek i žen. 

6. Stanislav Majer

Herec Stanislav Majer letos oslavil 43. narozeniny a musíme uznat, že mu to rok od roku sluší víc!

7. Jiří Bartoška

Český George Clooney dokazuje, že se dá stárnout s grácií a elegancí. Letos oslavil 74. narozeniny a jako prezident KVIFF představuje jednoho z nejvýznamnějších osob na naší filmové scéně.

8. Radim Fiala

Herec Radim Fiala je drsňák od přírody a to se dostane každá do kolen! Radim Fiala letos slavil kulaté narozeniny – 50 let!

9. Saša Rašilov

Saša Rašilov brzy oslaví 49. narozeniny, ovšem my si ho pamatujeme už ze Šakalích let, díky kterým se dostal do povědomí mnoha diváků a pak už sbíral jednu roli za druhou. 

10. Vladimír Polívka

Herec z herecké rodiny Polívků letos oslavil 32. narozeniny. Nutno podotknout, že šarm a elegance mu tedy rozhodně nechybí, a proto rozhodně patří do 10 nejkrásnějších českých herců!

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion